Skocz do zawartości

do spotify premium, radio FM, male rozmiary


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

 

co polecilibyscie zakupic jako kolejny odtwarzacz tylko do spotify premium (offline) z radiem FM i zeby bylo to male? sluchawki to ajaysy one albo px100, nie zalezy mi na transmisji GSM ale wifi do spotify musi miec.

 

jest cos takiego co gra w miare znosnie? potrzebne na spacery, rower, itp

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się o telefon pytasz?

 

no wlasnie na funkcji telefonu mi nie zalezy tylko na odtwarzaczy i radio FM, ale nie orientuje sie czy takie cus istnieje, wiem ze jest/byl galaxy player ktory chyba nie mial modulu GSM?

 

a jesli telefon to trudno, majwyzej mozna wylaczyc transmisje GSM, chcialbym zeby byl niewielkich rozmiarow, czy np. pierwsza galaktyka uciagnie najnowsza appke spotify? bo mialem i9000 i ladnie to gralo i nie za duze, ale jakby trafilo sie cos jeszcze mniejszego to jeszcze lepiej. nie bede korzystal z zadnych innych aplikacji, od tego mam inne urzadzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polował na iPoda Touch w dobrej cenie... tylko że iPody Touch 4 gen są już chyba oficjalnie niewspierane (co oznacza że aplikacja Spotify może przestać w którymś momencie działać), więc zostaje 5 gen (ta z wysokim wyświetlaczem, jak iPhone 5/5s), a ta jest już droższa...


... tak naprawdę najbardziej opłaca się polować na iPhone'a 4s w dobrej cenie (iPhone 4 ma nawet lepszą cenę, ale też jest już niewspierany)


a, różnica jest taka:

- iPod Touch 4 gen -> iOS6 (stary! może stracić wsparcie aplikacji w każdej chwili)

- iPhone 4 -> iOS7 (relatywnie nowy, jest szansa że nie straci szybko wsparcia aplikacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi po głowie zrobić z sgsa sterowanie domowego audio :D

 

kup jakieś arduino z modułem ethernet (albo coś co ma wbudowane wifi jeśli wolisz)

 

albo prościej, kup sam czip atmegta, kryształ i dwa kondensatory i (mając kabel usb -> serial) masz arduino :) jeśli nie masz tego kabla, to wcale nie wyjdzie taniej :(

 

anyway, masz arduino z ethernet, możesz na bazie tego arduina w naprawdę prosty sposób (jeden weekend) zrobić co chcesz - sterowanie jakimś urządzeniem stacjonarnym, jak masz silniczek krokowy, to nawet sterowanie gałkami (sic!)

 

do tego wystawiasz proste api (kilka zapytań GET) a na to wszystko robisz prostą stronę www (formularz + sumbmin na GET = prosta webaplikacja)

 

a do tego wszystkiego masz satysfakcję że swojej roboty, plus jeśli czegoś brakuje, można w każdej chwili dorobić :)

A Taczki mają radio?

 

nie mają :( tylko nowe iPody nano mają, ale one z kolei nie obsługują spotify

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Samsung Wave i postawić na nim androida. Jest radio, spotify działa, wifi też. Moduł GSM nie pamiętam, czy chodził, ale zawsze można do wyłączyć. No i mniejszy od sgsa

tapatalk

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności