Skocz do zawartości

Audio do nowego samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy a mianowicie mam pewien problem. Prawo jazdy w drodze, 18 lat jest, samochód czeka. W posiadaniu mam Golfa IV i chciałbym go wyposażyć w dobre audio. Mam tutaj na myśli tubę basową lub skrzynię oraz dobre radio. Zastanawiałem się nad radiem: ALPINE UTE-72B oraz tubą basową ALPINE SWT-12S4. Poczytałem parę recenzji na temat tego radia i nie wypada najgorzej, a co do tuby to szukałem też z tej samej firmy ale nie ma to zbytniego znaczenia, na razie jestem nastawiony tylko na to radyjko ale liczę na Wasze opinie :)

 

Kosz radia to około 450 zł maksymalnie, koszt takiej tuby także około 400 zł, no i nie licząc wzmacniacza, tutaj nie mam bladego pojęcia jaki wybrać. Dodam że głośniki w samochodzie będą standardowe bo na wiosnę planuję zmienić samochód na Audi A3, jeśli miało by to pomóc w tym aby zestaw dobrze prezentował się zwłaszcza w tym samochodzie. Liczę na Was :) !

Edytowane przez cynamonek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą dobrego audio w samochodzie są głośniki i to właśnie je należało by wymienić i podłączyć pod wzmacniacz na samym początku... No chyba że nie chodzi Ci o jakość dźwięku tylko żeby ziemia drżała? :D

 

jeśli miało y to pomóc w tym aby zestaw dobrze prezentował się zwłaszcza w tym samochodzie. Liczę na Was :) !

WFT?? To ma dobrze grać czy wyglądać?

 

Załamka...

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło oczywiście o prezentację wizualną ale akustyczną, chodziło o to żeby dobrać taki zestaw, który sprawdzi się w Golfie a potem w Audi, jeśli istniał by podział na samochód i sprzęt jaki w nim będzie :)

 

Tak, mi akurat chodzi o dźwięk ale o mocny bass gdyż słucham głównie muzyki elektronicznej. Polecasz jakieś dobre głośniki ? Myślałem aby najpierw kupić radio i tubę a potem głośniki żeby nie przekładać ich bo nowego samochodu a po prostu dokupić do już będącej tuby/skrzyni radia i wzmacniacza te głośniki :)

Edytowane przez cynamonek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dobry zestaw odseparowany (kolega poleca Hertza i rzeczywiście ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny) na przód powienien załatwić sprawę audio w twoim samochodzie proponowałbym przy okazji wytłumić drzwi odpowiednio. Jeżeli w zaparte chcesz iść w bardziej rozbudowany zestaw to śmiało na pw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności