Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam nowy kabel NiceHCK zmieniający słuchawki ze złączem MMCX w słuchawki bezprzewodowe. 

Jest to kabelek z Lucky Bag'a z wyprzedaży stocków magazynowych. Dawna wersja z kabelkiem idącym za karkiem.

Oddam za koszty przesyłki, u mnie się marnuje. Zdjęcia dla chętnego ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

Oddam nowy kabel NiceHCK zmieniający słuchawki ze złączem MMCX w słuchawki bezprzewodowe. 

Jest to kabelek z Lucky Bag'a z wyprzedaży stocków magazynowych. Dawna wersja z kabelkiem idącym za karkiem.

Oddam za koszty przesyłki, u mnie się marnuje. Zdjęcia dla chętnego ;)

biere

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2020 o 14:24, czesiu89 napisał:

Tapatalk zalatwia sprawe emoji14.png
 

U mnie nie załatwił - pewnie za rzadko na komórkę patrzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kabelek jest w bardzo dobrym stanie technicznie natomiast ma uszkodzone złącza MMCX więc byłby do naprawy/modu

Gratka dla ludzi stąd z DIY'a, kabelek można przerobić na jakiekolwiek inne złącza lub nowe MMCX lub dać go na stałe do jakiś słuchawek

Warto, bo jakość tego DACa Qualcomma jest naprawdę porywająca, muzykalność 101%

 

Oddam jedynie po kosztach wysyłki paczkomatem, 13 zł

 

Kto 1szy ten lepszy (przez co rozumiem kto pierwszy w tym wątku napisze że bierze i potem napisze mi PW z prośbą o namiary do zapłacenia 13 zł i w celu podania namiarów na swój paczkomat z adresem email i nr telefonu)

kwz aptx hd.jpg

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, blueme napisał:

Kabelek jest w bardzo dobrym stanie technicznie natomiast ma uszkodzone złącza MMCX więc byłby do naprawy/modu

Gratka dla ludzi stąd z DIY'a, kabelek można przerobić na jakiekolwiek inne złącza lub nowe MMCX lub dać go na stałe do jakiś słuchawek

Warto, bo jakość tego DACa Qualcomma jest naprawdę porywająca, muzykalność 101%

 

Oddam jedynie po kosztach wysyłki paczkomatem, 13 zł

 

Kto 1szy ten lepszy (przez co rozumiem kto pierwszy w tym wątku napisze że bierze i potem napisze mi PW z prośbą o namiary do zapłacenia 13 zł i w celu podania namiarów na swój paczkomat z adresem email i nr telefonu)

kwz aptx hd.jpg

biere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprzedam za 0 zł . Koszt wysyłki paczkomatem 0 zł.

Muszle i pady w stanie bdb. Tylko ten złamany przegub pałąka. W tej chwili nie gra 1 przetwornik ( ten z uszkodzonym przegubem) . Z tego co pamiętam grał jeszcze nawet po uszkodzeniu więc na 95 % to naderwał się kabelek w muszli.

Oferty na PW.

Ze względu na cenę zastrzegam sobie prawo wyboru kupującego 😁

20200703_163136.jpg

20200704_081749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, deadman42 napisał:

Sprzedam za 0 zł . Koszt wysyłki paczkomatem 0 zł.

Muszle i pady w stanie bdb. Tylko ten złamany przegub pałąka. W tej chwili nie gra 1 przetwornik ( ten z uszkodzonym przegubem) . Z tego co pamiętam grał jeszcze nawet po uszkodzeniu więc na 95 % to naderwał się kabelek w muszli.

Oferty na PW.

Ze względu na cenę zastrzegam sobie prawo wyboru kupującego 😁

20200703_163136.jpg

20200704_081749.jpg

 

Biorę, PW! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiły się trzy osoby i ... nie mogąc się zdecydować  wykonałem losowanie. Córka robiła za "sierotkę" i wylosowała  @czesiu89.

Gratuluję

Edytowane przez deadman42
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiły się trzy osoby i ... nie mogąc się zdecydować  wykonałem losowanie. Córka robiła za "sierotkę" i wylosowała  [mention=39213]czesiu89[/mention].
Gratuluję
I cyk mandacik za brak koncesji na gry losowe ;)
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oddam za darmo: przetworniki ksc75 i dwa Tonsile. Wszystko powinno być sprawne. Odbiór osobisty preferowany. Jak ktoś koniecznie chce to wyśle paczkomatem. Choć Tonsili wolałbym nie. Jakby co to wysyłka w cenie.

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rafacio napisał:

Oddam za darmo: przetworniki ksc75 i dwa Tonsile. Wszystko powinno być sprawne. Odbiór osobisty preferowany. Jak ktoś koniecznie chce to wyśle paczkomatem. Choć Tonsili wolałbym nie. Jakby co to wysyłka w cenie.

1.jpg

2.jpg


Mogę przytulić przetworniki Kossa. Wysyłka paczkomatem, ja płacę ofkoz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne, poszły!

 

Hello, oddam za koszty wysyłki paczkomatem (ewentualnie krafta też lubię wypić):

1. SanDisk Sansa Fuze+ 8GB, dłuuugo nieużywany, ale dzisiaj naładować się nawet chyba naładował, ma wrzuconego Rockboksa, ale bez karty pamięci startuje tylko na oryginalnym oprogramowaniu (ale na nim startuje bez problemu, więc sprawny), ze standardowymi śladami użytkowania na obudowie

IMG20200830003440.jpg

 

 

2. Fiio X1, też długo nieużywany, też wygląda jakby się naładował bez problemu, w zestawie z oryginalnym silikonowym "etui". Kółko funkcjonuje nawet poprawnie, można korzystać bez obawień.

IMG20200830003512.jpg

 

 

W związku z tym, że oba urządzenia dość długo leżały to nie mogę zagwarantować żadnego czasu pracy na baterii. 😉

Edytowane przez Jackzor
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jackzor napisał:

2. Fiio X1, też długo nieużywany, też wygląda jakby się naładował bez problemu, w zestawie z oryginalnym silikonowym "etui". Kółko funkcjonuje nawet poprawnie, można korzystać bez obawień.

 

Bardzo chętnie przytulę X1. 😀 Bierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności