Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

oddam parę nowych szarych filtrów do Aud....................................................................iofilskich słuchawek Macaw GT100s :)

 

wystarczy pokrycie kosztów przesyłki.

 

może komuś się przyda zapas, albo tak jak ja kiedyś, dostał dwie rózne długości stockowych filtrów.

 

już wam się gagatki audeo marzyły co :>

Edytowane przez gregdezet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam Superlux HD681. Niby sprawne, ale możliwe że jack do wymiany (słucham teraz, kręciłem kablem w każdą stronę i nie przerywa, ale wydaje mi się że kiedyś coś nie stykało), miałem sam to zrobić, ale jak zobaczyłem że sznureczki od opaski nie trzymają z jednej strony to mi się odechciało. Tak więc nadają się do odnowienia albo na przetworniki. Potrzebuję tylko 20zł na wysyłkę. Kto chętny to pisać tutaj, a ja się odezwę na PW.

Przy okazji podłączyłem je do X1s i przypomniałem sobie jak fajnie mogą grać słuchawki za 80 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jaki fajny wątek. Jakoś dopiero teraz go znalazłem :blink:

 

Oddam w dobre ręce, za darmo, poniższe.

- CD player Sony CDP-XE320 gone

- deck kasetowy Sony TC-FX170 gone

 

Oba na pewno sprawne, ale nie wiem, czy w 100%. Wizualnie są conajmniej ok - wygląd salonowy to nie jest, ale na złom nie wyglądają :). Na pewno deck miał nierówną głośność kanałów na wyjściu.

Jeden warunek: odbiór osobisty u mnie w stolicy.

 

Jak znajdę coś jeszcze do puszczenia w świat to dopiszę.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale szybki był odzew :D.

Sony CDP-XE320 is gone, zostaje deck.

Prosił bym o rezerwacje DECK'a, postaram się ogarnąć jakiś odbiór osobisty przez kogoś(pośrednika) :)

 

 

Jeden ktoś był pierwszy, ale jeśli się nie zdecyduje, to dam znać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania słuchawki Audio-Technica ATH-FW3 oddane, czyli o takie: http://static.nix.ru/autocatalog/headphones_audiotechnica/111133_2277_draft_large.jpg

Z tym, że w moim egzemplarzu

- jeden nausznik jest odłamany od pałąka, na zawiasie,

- poduszki są nieco zmanierowane.

Całość, poza złamaniem, nie wygląda szczególnie źle, no i przede wszystkim gra - na poziomie, moim zdaniem, porównywalnym do KPP.

Mogę wysłać pocztą, jeśli potrzeba.

Edytowane przez timecage
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do oddania za koszt przesylki mam doki Caliber z pilotem i dlugim plaskim przewodem. Dzwiek przerywa przy jacku, wiec pewnie jack do wymiany. Nie ma tez na jednej sluchawce tej siateczki na tulejce, ale to akurat w niczym mi nie przeszkadzalo, poki jack dzialal. Jak kto chce to na priv zapraszam, mozliwy tez odbior osobisty w Lublinie. 2c93ec9b4360dbb32c76fa632fd27b51.jpg

Edit: jak do niedzieli nikt nie wezmie to oddaje dzieciom do zabawy w przeciaganie liny;-) Poszło do kolegi @jamesik.

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania mam za koszty wysyłki lub odbiór osobisty w Krakowie

-klapka do samsunga galaxy s4 (stan bdb)

Oddane:

-3x bateria do iphone 4s (trzymają około 1 dnia)// meh

-kabel sennheiser hd600 (z tego co pamiętam to przerywał jeden kanał) // Lemonsky

-etui grado //Lemonsky

-kabel micro usb nokia// Ugz

-suwak pałąka od DT990Pro (posiada delikatne pęknięcie, ale może jeszcze służyć) Koszt nowego w serwisie to 80zł :) //Ugz

-naklejki apple :D // Ugz
gZdTLDt.jpg

Edytowane przez bakus1233
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności