Skocz do zawartości

Fanklub Philips ~sense and simplicity~


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Stałem się właścicielem M1 i jestem zadowolony...basu mają sporo,góra nie kłuje w uszy...dobrze się zgrywają z moim fonem nokią 808...jest głośno i dynamicznie a słabsze realizacje brzmią przyjemniej w porównaniu z L2.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat Philipsów A5Pro. Posiadam je od kilku miesięcy.Najpierw miałem podłączone do Lowly Cube (impedancja wyjściowa 5om a słuchawek 16 om) grały tak sobie (środkiem pasma).

I podłączyłem do wyjścia Xonara DX impedancja wyjściowa 100 i SĄ IDEALNE!!!! super równowaga pasma zadziwiające średnie tony. Teraz odnosząc się do impedancji wyjściowej (jak najmniejsza).

Urządzenia profesjonalne mają (wzmacniacze słuchawkowe) na wyjściu rezystory od 10 do 150 om.Ponieważ te słuchawki są Pro więc muszą dobrze współpracować ze sprzętem profesjonalnym.

Porównując z dt990 teraz grają naturalniej... prawdziwa synergia. Miałem L1 i to był bumbox tylko bas, grały dobrze z telefonami które jego nie miały

Edytowane przez tempest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W drodze wymiany moich niedawno zeszłych SHP-9500, serwis zaproponował mi A1 PRO, 40mm nauszne portable, z opcją dla DJów.

 

No nic Panowie, muszę przyznać, że Philips nie dość, że wie jak robić słuchawki, to jeszcze jako chyba jeden z niewielu, wie jak je wyceniać :) Chwilowo A1 Pro zawładnęły moimi uszami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wymiany moich niedawno zeszłych SHP-9500, serwis zaproponował mi A1 PRO, 40mm nauszne portable, z opcją dla DJów.

 

No nic Panowie, muszę przyznać, że Philips nie dość, że wie jak robić słuchawki, to jeszcze jako chyba jeden z niewielu, wie jak je wyceniać :) Chwilowo A1 Pro zawładnęły moimi uszami.

Nie damy się zrobić w kolejny hype!

 

..................................................................................

 

Może ktoś ogarnie czy od 10 sztuk nie dadzą fajne zniżki dla forum ;) ?

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało tym SHP9500?

 

Wystukane na parapecie

Odkleiła się cewka od membrany w jednej słuchawce.

Ale mam jeszcze jedną parę SHP-9500.

 

Nie damy się zrobić w kolejny hype!

 

..........................................................

Może ktoś ogarnie czy od 10 sztuk nie dadzą fajne zniżki dla forum ;) ?

Nie zamierza hajpować, zrobię po prostu recenzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jakiś czas temu śmiałem z kumpla filipów za 30 zł jak tego można słuchać i co to za firma a teraz sam siedzę na głowie mając ich flagowca :D

A SHP3000 słuchałeś? Swego czasu za tyle w Biedronce można je było kupić w takiej cenie, a grają tak, że niejedne 5x droższe słuchawki są gorsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A SHP3000 słuchałeś? Swego czasu za tyle w Biedronce można je było kupić w takiej cenie, a grają tak, że niejedne 5x droższe słuchawki są gorsze.

 

 

jak nie pisałem/zapisywałem to tyż je mam, są rewelacyjne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shp1900 do biura mam od 3 lat. Co orawda pół roku temu wyparły je 668b a potem k551, ale po pierwszych zachwytach nad droższymi kompanami, zdarza mi się do nich wrócić na godzinkę, dwie. Uszy wcale nie bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się jakiś czas temu śmiałem z kumpla filipów za 30 zł jak tego można słuchać i co to za firma a teraz sam siedzę na głowie mając ich flagowca :D

A SHP3000 słuchałeś? Swego czasu za tyle w Biedronce można je było kupić w takiej cenie, a grają tak, że niejedne 5x droższe słuchawki są gorsze.

 

Shp1900 to były ja mam małą głowę spadały mi źle leżały a dźwiękowo też średnio ale pewnie i tak lepiej jak mówisz od konkurencji.

Wtedy miałem CALe więc nie ta półka co teraz ale i tak CALe uważałem że znacznie lepsze. Teraz w sumie on ma moje CALe bo zrozumiał że da się lepiej.

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wymiany moich niedawno zeszłych SHP-9500, serwis zaproponował mi A1 PRO, 40mm nauszne portable, z opcją dla DJów.

 

No nic Panowie, muszę przyznać, że Philips nie dość, że wie jak robić słuchawki, to jeszcze jako chyba jeden z niewielu, wie jak je wyceniać :) Chwilowo A1 Pro zawładnęły moimi uszami.

 

Kiedy można się spodziewać recenzji :)? Od dłuższego czasu szukam sprytnych portable/praca słuchawek i narobiłeś mi smaka na nie.

 

Żeby nie było że offtopuje, zawsze chwaliłem sobie pchełki od Philipsa, te po 30 zł "Extra Bass" takie lekko skośne kable. SHE2500,3000, miałem ich kilka par, różniły się kablami, niektóre z pilotem, niektóre z regulacją głośności. Jak na te pieniądze, świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipy Fatso zgrabne są, choć wygladają bardzo "plastikowo". Dźwięk ciekawy (miałem je jednak na uszach tylko chwilę). Kupujący powinien sprawdzić czy nacisk na uszy mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philipy Fatso zgrabne są, choć wygladają bardzo "plastikowo". Dźwięk ciekawy (miałem je jednak na uszach tylko chwilę). Kupujący powinien sprawdzić czy nacisk na uszy mu pasuje.

 

Gdzie można je posłuchać, obczaić? W marketach są wystawione? Mi się podobają z wyglądu, ale mają dosyć małe pady więc trzeba sprawdzić jak to się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je u Fatso widziałem i słuchałem. Jak mówię, tylko przez chwile.

 

Bawiłem się chwilkę w MM nimi, niestety były bez kabelka, nie dało rady uprosić o takowy a inne tam średnio pasują przez to "nowatorskie" zabezpieczenie. Tak jak mówiłeś, niestety delikatnie mi przeszło po kontakcie fizycznym, miałeś racje, plastik jest trochę za bardzo taki, taki, niskiej jakości się wydaje. Musiałyby w tej cenie przebić dźwiękowo ciężką konkurencje żeby zawojować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności