Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne / Bas / 250zł


alien96

Pytanie

Witam,

Szukam słuchawek z dobrym basem do 250zł. Do wczoraj miałem JVC Xtreme Xplosives, lecz nie wiedzieć czemu lewa słuchawka przestała działać (po 2 latach).

Korzystam z odtwarzacza Sansa Clip + z rockboxem z ustawieniami bas +24db.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez alien96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Inszy, dziękuję za odpowiedź. Wolałbym zmienić sprzęt.

 

Proszę, oto BASS. Naucz się pisać po polsku.Largemouth600x530.jpg

Dzięki za zwrócenie uwagi. Wszystkie błędy zostały poprawione. :)

 

Głównie słucham dubstepu (nie mylić z brostepem).

Zależy mi także na dobrej izolacji.

 

Czekam na odpowiedzi dotyczące słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mnie również przydałby się jakieś słuchawki do 333 zł, z dobrym basem do elektronik ale bez przesadyzmu, fajnie jakby były uniwersalne, abym mógł czasami jakąś klasyke zarzucić albo trochę rok end rola

Jak dotąd miałem IN2 Headphones jak były nowe to w sklepie stały po 80--100 Euro, serio mówie

 

Proszę poratujcie, muszę jakieś dobre słuchawki kupić, bo jak kupie słabe to się wkur... a w okolicy nie ma żadnego porządnego sklepu z słuchawkiami, aby potestować. Same media experty z shitem dla cebulaków.

 

Pozdrawiam

Wojciech Cejrowski

Edytowane przez Joe Benis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JVC HA-S680.

 

alien96, jak Ci pasowały te JVC, to znów sobie kup coś z serii XX (może wyższy model?). Lepsze słuchawki i tak się zmarnują przy tak podbitym basie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Joe Benis - to idź ukradnij kolejne słuchawki, trollu.

 

Również polecam JVC HA-S680. Wymagają długiego wygrzewania, ale bas mają taki, że po całym ciele go czuć, a jednocześnie nie jest rozlany na średnicę i schodzi strasznie nisko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Joe Benis - to idź ukradnij kolejne słuchawki, trollu.

 

Również polecam JVC HA-S680. Wymagają długiego wygrzewania, ale bas mają taki, że po całym ciele go czuć, a jednocześnie nie jest rozlany na średnicę i schodzi strasznie nisko.

 

Te JVC będą dobre dla mnie ? 160 zł to tanie dosyć, no i na solidne też nie wyglądają, stąd taka cena ?

 

Jak nie, to widziałem w okolicy dziewczyne miała Beats by Dre, może pożycze sobie.

Edytowane przez Joe Benis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"Porzycz" sobie słownik, na dobre Ci wyjdzie. Ciekawe jak się poczujesz, kiedy ktoś zgłosi na Policję podejrzenie popełnienia przestępstwa (kradzież) i zaproszą Cię na "rozmowę" po wyśledzeniu IP?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"Porzycz" sobie słownik, na dobre Ci wyjdzie. Ciekawe jak się poczujesz, kiedy ktoś zgłosi na Policję podejrzenie popełnienia przestępstwa (kradzież) i zaproszą Cię na "rozmowę" po wyśledzeniu IP?

Ty lepiej mów jakie słcuhawki mam kupić, żebym był nimi zachwycony. Ocalisz wiele istenień. Wyśledzą twoje IP, dzadzą nagrodę i wspomną w Teleexpresie

Edytowane przez Joe Benis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ty to sobie możesz wymagać od siebie, a nie ode mnie, bo nikt tu nie jest zatrudniony jako pomoc komukolwiek. Tym tonem możesz sobie do rodziców smarkać o kolejny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakim tonem, Jurek ? normalnie mówie, jezu jaki awanturnik. Dzwoń na policje, wyzywa od smarkaczy, Identycznie jak ta garbata Babcia co ciągle zabiera i dziurawi nam piłki do nogi, Bo gramy na trawniku.

 

Ja po prostu proszę o rady, nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakim tonem, Jurek ? normalnie mówie, jezu jaki awanturnik. Dzwoń na policje, wyzywa od smarkaczy, Identycznie jak ta garbata Babcia co ciągle zabiera i dziurawi nam piłki do nogi, Bo gramy na trawniku.

 

Ja po prostu proszę o rady, nic więcej

Bierz JVC, będziesz miał tyle dobrego basu że odechce Ci się go jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności