Skocz do zawartości
  • 0

nauszne, 150 zł


tehix

Pytanie

siemaneczko,

poszukuje słuchawek tak jak w tytule, do 150 zł, na uszne, rodzaj półotwarte albo otwarte (ew zamkniete jak faktycznie dobre :D) na pewno muszą być wygodne i fajnie jakby nie odciskały włosów, ale to tam nie takie wymagane. słucham raczej wszystkiego (raczej rocka, ale tak jak napisalem, wszystkiego), lubię sobie pograć w coda2 czy csgo więc mam nadzieje że mnie tam nie zawiodą, oraz lubię sprechen-sprechen na voip'ie ale myślę ze z tym nie będzie problemu :P, posiadam dzwiękówke asusa xonar dgx, moje aktualne które chce wymienić superluxy 681, fajniutko jakby coś posiadało mikrofon ale nie ma chyba na to liczyć, tak myśle :P

myślałem nad: KOSS UR40, co myślicie?

 

pozdrówki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Również polecam hi2050, bardzo wygodne i całkiem nieźle brzmiące słuchawki. W przyszłości można dokupić pady welurowe hm5, które poprawią jeszcze komfort.

 

Co do koss ur40 to lepiej sobie daruj, wydawały mi się nudne i byle jakie. Kartonowy bas i średnio wygodne na moje duże uszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam i Kossy i Takstary i Luxy.

Co do wygody - Koss > Takstar > Superlux.

UR40 w ogóle nie czujesz jak masz ma głowie, przy dobrym źródle grają poprawnie płaskim pasmem i niesamowitą sceną.

Takstarów używam aktualnie, bo są ciut mniej wygodne od ww. ale to ciągle wysoki poziom. Dźwiękowo po modzie to na prawdę świetne słuchawki w tej cenie. Welurowe i dosyć głębokie nauszniki są łatwe do wymiany czy naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podłączę się do pytania też mam 150zł na słuchawki douszne (gry i muzyka rockowa) na początku byłem zdecydowany na superluxy 681 85zł /668b 125zł ale mam okazje kupić Akg gsh 1 za 149zł warto ? Superluxy mnie odrzucają jakością wykonania zwłaszcza że moje obecne słuchawki padły za szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podłączę się do pytania też mam 150zł na słuchawki douszne (gry i muzyka rockowa) na początku byłem zdecydowany na superluxy 681 85zł /668b 125zł ale mam okazje kupić Akg gsh 1 za 149zł warto ? Superluxy mnie odrzucają jakością wykonania zwłaszcza że moje obecne słuchawki padły za szybko

miałem 681, dźwięk jest niezły ale jakość ich wykonania.. wiele do życzenia jak będziesz w nich krótko siedział to ok, ale jak na dłuższe sesje to na pewno pady do wymieniania ew. założenie skarpetkowego moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superluxy HD681 Evo 2 po recableingu (nie wiem jak bez bo odrazu wymieniałem kabel) śmigają mi bardzo ładnie przy komputerze, po dłuższym używaniu na padach welurowych jest w nich bardzo wygodnie, a w gry gra się przyjemnie. Przy komputerze idą one najpierw przez amplituner Harman Kardon 430 twin powered (staruszek) następnie do karty Xonar essence STX.

Edytowane przez Leniwiec551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności