Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czyta płyt. Być może laser. Poza tym działa bo chciałby taką płytę przeczytać, ale nie może. Mam do tego odtwarzacza sentyment bo to pierwszy w życiu kupiony nowy. Może i pilota znajdę bo chyba gdzieś być powinien.

IMG_20180702_184801[3385].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał:

Nie czyta płyt. Być może laser. Poza tym działa bo chciałby taką płytę przeczytać, ale nie może. Mam do tego odtwarzacza sentyment bo to pierwszy w życiu kupiony nowy. Może i pilota znajdę bo chyba gdzieś być powinien.

IMG_20180702_184801[3385].jpg

Kurka, mam CDX-993 z tych lat, kawał sprzętu i jeszcze czyta płytki, na oryginanym laserze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się swego czasu nad nim, ale ludzie biznesu robią z tego takiego hi-enda, że ceny są nieakceptowalne. Teraz to nawet nie wiem czy chcę jeszcze cd-ka jakiegoś. Jak muszę włożyć płytę to mam "kultowego" Samsunga HD745 co to swego czasu bił hiendy na łeb. Gra całkiem nieźle, a z pewnością faktycznie lepiej niż wiele cd-ków z dolnej, średniej półki. Tyle, że Yamaha ze zdrowym laserem wczytuje płytę w sekundę czy dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Do oddania mam nosidełko dla dziecka Chicco

IMG_20180806_080954.jpgIMG_20180806_080845_1.jpgIMG_20180806_080827.jpgIMG_20180806_080807.jpg

Poza oderwanym materiałem z "daszka" (który jest jak najbardziej do podszycia/podklejenia), stan całkiem dobry.

 

Jeszcze do oddania mam małą hulajnogę, fotek jeszcze nie zrobiłem.

 

Odbiór najlepiej osobisty w Warszawie, ale nie wykluczam i wysyłki, jeśli nikt z Warszawy się nie zgłosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za koszt przesyłki i ewentualnego czteropaka pudło z różnościami. Jakieś poucinane kable, kilka par padów, obudowy przetworników i pałąk od Audio Technica AD702 (czy jakoś tak), a nawet jakieś przetworniki. Na szybko widziałem jeszcze 2 wtyki 2,5mm i duży plastikowy splitter... I duży i mały wtyk Neutrika. Ogólnie wziąłem to kiedyś tu na forum, żeby się pobawić i poćwiczyć lutowanie, ale czasu jak na lekarstwo i nie ma kiedy ;) Zapraszam na PW.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za koszt przesyłki i ewentualnego czteropaka pudło z różnościami. Jakieś poucinane kable, kilka par padów, obudowy przetworników i pałąk od Audio Technica AD702 (czy jakoś tak), a nawet jakieś przetworniki. Na szybko widziałem jeszcze 2 wtyki 2,5mm i duży plastikowy splitter... I duży i mały wtyk Neutrika. Ogólnie wziąłem to kiedyś tu na forum, żeby się pobawić i poćwiczyć lutowanie, ale czasu jak na lekarstwo i nie ma kiedy Zapraszam na PW.

Jeśli jeszcze aktualne to chętnie przygarnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za koszt przesyłki dość mocno wyeksploatowane Vsonic GR07 BE. Jedna tulejka była klejona, a kilka dni temu obudowa się rozszczelniła. Super Glue i 5 minut roboty, a słuchawki jeszcze pograją, bo drajwery i przewód sprawne.

 

NIEAKTUALNE

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Piszę tutaj, może komuś zbywa taka pierdółka.

Ma ktoś na zbyciu ringi padów (plastik) od Sennheiser HD 6xx, 650, 58x  itp.

Nie znalazłem opcji kupienia tego, wszędzie całe pady.

Załatwione, dzięki bardzo koledze Mantr

Edytowane przez GhalMaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

EDIT/ adikadik zgarnął wszystko

Robię porządki na półkach. Mam do oddania router TP-link tl-mr3420 v1 + modemy 3g do niego, z czego ten ZTE prawdopodbnie padł, a jeden Huawei ma uszkodzone wejście na antenę zewnętrzną, ale działał jak go ostatnio używałem. Router nie wspiera modemów z LTE dlatego kupiłem coś innego. Sprawdzę jeszcze w wolnej chwili router i działające modemy, bo chyba z rok nie były uruchamiane. Ale jak ktoś chętny to pisać, mam do tego chyba wszystkie kartony i takie tam. Mogę wysłać pocztą albo paczkomatem (o ile będę potrafił ;-)).

Po za tym mam jeszcze starsze gry na płytach i jakieś inne ******ły do wydania, także śledźcie temat.

 

 

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

może ktoś będzie miał chęć i odwagę podłączyć to rca. Kupiłem to lata temu jako Audioquest Diamondback DIY, ale czy faktycznie żyła to AQ, to nie wiem. Wtyki tak ciasno wchodziły do cd soniaka, że coś tam niemal uszkodziłem. Wtyki to chyba nakamichi, a jeden to real cable. Odbiór najchętniej w okolicy Daszyńskiego, w każdym razie tylko osobisty wchodzi w grę, nie wysyłam. :)

kable_rca.jpg

Edytowane przez Rotgut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię dalsze porządki na półce, także oddam stare albo starsze gry oraz filmy. Kilka gier z półki sklepowej, jest też trochę pozostałości z cd-action. Jeżeli chodzi o filmy to jest kilka tytułów zakupionych np. w Biedronce a większość z gazet. Nie chce się rozmieniać na drobne, także albo ktoś weźmie wszystko, albo same gry/filmy. Wysyłka jak najbardziej możliwa, a nawet wskazana, ale na koszt zainteresowanego.

Oddane

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę drobiazgów, głównie komputerowych. Na celowniku jest zbiórka odpadów elektronicznych, ale wstawiam na wypadek gdyby komuś miało się przydać.

Warunek: odbiór osobisty u mnie - chyba, że ktoś bierze całość wtedy mogę wysłać na koszt odbiorcy.

Proszę się odzywać na PW, czekam tydzień.

 

  • kabel DisplayPort marki Accura, na oko 2m
  • uszkodzone słuchawki FAD Piano Forte II
  • karta graficzna Gigabyte GeForce 7300GT, nie wiem czy działa
  • kabel VGA, na oko 2m
  • wewnętrzna nagrywarka DVD marki Samsung na interfejs SATA, nie wiem czy działa
  • router wifi D-Link DIR-600, nie wiem czy działa
  • przejściówka DVI (male) na VGA (female)
  • taśma IDE marki Asus
  • modem Scientific Atlanta, nie wiem czy działa i czy jest używalny (pozostałość po Aster/UPC)
Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do oddania voucher na gry (PUBG, Just Cause 4 i coś tam jeszcze), który dostałem od X-Kom przy zakupie procesora Intel.

Wyrzucić szkoda, ale oddać w nieużytek też, zatem poproszę o kontakt na PW tylko osoby, które naprawdę zamierzają skorzystać z tych gier.

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kod -35% na IMR Acoustics na nieprzecenione produkty.

Np. IMR R2 Aten wychodzą minus 140GBP.

 

WQCY9EEM73HP

 

image.png

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Oddam za friko(no w sumie za koszt wysyłki) słuchawki Superlux HD669 - słuchawki sprawne, z krótkim kablem ale bez padów(stwardniały i popękały).

Mogą zalatywać fajkami, choć ja nie czuję - kupiłem w czasach kiedy jeszcze paliłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności