Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Przejdz na audiobooki i sluchaj przed snem. Po co marnowac te 15min. na liczenie baranow, czy myslenie co jutro jest do roboty? A bywa, ze po nerwowym dniu i z godzine sie przewracam z boku na bok, zanim usne, wiec mozna z ksiazka niezle podgonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdz na audiobooki i sluchaj przed snem. Po co marnowac te 15min. na liczenie baranow, czy myslenie co jutro jest do roboty? A bywa, ze po nerwowym dniu i z godzine sie przewracam z boku na bok, zanim usne, wiec mozna z ksiazka niezle podgonic.

A w jaki sposób odnajdujesz potem miejsce w którym zasnąłeś? Ja zasypiam ze słuchawkami na uszach, ale z muzyką, bo nie ważne kiedy się zaśnie, w sumie nic ważnego się nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady ja kładę głowę na poduszce i obrazu odcięcie mam :D

 

Sent from my Lenovo A7000Plus[DemonMode] using Tapatalk

Choroba, tez bym tak chcial;-)

 

Przejdz na audiobooki i sluchaj przed snem. Po co marnowac te 15min. na liczenie baranow, czy myslenie co jutro jest do roboty? A bywa, ze po nerwowym dniu i z godzine sie przewracam z boku na bok, zanim usne, wiec mozna z ksiazka niezle podgonic.

A w jaki sposób odnajdujesz potem miejsce w którym zasnąłeś? Ja zasypiam ze słuchawkami na uszach, ale z muzyką, bo nie ważne kiedy się zaśnie, w sumie nic ważnego się nie straci.
Kazdy audiobook jest podzielony na kilka-kilkadziesiat rozdzialow. Sposobow na odnalezienie sie w danym miejscu jest kilka. Najprostszy, to ustawienie sobie zatrzymania audiobooka po kazdym skonczonym rozdziale. Wiec nastepnego dnia szukasz miejsca, ktore pamietasz z tego konkretnego rozdzialu, zajmuje mi to doslownie z minute, albo i mniej, wiec to nie problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprezentowania komuś radyjko przenośne z zakresem SW, tzw. world receiver, firmy Bench, Made In Germany :), w komplecie z zasilaczem. Mało używane i jak najbardziej sprawne.

Dokładnie o takie: http://ligacaoperdida.blogspot.com/2013_10_01_archive.html

 

Odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka na koszt biorącego (pewnie kilkanaście zł).

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi paypal też podrzucił jakiegoś audiobooka o Jobsie na Audiotece. Chętnie oddam komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak takie zapotrzebowanie na audiobooki, to i do mnie może ktoś podbić. Powinienem mieć ze dwa kupony.

Plus oferta na Audiotece, ale trzeba się rejestrować.

 

http://pages.audioteka.com/pl/paypal/

to powyżej to tylko Jobs Isaacsona, czy jakieś inne też są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEElectronics M9 Classic od kolego Doriana dotarły (dzięki!) i wracają do tematu, lecz zamiast bi-flange'y mają pianki Comply.

 

(Nie myślałem że JVC HA-FX34 znowu mną zamiotą, a tym bardziej że z bi-flange'ami) :)

 

Żeby nie było nudno, chętnych poproszę o PW, losowanie odbędzie się jutro około 19.40. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEElectronics M9 Classic od kolego Doriana dotarły (dzięki!) i wracają do tematu, lecz zamiast bi-flange'y mają pianki Comply.

 

(Nie myślałem że JVC HA-FX34 znowu mną zamiotą, a tym bardziej że z bi-flange'ami) :)

 

Żeby nie było nudno, chętnych poproszę o PW, losowanie odbędzie się jutro około 19.40. :)

 

Mulan, Rafakil, pamiętam o Was :)

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki MEElectronics M9 Classic wygrał...

 

mtwwpVS.gif

 

snuffdbko!
Wyślij mi adres przez PW. :)
Przy okazji, jeśli ktoś ma zepsute słuchawki lub wzmacniacze / dac itp, to chętnie przyjmę - kupiłem rok temu stację lutowniczą i nie mam co lutować :)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności