Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do HTC ONE M8 ok. 150pln


Lekhi

Pytanie

Witam wszystkich! Poszukuje słuchawek do w/w telefonu. Rozważam wszystkie opcje, czyli dokanałówki, pchełki i nauszne. Najbardziej interesuje mnie dobra jakość dźwięku i porządne wykonanie, ponieważ nie lubię zmieniać sprzętu co 2 miesiące. Gatunki muzyki których słucham to głównie hip-hop, muzyka filmowa, rock. Oczywiście zdarza mi się również słuchać innych gatunków. Co do kwoty to jeśli byłoby warto jestem w stanie dopłacić do 200pln. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Więc tak nie jestem specem od audio, ale ten HTC jest moim zdaniem razem z Iphonem najlepiej grającym smartphonem na rynku. Przetestowałem go z Superluxami HD 668b, których używam do komputera i to połączenie bardzo mi się spodobało, jednak gabaryty Superluxów są nie do przyjęcia;/. Dlatego bardzo odpowiadałoby mi coś w stylu 668b, ewentualnie coś z troszkę mocniejszym basem.

Edytowane przez Lekhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Serio mówisz ,że stykną ? Mocno mi podeszły te xearsy http://forum.mp3store.pl/topic/121648-xears-pure-audio-xpa2pro/ z giełdy , ale pamiętam jaki miałem problem z dwiema parami tej firmy . Cena superluxów to niezłe zaskoczenie. Bo sam HTC jako źródło, póki co po mini testach na px100, zrobił na mnie zerowe wrażenie, może zaryzykuje 80 zł to nie duże koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja to kupiłem te akg na promocji k518, szału nie ma moje stare in2 headphones za 20 euro byly lepsze, lepszą scene mialy z racji na mniejsze tłumienie, dziewk byl bardziej realistyczny, bas nie był mocny ale ładny. Nie jestem zadowolony z zakupu. Wniosek - na słuchawki trzeba wydać przynajmniej ~400 zł. Kiedyś słuchałem jakieś Bose za 300 euroł, to aż chciało się zayebać te słuchawki, tak ładnie grały. Na tym forum ciężko o dobrą porade.

Edytowane przez Joe Benis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra Superluxy przyszły i napiszę krótko - WOW!!

Trochę przeżyłem szczękopad , że z słuchawek za 70 zł które wyglądają jak najtańszy bazarowy szit wydobędzie się taki hmm dojrzały dźwięk. Średnie grają tak że poprostu chce się słuchać i daje to mega radość , bas jest pięknie punktowy i naprawde dynamiczny w elektronice nie przytłacza a akustyczna stopa wybrzmiewa jak naturalna ,scena bardzo ok i separacja jest no- wyśmienita!

Ah i co bardzo istotne nie grają z charakterystyką doków , są jakby to powiedzieć przewietrzone , lekkie i naprawde dobrze się tego słucha. Rozważałem wczesniej zakup fiio e11 i jakichś sporo droższych słuchawek, tak bardzo nie wierzyłem w możliwości HTC, ale z superluxami pokazuje już naprawde zadowalający poziom.

Żeby nie było tak totalnie kolorowo to brakuje mi góry ( mam nadzieje ze w którymś z androidowych odtwarzaczy sobei podbije troche pasmo) bo lubie jak wybrzmiewaja mocno i dlugo talerze i scena jak i wygoda noszenia mogłyby być na wyższym poziomie. Może istotnie zmiana gumek i androidowego odtwarzacza coś pomoże, na EMU góry są troszke lepsze ale scena niezbyt się poszerza.

Będę polecał każdemu kto ma ograniczony fundusz, a sam zaryzykuje chyba jeszcze wersje 318f

 

edit: Góra na bi flangach z xears sporo zyskuje ale tracą średnie

Edytowane przez adamzeroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności