Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X1 - test


jd1210

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

W Lutym chcę sobie kupić na urodziny Fiio X1 a bedę go słuchał na JBL J22 dokanałowych
Muzyka głównie to klubowa, hands up itp choc czasem lubie też posłuchać coś w stylu Chris'a Rea ;)
Jestem ciekawy jak taki zestaw bedzie grał
Obecnie używam sansa clip+ z tymi właśnie słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planowałem zmienić T4g na 5g tak aby po porostu mieć świeższy sprzęt, ewentualnie nawet na gwarancji. Mnie wystarczy 16GB więc pewnie niewiele musiałbym dopłacić. No chyba, że 5g gra słabiej od 4g to wtedy faktycznie nie ma sensu ;) Natomiast X1 wydaje się najmocniejszą alternatywą dla taczek a czasem kusi aby coś zmienić ;)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3. U mnie FiiO X1 ledwie dawał sobie z nimi radę.

 

A to prawda? Ledwo sobie z Pro80 daje radę?

Skąd ten cytat?

Coś na forum ostatnio się jakieś zjawisko gloryfikacji Pro80 pojawiło. X1 spokojnie napędza Pro80 i wysterowuje je całkiem nieźle. Na dobrej stacjonarce nie zyskują dużo. Nie są w mojej opinii tak dobre, by warto było jakiś super tor robić. Za cenę Pro80 z dobrym kablem lepsze są HP100.

Na X1 grały jak trzeba, z niezłym wykopem, dobrą kontrolą basu, a i górę Pro80 X1 złagodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Słucham właśnie X1 z SR60e.

Fajne dołu wypełnienie, dobra przestrzeń, bardzo fajny środek, ale jednak góry lepszej można by wymagać.

Jest dużo lepiej niż smartfon, jest moc spora, wykonanie świetne, ale jednak ciepełko :mellow:

Zapewne z 325 byłoby dużo lepiej.

Grado SR80 i na X1 słabo to gra , za chudy dźwięk trzeba dociążenia w dolnej średnicy i na basie góra też nie błyszczy , na stacjonarnym Matrixie inna bajka.Za to na Brainwavz M1 bardzo ładnie jak na doki , duża szczegółowość i bas dobry bez zamulenia. Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz 80-ek nie pamiętam, ale z nowymi 60e, wypełnienie dołu i średnica jest naprawdę ok.

Natomiast z tą górą to słabo, jest ale schowana i żaden suwak nie pomaga jej wyciągnąć.

 

Gdyby tą górę dało się EQ to fajny grajek, dużo lepszy od smartów i wysłużonego Nano 2G.

Edytowane przez Adamw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności