Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam nieużywany smartfon Lenovo s898t+, telefon na dwie karty sim, od nowości na ekranie szkło plus ładne firmowe etui do tego modelu.

Żeby nie było zbyt pięknie dodam, że w telefonie nie działa LTE ,HSDPA, przesył danych tylko na najwolniejszej częstotliwości EDGE, WiFi działa.

Telefon kupiłem w Pekinie ale sprzedawca nie powiedział mi ,że smartfon pracuje na innych częstotliwościach jeżeli chodzi o przesył danych.Oddaję bo nie mogę już na ten telefon patrzeć. Ładowarkę(zwykła microUSB) zatrzymuję dla siebie.

Najwygodniej dla mnie jest wysłanie paczkomatem InPost chyba, że komuś z Warszawy zechce się podjechać na Ochotę.

 

 

 

 

DSC05748.JPG

DSC05757.JPG

DSC05765.JPG

DSC05767.JPG

DSC05777.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam nieużywany smartfon Lenovo s898t+, telefon na dwie karty sim, od nowości na ekranie szkło plus ładne firmowe etui do tego modelu.

Żeby nie było zbyt pięknie dodam, że w telefonie nie działa LTE ,HSDPA, przesył danych tylko na najwolniejszej częstotliwości EDGE, WiFi działa.

Telefon kupiłem w Pekinie ale sprzedawca nie powiedział mi ,że smartfon pracuje na innych częstotliwościach jeżeli chodzi o przesył danych.Oddaję bo nie mogę już na ten telefon patrzeć. Ładowarkę(zwykła microUSB) zatrzymuję dla siebie.

Najwygodniej dla mnie jest wysłanie paczkomatem InPost chyba, że komuś z Warszawy zechce się podjechać na Ochotę.

 

 

 

 

Chętnie przytulę =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo dwie karty muzyczne na chipsecie Yamaha. Jedna to Maxi Sound Fortissimo na YMF 744B. Po nazwie sądząc chyba Hercules. Druga na chipsecie YMF 724F. Obie raczej sprawne, ale jak wiadomo w nowych systemach Windows brak sterowników. O ile pamiętam na linuksach działały. Odbiór osobisty.

WP_20161231_001.jpg

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oddam za free ledwo napoczeta puszke Purple Wrath lemon, znajacym temat nazwy nie trzeba tlunaczyc. Specyfik taki kosztuje ponad 2 stowy, a puszka prawie pelna, co widac na fotach. Szkopul w tym, ze data jest do 03.2017, co nie stanowi problemu, zeby przez 2 miechy to zuzyc dla przecietnego bywalca silki czy innych sportow, wlasciwie chyba wszystkich, bo to supl regeneracyjny, a wtajemniczeni wiedza, ze pierwszej klasy i jakosci. Wersja 1158g, wiec jedyne co sobie zycze, to oplata za przesylke, bo w paczce pewnie z poltora kilo wyjdzie, a to juz troche kosztuje. Ew. odbior osobisty w Lublinie, wtedy zupelnie free. Przechowywane odkad kupilem w normalnych pokojowych warunkach, bez krzty wilgoci. Jak zglosi mi sie wiecej osob, zastrzegam, ze wysle komu mi sie zechce;-) zgloszenia na priv poprosze, pozdro600 :D

1b84459703d2e27c8cd5346cb15571a3.jpg4587561ee28898400e8e25d3a195c52c.jpg6a9a3646166a54964773e6cb3278d0b8.jpg

@Crysis byl pierwszy, a ja w sumie mialem kiedys opla, takze... :-D

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod na Steamie do Monday Night Combat:

IK207-YX3YA-HDKXI

 

Real Boxing:

3N9XW-GCEEE-PQ4WV

 

Air Guardians:

3DF3L-523P3-Z783H

 

Nawet nie wiem co to, ale dostałem i mi nie jest potrzebny ;)

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oddam za koszty wysyłki oryginalne, nowe pianki (osłona przetwornika DT990PRO). Nie pady, chyba że stare ściury.

pady.jpg

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności