Skocz do zawartości

Za darmo oddam


truskawkowetango

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jackzor, przecież z Wawy jesteś, więc sam możesz taki kupon zdobyć. Chyba, że się z domu nie ruszasz, to może nie masz w zasięgu żadnego z punktów (patrz załącznik) https://kupony.allegro.pl/actions/kupony_siec_wifi_Allegro.pdf

Albo leń albo eskimos albo foty strzela takie ze kopara opada, jedno z 3 wytłumaczeń jemu zostaje :D

 

a żebyś wiedział, że strzelałem, niedługo wam pokażemy. :lol: Jutro też będę robił fajne rzeczy i też niedługo wam pokażemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jackzor, przecież z Wawy jesteś, więc sam możesz taki kupon zdobyć. Chyba, że się z domu nie ruszasz, to może nie masz w zasięgu żadnego z punktów (patrz załącznik) https://kupony.allegro.pl/actions/kupony_siec_wifi_Allegro.pdf

Albo leń albo eskimos albo foty strzela takie ze kopara opada, jedno z 3 wytłumaczeń jemu zostaje :D

 

a żebyś wiedział, że strzelałem, niedługo wam pokażemy. :lol: Jutro też będę robił fajne rzeczy i też niedługo wam pokażemy!

 

Dane słowo święta rzecz więc nie psuj swego imienia. no to czekam na opad kopary wiem ze możesz ale ze wszystkich fot może 1-2 były na tyle dobre :P wiec czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie odpisywac kazdemu indywidualnie to informuje tutaj - kupony beda jutro po poludniu (16-17) jakos, wiec do tego czasu macie czas na przeslanie loginow na PW :) (1 os. fizyczna / 1 kupon niezalezne od ilosci kont na alle, chyba ze ktos chce zostac podejrzanym o oszustwo :>)

ps. jak wpisze login na liste, to usuwam konwersacje zeby mi skrzynki nie zapchalo - to bedzie dla Was znak ze sie zalapaliscie :D

Edytowane przez adikadik
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chce ktoś zdechłe xduoo x2? padnięta jest płyta główna (koszt nowej u marasa ~125 zł). jakby ktoś chciał reanimować to oddam za pokrycie KW (i ewentualnie jakieś piwo :P). wersja ze starymi przyciskami

Napisz pm bo ja nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce zestaw pchełek (nie chce mi się chodzić na pocztę kilka razy, więc tylko w pakiecie):

- niebieskie Panasonic RP-HS33 - dla mnie niewygodne,

- białe AKG Y10 - za krótki kabel na mój wzrost,

- czarne Meizu PT850 - za duże na moje małżowiny.

 

Nie wiem czy mam do nich gąbki.

 

Poszły szybciej niż pisanie posta...

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam w pakiecie i pokrywam koszt wysyłki tę mp3:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/123057-za-darmo-oddam/page-16#entry1195466

 

i te słuchawki:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/128923-creative-hn-700/?p=1208272

 

Hajendowe granie to to nie jest, więc warto pomyśleć do czego się to użyje (audiobooki/do tv/telefonu/na serial/dla babci itp. itd) :)

 

No i proszę o rozwagę bo jak ostatnio wysłałem komuś etui to nawet się nie pofatygował odebrać na pocztę i dostałem zwrot

Edit: Słuchawki poszły

Edytowane przez touok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

trochę drobiazgów do rozrzucenia po ludziach,

wszystko oddaję po kosztach wysyłki,

zapotrzebowanie, wraz z określeniem sposobu wysyłki, bardzo proszę na PW,

 

WSZYSTKO POSZŁO

 

1. Scythe Ninja 3 CPU Cooler - wielgaśny wiatrak na CPU - nieużywany, nówka nieśmigana (tylko pudełko zakurzone, bo już trochę leży)

gallery_20612_697_226393.jpg

 

2. Tuner Not Only TV USB DVB-T LV5T Deluxe - taka bzdurka, żeby na pececie móc tiwi pooglądać - może ktoś będzie miał więcej szczęścia, bo m.zd. trzeba siedzieć pod nadajnikiem (trochę przesadzam, ale mnie się nie bardzo udawało); komplet - praktycznie nówka

gallery_20612_697_285218.jpg

 

3. antenka aktywna, takiej sobie jakości; nówka

gallery_20612_697_1562012.jpg

 

4. jw., tylko że pasywna

gallery_20612_697_1032834.jpg

 

5. tuner Onkyo T-411 RDS; używany, trochę podrapany na wierzchu (tu więcej fotek, ale robione tylko siłą woli, więc do ...)

gallery_20612_716_711182.jpg

 

6. Dell AX510 Soundbar - to się tylko tak szumnie nazywa - w istocie jest to taka pierdziawka pod monitor - niby gra, ale raczej nie jest to dla kogoś o wrażliwych uszach

gallery_20612_697_1930815.jpg

Edytowane przez tyciuni
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Tuner Not Only TV USB DVB-T LV5T Deluxe - taka bzdurka, żeby na pececie móc tiwi pooglądać - może ktoś będzie miał więcej szczęścia, bo m.zd. trzeba siedzieć pod nadajnikiem (trochę przesadzam, ale mnie się nie bardzo udawało); komplet - praktycznie nówka

jeśli jest

 

i

 

4. jw., tylko że pasywna

jeśli jest

 

Nie zauważyłem, że na PW, ale antena była nawet bardziej potrzebna ;)

Dziękuję bardzo.

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja oddam w dobre ręce słuchawki Sennheiser HD580. Wstyd mi je w takim stanie wizualnym sprzedawać a leżą nieużywane i mi gracą, bo słucham na Oppo - na otwarte i tak nie mam warunków.

W skrócie - słuchawki są sprawne, nie mają oryginalnych gąbek (włożyłem wycięte zmywaki Jan Nezbędny zamiast nich :-p) i pady do wymiany, ponadto nie mam do nich też oryginalnego kabla, ale dorzucę uszkodzony przy jednej wtyczce kabel 1,2 m od Forza Audio (chyba Color Series, ale kto to pamięta...). Jak ktoś ma kabel do HD580/HD600 to ma gotowe sprawne słuchawki prawie za free (koszty wysyłki) albo może naprawić ten, który dorzucę. Na terenie Warszawy można odebrać osobiście - dogadamy się.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności