Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

Mojego też jeszcze nikt nie przygarnął - w razie co PM do mnie pisać, jeszcze jedno wolne miejsce w skrzynce mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oddam w dobre ręce numery 1 do 6 polskiej edycji Future Music, w świetnym stanie i z płytami. Nie gwarantuję, że soft na nich będzie działał, no ale są :).

Najchętniej odbiór osobisty u mnie w Warszawie, ale mogę też wysłać. Zważywszy jednak aktualne ceny na poczcie, koszt wysyłki to przypuszczalnie około 15zł.

Fotka:

attachicon.giffuturemusic.jpg

Nadal aktualne.

 

Nadal aktualne, a ponadto w trakcie sprzątania co i raz znajduję różne mniej i bardziej przydatne cosie. Może kogoś zainteresują :).

 

Sprzętowe:

1. Obudowa do słuchawek JVC HA-S500 wraz z oryginalnym kabelkiem, bez przetworników i frontów, do których były przykręcone, w stanie dobrym.

2. Przetworniki od Technics EAH-T7 (ortodynamiki). Niestety nie wiem, czy działają, ale widocznych uszkodzeń na nich nie ma.

3. Firmowa ładowarka HTC na usb z wtykiem do zapalniczki samochodowej.

Oczywiście odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka.

More to come...

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 kod (od kolegi @redflow). Na zachete powiem, ze nudny jak flaki z olejem "Alchemik" jest w tym audiobooku zrobiony jako superprodukcja, wiec moze jednak warto posluchac: TWR0RDJ6

Przecież "Alchemik" jest świetny właśnie przez swoją odmienność. Taki do przemyśleń i refleksji, a nie "akcja". Zazwyczaj, jako umysł ścisły, wolę konkrety, ale tutaj mnie wciągnęło jak mało kiedy.

Oczywiście mam na myśli wersję pisaną, którą czytałem już z 10 lat temu, na audiobooki to niestety nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam przetworniki od Koss Porta Pro z kablem. Jeden prawdopodobnie uszkodzony, drugi sprawny. Może komuś się przyda. Odbiór tylko osobisty w Gdańsku. Mam jeszcze jakieś karty dźwiękowe Yamaha i inne , ale to muszę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze 1 kod (od kolegi @redflow). Na zachete powiem, ze nudny jak flaki z olejem "Alchemik" jest w tym audiobooku zrobiony jako superprodukcja, wiec moze jednak warto posluchac: TWR0RDJ6

Przecież "Alchemik" jest świetny właśnie przez swoją odmienność. Taki do przemyśleń i refleksji, a nie "akcja". Zazwyczaj, jako umysł ścisły, wolę konkrety, ale tutaj mnie wciągnęło jak mało kiedy.

Oczywiście mam na myśli wersję pisaną, którą czytałem już z 10 lat temu, na audiobooki to niestety nie mam czasu.

Mnie do refleksji zmuszaja ksiazki bez akcji, ale musza miec fabule, a nie potok mysli autora. Zobaczymy, czy sposob realizacji cos tu zmieni. Z kolei nie mam czasu na czytanie, ale przed snem sluchawka do ucha i do usniecia przez miesiac potrafie ksiazke przesluchac bez poswiecania dodatkowego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności