Skocz do zawartości
  • 0

Jaybird Freedom Sprint czy Sony SBH80?


gunitsoldier

Pytanie

Witam wszystkich.

Czy ktoś miał styczność z poniższymi słuchawkami i mógłby podzielić się wrażeniami, lub doradzić coś innego?

 

Sony SBH80

http://www.sonymobile.com/pl/products/accessories/stereo-bluetooth-headset-sbh80/specifications/#black

 

Jaybird Freedom Sprint Bluetooth

http://www.jaybirdsport.com/freedom-sprint-bluetooth-headphones/

 

Zainteresowałem się nimi głównie przez wygodę podczas biegania, ćwiczenia itp. i nie wiem, które wybrać.

Wiem, że bezprzewodowe = gorsza jakość, ale słyszałem, że te soniacze dają radę ;) Poza tym według mnie wyglądają pięknie :)

 

Ewentualnie możecie podrzucić jakieś inne pomysły (nawet przewodowych) doków do ok. 300zł (a najlepiej poniżej).

Jak podane przeze mnie słuchawki są do d*py to napiszcie, bo nie chcę wyrzucać kasy w błoto.

 

Bas powinien być dobry, ale nie chcę żeby zagłószał wszystko inne.

Słucham głównie Hip-Hopu (raczej nie polskiego), ostatnio trochę jazzu.

 

Muzyki będę głównie słuchał na iPodzie Nano 7g oraz na Xperii E1.

 

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Soniacze będą najlepiej współpracować z urządzeniami obsługującymi kodek apt-x. Ipod nie wspiera tej funkcji, nie wiem jak z experią.

Nie sluchałem ich, ale jeśli wierzyć recenzjom i grają podobnie/identycznie jak model MH1 ze stajni Sony, to nie będziesz zawiedziony :)

 

Edit:

A skoro przewodowe również wchodzą w grę, to może Shure SE215? Będą wygodne do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej (zakładane za ucho), do tego powinny zgrać się z iPodem.

Edytowane przez surround
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W ogóle nie będą działały z iPodem, czy nie aż tak dobrze?

Szczerze powiedziawszy nie znam się na słuchawkach itp. O tym apt-x słyszę pierwszy raz.

A poleciłbyś coś co by dobrze brzmiało na nano bo to moje główne źródło muzyki (póki co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności