Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki zamknięte za około 170zł.


izari

Pytanie

Cześć. Będę przesiadać się z moich kossów porta pro na jakieś inne, bo po pierwsze to niestety (a może i stety) się zniszczyły, a do tego nie można na komfortowo niczego posłuchać będąc w trasie lub wracając do domu.
A teraz konkrety :D
Szukam jakichś słuchawek, które nie będą przepuszczać dźwięku z zewnatrz i mojej muzyki na wewnątrz. Będę w nich chciał wychodzić z domu, więc też chciałbym, żeby jakoś wyglądały (dlatego słuchawki z wielkimi "nausznikami" odpadają.
Będę głównie na nich słuchać (i tu proszę się nie śmiać :D ) dubstepu i "dnb".
Do wydania mam około 170zł, a moje typy to:
http://www.ceneo.pl/22948504#tab=spec

http://www.agito.pl/sluchawki-akg-k430-czerwone-363-965446.html

http://www.ceneo.pl/5810809#tab=spec

^ Te jak dla mnie są po prostu piękne, ale jedynie martwi mnie długość przewodu w 518'stkach.
Co o nich myślicie? Czy może znajdę coś lepszego w tej cenie?
Z góry dzięki :).

Edytowane przez izari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Masz potrzeby jak kazdy kto chce sluchac muzyki ... wiec nie ma tu nic smiesznego.

Polecam o ile znajdziesz (np w Saturnie byly lezaly na wyprzedazy w dobrej cenie) Philips Fidelio M1.

Ja bym wolal od tych ktore Ty prezentujesz.Graja jak nieco skoromniejsze Sennki Momentum.

Zerkaj po sklepach jak pisalem wyzej w Starurnie byly cos okolo 200zl ... moze uzywki w komisie sie trafia.

Polecam warto.Sam bym kupic ale ja nie lubie gdy sluchawki nie obejmuja calych uszu a widze Ty owszem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli te trzy typy to K518.

A pozwolę się spytać:

Porównałem sobie pasma przenoszenia:

K518: 16-24000

Sony zx60: 6-25 000

K430: 12-28000

(Na początku zaznaczę, że niestety może to zabrzmieć jak czepianie się, ale jestem po prostu ciekaw). K518 pod względem pasma porównując do k430 wypadły gorzej - z czego wynika różnica? Bo naprawdę nie wiem, zawsze porównywałem tylko pasmo, czy np. czułośc i jakaśtam impendacja też mają dość duży wpływ na "jakość" ?

 

 

 

Masz potrzeby jak kazdy kto chce sluchac muzyki ... wiec nie ma tu nic smiesznego.

Polecam o ile znajdziesz (np w Saturnie byly lezaly na wyprzedazy w dobrej cenie) Philips Fidelio M1.

Ja bym wolal od tych ktore Ty prezentujesz.Graja jak nieco skoromniejsze Sennki Momentum.

Zerkaj po sklepach jak pisalem wyzej w Starurnie byly cos okolo 200zl ... moze uzywki w komisie sie trafia.

Polecam warto.Sam bym kupic ale ja nie lubie gdy sluchawki nie obejmuja calych uszu a widze Ty owszem.

Słuchawki wyglądają świetnie - ale niestety nawet te 200zł leży poza moim budżetem i też niestety nie chce mi się szukać ich w sklepach, a poza tym to do najbliższego saturna mam trochę kilometrów :D

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatecznie jednak chyba wezmę te 518, ale mam jeszcze do nich jedno pytanie - są 2 wersje, tj. zwykłe 518 i 518dj?
I drugie pytanie - poczytałem trochę o wygrzewaniu - jest to konieczne, czy mogę od razu słuchać swojej muzyki?
Mam tu na myśli np. wygrzewanie przez tę stronę: http://jlabaudio.pl/info/50/wygrzewanie-sluchawek
Z góry dzięki.

Edytowane przez izari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchaj normalnie. Jak chcesz koniecznie wygrzewać to ustaw muzykę, której słuchasz normalnie na głośność odrobinę większą niż zazwyczaj masz ustawioną i niech gra w szafce przez noc. K518LE mają krótszy kabelek i są kolorowe, dj były tylko czarne z dłuższym kabelkiem. A i jak masz dużą głowę, to będą działać jak imadło, trzeba je porozciągać na pudle np przez jakiś czas.

Pasmo przenoszenia podawane przez producenta ma zazwyczaj niewiele wspólnego z brzmieniem słuchawek, więc się tym nie sugeruj.

Zwróć jeszcze uwagę na te jvc ha-s400.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchaj normalnie. Jak chcesz koniecznie wygrzewać to ustaw muzykę, której słuchasz normalnie na głośność odrobinę większą niż zazwyczaj masz ustawioną i niech gra w szafce przez noc. K518LE mają krótszy kabelek i są kolorowe, dj były tylko czarne z dłuższym kabelkiem. A i jak masz dużą głowę, to będą działać jak imadło, trzeba je porozciągać na pudle np przez jakiś czas.

Pasmo przenoszenia podawane przez producenta ma zazwyczaj niewiele wspólnego z brzmieniem słuchawek, więc się tym nie sugeruj.

Zwróć jeszcze uwagę na te jvc ha-s400.

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji. Jednak wezmę k518'stki :)

Podbije ale co tam.

Te będą odpowiednie? http://allegro.pl/wytrzymale-dj-akg-k518-neon-kolory-oryginal-i4656829227.html

Bo na allegro w sklepie mp3store jest kilka "wersji", ale wybrałem tę ze względu na metrową długość kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sklepie mp3 store w promocji masz za 99zł chyba że chcesz przepłacić

 

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolega @progmarky ma rację...

tu masz linka

 

http://forum.mp3store.pl/forum-134/announcement-59-akg-k518-dj-neon-cena-9999-sprawdz/

 

...i też metrowy kabel jeśli to takie ważne ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wielkie dzięki :D
Zaoszczędziłem jakoś ponad 60zł, co mi się teraz przyda :D
Ale mam jeszcze pytanie - cena 99zł to cena już z przesyłką? (wybrałem pobraniową), bo podobno mają być za 100zł, ale nie wiem, czy z wliczoną przesyłką i nie wiem teraz co powiedzieć babci, która paczkę będzie odbierać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności