Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
57 minut temu, retter napisał:

Jaki stop?
Biere jak coś fajnego.

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Kabooom!
 

Wtyki z Ali...

Stop pewnie najzwyklejszy.

Niby pozłacana miedź w opisie, jak to na Ali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uszkodzona miniwieza, tzn. Przerywają kanały bo walnięty jest któryś przycisk mechaniczny na panelu. Czasem złapie na godzinę, czasem na parę minut. Miałem traktować to jako wzmak do sypialni albo na działkę, ale nie chce mi się bawić. Może komuś się chce albo na częsci, więc zanim wyrzucę wolę wrzucić fotę. Tylko odbiór osobisty w Warszawie. 

IMG_20210819_211340.jpg

Edytowane przez Rotgut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona miniwieza, tzn. Przerywają kanały bo walnięty jest któryś przycisk mechaniczny na panelu. Czasem złapie na godzinę, czasem na parę minut. Miałem traktować to jako wzmak do sypialni albo na działkę, ale nie chce mi się bawić. Może komuś się chce albo na częsci, więc zanim wyrzucę wolę wrzucić fotę. Tylko odbiór osobisty w Warszawie. 
IMG_20210819_211340.thumb.jpg.df8bd28871205d4edded87cc0445780b.jpg
Głosniki są? Model?

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośników i pilota nie ma, płyty Floydow też w gratisie nie dokładam. 😆

Model festival A300. Są jeszcze dwa segmenty na CD i kasety. To kawał kloca, bardziej midi niż mini. 

IMG_20210819_221713.jpg

Edytowane przez Rotgut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oddam klawiaturę Logitech g15 v1, z tego co pamiętam była to pierwsza podświetlana klawiatura, ewentualnie wspólnie z jakąś od razer, mniejsza z tym. Jest u mnie od tak dawna, że już nie pamiętam w którym roku zakupiłem, nawet w tym momencie z niej piszę. W każdym razie stan jak na zdjęciach, widać ślady zużycia, aczkolwiek klawisze działają, numeryczna czy dodatkowe programowalne praktycznie w ogóle nie używane, zależało mi wtedy tylko na podświetleniu. Jeżeli chodzi o podświetlenie, to tutaj jest jakiś problem, działa ale czasami sobie mruga, ale może to problem z moją płytą główną. Po za tym, nie wiem czy wszystkie diody świecą, nie pamiętam jak to podświetlało na początku. Jak ktoś chętny to pisać - trzeba sobie opłacić wysyłkę 20zł (jakieś 15 + 5 dla mnie na czekoladę jak będę pod paczkomatem ;-)).

Planuję zmianę na coś mniejszego i bezprzewodowego.

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BarteqW Ekranik zapewne jest na taśmie elastycznej która pęka na zagięciu i dlatego nie dochodzi zasilanie podświetlenia przy pewnych pozycjach. Jak zacznie mrugać to zrób próbę i lekko schowaj wyświetlacz. Pamiętam jakim była hiciorem jak weszła na rynek :D Była droga bo chyba ponad 300 zł a dziś ? Widziałem jakąś ASUSa gamingową za 1500 zł 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2021 o 15:47, cpu1 napisał:

Ekranik zapewne jest na taśmie elastycznej która pęka na zagięciu i dlatego nie dochodzi zasilanie podświetlenia przy pewnych pozycjach. Jak zacznie mrugać to zrób próbę i lekko schowaj wyświetlacz. Pamiętam jakim była hiciorem jak weszła na rynek :D Była droga bo chyba ponad 300 zł a dziś ? Widziałem jakąś ASUSa gamingową za 1500 zł 😂

No wtedy to było rzeczywiście coś nowego, i 300zł na klawiaturę to było sporo, chyba tylko jakieś biznesowe bezprzewodowe serie były droższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Albo zaczęła się u niego andropauza :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam kod na Xbox Game Pass Ultimate 14 dni za darmo, ważny do końca marca.

Jest klauzula, że jak ktoś już korzystał z triala albo ma Game Pass albo Live Gold to nie zadziała.

Ktoś chce - proszę PW.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał:

IMG_20220214_062613.jpg

Biorę, wysłałem pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na 3 miesiące do Spotify dla nowego konta. Dostałem go przy zakupach w Mediaexpert.

 

Nieaktualne.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem czy Rafacio do mnie kiedyś pisał, ale pewnie po części też. Ale znowu mam jakieś śmieci do oddania. A w sumie nigdy nie wiesz co komu się może przydać 😉. Mam do oddania monitor lcd Sony, już trochę zabytek, ale może się komuś przyda na działkę albo coś. Jeszcze go sprawdzę, bo stoi od dłuższego czasu i tylko go przestawiam z miejsce na miejsce. Ale działał w porządku, zdarzało się mu mrugnąć, jako że w środku jeszcze świetlówki a nie ledy. Ale szkoda go tak po prostu wyrzucić. Mam karton, wszystkie kable, nawet instrukcja się znajdzie. Jakby ktoś chciał to wyślę. 

IMG_0066.JPG

Edytowane przez BarteqW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czołem :)

 

Oddam jedną sztukę szkła hartowanego super jakości dla iPhone XR / 11

Dodatkowo dwie sztuki najlepszej folii ochronnej firmy XPEL czyli folii z której okleja się supercars za miliony monet :)

 

Niedostępne w sprzedaży. Zostały mi po telefonie (który notabene ani rysy nie złapał z tymi foliami).

Wysyłka InPostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności