Skocz do zawartości
  • 0

HyperX Cloud - shit reklamowy czy dobre słuchawki?


Escollay

Pytanie

Witam, ostatnio zastanawiałem się nad wyborem słuchawek do 400zł... przez myśl przeszły mi sennheisery hd518, 380, pioneer se-a1000, razery krakeny i wiele, wiele innych, ale zastanawiam się nad modelem HyperX Cloud.. są dosyć mocno chwalone, a to co mnie zachęca do ich kupna to zawartość "pudełka" (wymieniane nauszniki, gąbki etc.)... Jak się sprawdzają w dźwięku, głównie w grach, w drugiej kolejności muzyce?

 

Jak wygląda bass? Czy "zlewa" się z innymi dźwiękami i czy buczy w uszach?

Dźwięk jest czysty czy raczej zaszumiony/ brudny ?

Jak sprawdza się pozycjonowanie?

Jaka jest scena?

 

Czytałem już opinie, ale sądząc po czytanych przeze mnie wypowiedziach stwierdzam, iż nikt nie miał lepszego sprzetu na uszach, dlatego je zachwala...

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Całkiem dobre słuchawki. To samo co Q-Pady QH-90 a w rzeczywistości nic innego jak rebrand Takstarów Pro80 z dodanym mikrofonem oraz akcesoriami. Imho całkiem fajne, jednak lepszą opcją jest chyba zakupienie tańszych Takstarów oraz dodatkowego zewnętrznego mikrofonu. Mnie denerwował w nich trochę kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam możliwość kupienia tych słuchawek w cenie 250zł (czyt. HyperX Cloud). Również zależy mi na basie i możliwości doczepiania/chowania mikrofonu. Jest się na czym zastanawiać? Czy dźwięk po podpięciu do telefonu nie jest zbyt mocno fałszowany? Może jednak lepsze będą te Q-Pad QH-90 (cena o 80zł większa). Takstary mogę nabyć w identycznej cenie co HyperX Cloud.

 

Pomocy! ;)

Edytowane przez NawW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli kogoś to interesuje, to skusiłem się jednak na zestaw słuchawkowy Pioneer SE-A1000 wraz z kartą FiiO E10.. szczerze? Najlepszy zestawik jaki miałem, a takowych przeorało się już kilka, niektóre były w większym, niektóre w mniejszym budżecie niż pionki, które w tym przypadku grają najlepiej... Ponoć one musza się wygrzewać 48h, korzystam z nich kilka godzin i już jestem mega zadowolony :D Nie żałuje zakupu (wcześniej miałem logitechy f540, siberia v2, akg701 <chociaż z nich korzystałem jedynie tydzień.. cena to tysiąc, grają podobnie do pionków> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

AKG K701 podobnie do Pioneer SE-A1000? Haha. Chyba na integrze ;)

Prywatnie jako były posiadacz owych Pionków, jestem ciekaw kiedy zacznie ci w nich przeszkadzać dość kiepskiej jakości, mało dynamiczny bas, tak jak i braki na niskim.

Edytowane przez ReznoR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności