Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniak/Dac przenośny do AKG 550


Ahas93

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że były takie tematy,czytałem ale zastanawiam się czy warto inwestować

posiadam Taczke 4g ,K550 na dniach ponownie u mnie zagoszczą i zastanawiam się nad mobilnym,przenośnym Wmakiem./Dackiem do nich

nie wiem czy do 300zl warto cokolwiek kupować

przykładowo

 

Fiio e10 lub Fiio e07K

czego oczekuje? lepszej jakości dźwięku,po prostu :)

sporo korzystam ze słuchawek w podróży i bardzo lubie K550,jednak jeśli taki dac poprawił by dolne ,góre pasma,scene czy dynamike byłoby fajnie

 

doradźcie jak to jest bo nigdy z polepszaczy dźwięku nie korzystałem,głównie wzmak/dac służyłbyy w podróży z ipodem,ale w domu również bym korzystał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie czytałęm,więc chyba warto co ?

nowy za 320zł obecnie

może ktoś pogoni urzywany to będzie taniej :)

kolega z forum ma też Blaze T1 za 280zł

co sądzicie o tym wzmaku do K550?


Pomożcie,jedni piszą że k550 i e07k to dobre połączeni a inni że znika scena i jest lipa

to jak w koncu jest ?

Edytowane przez Ahas93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zdania, że T4G gra lepiej od FiiO E07K. FiiO E10 jest słaby. Gra wąsko, ciepło a sam dźwięk pozbawiony jest emocji. Zainteresuj się nowym E10K, który idzie już w stronę nowego dźwięku FiiO. Potem E18 (tor audio z X5 bez dapa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie opinie są podzielone i nie bede ryzykował bo naczytalem sie ze budrzetowe fiio w tym polączeni rewolucij mi nie stworzy a moge stracic przy tym scene

a wiec e10k wyciagnął by wiecej z tych akg550?

jest jeszcze Blaze T1 na forum o ktorym mysle

nie wiem czy nie odpuscic sobie tego daca/wzmaka i nie odkaladac na dobry odtwarzacz

Edytowane przez Ahas93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę za bardzo sensu robienia kanapki mając taczkę, która z k550 gra już zadowalająco. Owszem, można wycisnąć z tych słuchawek znacznie więcej ale czy jest sens składać niewygodny zestaw portable? Może lepiej byłoby w takim razie sprzedać taczkę i za uzyskaną kwotę kupić fiio x3 grający super z akg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że byłoby lepiej ale moja taczka ma pajączka czyli pekniety ekran przez co traci polowe wartosci,chetnie bym sprzedal nawet za 150zł wersja 32gb,ale wiesz jak jest

oczywisice w odtwarzaczu wszystko dziala,.nic nie przerywa nie muli,dotyk jak i wszytkie guziki sa ok :)

w przyszlosci o czyms takim pomysle,teraz bede testowal blaze T1 przez tydzien i zobaczy czy cos jeszcze wyciagnie z tego zestawu ,jesli nie to zostane przy taczce i k550 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności