Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

canon.jpg

 

Oddam za darmo urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma MG5350 - drukarka atramentowa + skaner.
Drukarka działa, ale nie drukuje czerni, Prawdopodobnie coś się gdzieś przytkało, ale próby przemycia głowicy nic nie dały. Skaner działa poprawnie. Sprzęt bez gwarancji. W komplecie jest zestaw tuszy ActiveJet i podstawka pod nadruk na płytach.
Tyle stan techniczny, wizualny dobry - solidnie przykurzona (i chyba naładowana, bo kurz się jej trzyma jak Crysis wtyków SMC :P) i z kilkoma zadrapaniami.
Odbiór tylko i wyłącznie osobisty u mnie w Warszawie, najlepiej w dni powszednie przed 15. Uprzedzam, że nie mam do niej pudełka, więc będzie as is, a lekka nie jest.
A żeby nie robić wyścigu, pozwolę sobie wybrać zwycięzcę spośród chętnych.

Jeśli by kogoś interesowało, czemu oddaję - odkryłem, że nie mam czasu niańczyć atramentówki, a zbyt rzadko jej używam, by uzasadnić posiadanie i zajmowane przez nią miejsce. Mógłbym próbować sprzedać, ale pewnie po kilku tygodniach bujania dostałbym max 100zł - w takiej sytuacji to ja wolę zrobić komuś prezent. Taki jestem nieprzedsiębiorczy :P.

GONE WITH THE WIND

Edytowane przez timecage
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie bym wziął, ale najpierw muszę sprawdzić na ile to lepszy sprzęt od HP który aktualnie posiadam. No i jaki to ma rozmiar, bo to też istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że timecage będzie musiał dopłacić Perulowi za gabaryt B :D

Masz na myśli tę opcję wysyłki, o której nie było ani słowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli są tu jacyś majstrujący magnetofoniarze, to w piwnicy odnalazł się Luxman K-230. Deck poobijany, ale w takim stanie go kupiłem. Niestety nie działa start. Wszystko pozostałe ok, przewijanie, wysuwa głowicę itd. Oddam za koszt przesyłki kurierskiej tj. 17-19 zł. Wysyłka dopiero po 1 sierpnia.

P60718-105008.jpg

P60718-111505.jpg

P60718-111536.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Futerał do LG G5 w wersji przedłużonej z modułem B&O. Futerał kupiłem na Ebayu z dostawą z Chin i niestety szedł przeszło miesiąc, w międzyczasie zdążyłem się pozbyć telefonu. W sumie miałem futerał sprzedać żeby chociaż odwirować swoje, ale dowiedziałem się że mnie pop..doliło, więc oddam za darmo albo wyrzucę. Wolę tak, niż narażać się na obraźliwe epitety z powodu paru złotych.

Warunek, w miarę szybko bo wrzuciłem do pudła do utylizacji, a złomiarze zabierają sprzęt raz na tydzień.

 

6437738429.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności