Skocz do zawartości

Wzmacniacz do sluchawek nausznych.


sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, czy moglibyście polecić mi wzmacniacz, który mógłbym podłączyć do przenośnego odtwarzacza telefonu laptopa oraz stacjonarnego odtwarzacza CD, którym będę mógł napędzić CAL i inne słuchawki nauszne. Chciałbym coś co nadaje się raczej do miękkiego grania. Uwielbiam kobiecy wokal i szeroką scenę z wyraźnym rozmieszczeniem instrumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham żadnych pił elektrycznych :-) bardzo lubie kobiecy wokal, lubie słyszeć rozmieszczenie instrumentów na scenie. Kwota ? Chciałbym zmieścić się w okolicy 400 zł

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Naturalnie sprzet używany również biorę pod uwagę. Zastanawiam sie nad fiio e09k, co o nim sądzicie ? Miałbym od razu DAC do laptopa z możliwością podpięcia głośników zewnętrznych.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Dobrze to może zapytam was o poradę, może doradzicie mi co kupić.

Kwestia sprzętowa. DAC/amp miałby być podpinany do laptopa, odtwarzacza przenośnego oraz zewnętrznego odtwarzacza CD. Nie musi być mobilny, ponieważ na zewnątrz nie chodzę w słuchawkach nausznych.

 

 

Muzyka. Chciałbym bez problemu rozróżnić umiejscowienie poszczególnych instrumentów na scenie. Lubię kobiecy śpiew, coś typu Edyta Bartosiewicz lub Jassie Ware. Miękki niski bas.

 

Aktualnie mam rekablowane CAL!, które z pewnością zostaną wymienione na coś lepszego, ale chcę DAC/AMP chciałbym kupić już troszkę bardziej przyszłościowy. Mam trzy pomysły o dość dużej rozbieżności cenowej: 1 fiio e09k + e07k, 2 o2 + odac 3 aune t1. Od czasu do czasu pokazują się używane T1 w okolicy 600zł, tylko czy będą pasowały do muzyki której słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 400zł kupisz AKG K550, które nie potrzebują wzmaka, zagrają lepiej niż CAL'e i zagrają dobrze z byleczego.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chcę kupić przyszłościowo. Najpierw DAC/AMP następnie słuchawki

 

 

Bez urazy, ale budując sobie odpowiedni tor najpierw kupujemy słuchawki o danej sygnaturze a dopiero później dopasowujemy do niego DAC'a/wzmak/kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z integry wszystko gra podobnie, wieć cieżko określić czy dane słuchawki akurat pasują do naszego gustu. Bas karton, góra sycząca i średnica płaska.. imo lepiej zacząć od jakiegoś combo i szukać słuchawek. Przynajmniej mamy je do czego podłączyć. Nie mówiąć już i jakiejś scenie i ogólnie pojętej jakości dźwieku.

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności