Jump to content

Pink Floyd -The Endless River

Recommended Posts

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uwielbiam:

Już oficjalnie została nam płyta zapowiedziana na 10 listopada, więc jakie są wasze oczekiwania względem tej płyty http://www.pinkfloyd.com/theendlessriver/

Dla mnie płyta jest... słaba. Ciężko się przez nią przebić, ale samo Division Bell też nie jest moim ulubionym krążkiem, więc jak odpadki z niego miałyby być?   A tu pojechane po całości:   http:/

Wow, nie sądziłem że te plotki się potwierdzą! Czekam z niecierpliwością, pewnie kupię album, chyba że będzie totalna kupa, trzeba być dobrej myśli :).

Mi ostatnio bardzo się spodobała "The Momentary Lapse of Reason", pomijam już "The Wall" i "The Dark Side of the Moon" bo już się trochę u mnie przejadły.

Fajnie, ciekawe co z tego wyjdzie, czy utrzyma poziom masteringu i poziom ogólnie :). Mam nadzieję że już będzie można spokojnie z HDTracks lub innego portalu sobie zakupić.

Ta 30 sekundowa wstawka tylko rozpala moje emocje. Z drugiej strony wolałbym drugi Division Bell niż płytę instrumentalną.

Chyba się szarpnę na box z BR.

Ostatnia płyta Planta też była w sumie wielką niewiadomą, a jednak IMHO mu się udała. Może w tym wypadku będzie tak samo? Oby, bo dla mnie Floydom należy się pomnik za "The Wall", zresztą "The Division Bell" też była bardzo dobrą płytą. Trzymam kciuki.

Okładka paskudna ale ten teaser na stronie całkiem całkiem...

ja za to bardzo sobię cenię Animals, której nikt jeszcze nie wymienił. :)

Edited by Karmazynowy
  • Like 1

Division Bell był bardzo przyjemny :)

Okładka fakt faktem niezachwycająca, ale od kiedy ocenia się albumy po okładkach?

Czekam z umiarkowaną niecierpliwością ;)

Trochę nie wyobrażam sobie płyty Pink Floyd bez wokalu Gilmoura czy Watersa - tylko jeden kawałek ma nie być instrumentalny ...

Ciekaw jestem, czy będzie spokojna - jak ostatnie solowe dokonania gitarzysty, czy może jednak będą i mocniejsze fragmenty.

Ale jako fan PF - na pewno kupię :wub:

10525875_909726272387840_490747286338703

A skąd wytrzasnąłeś taką okładkę ?

Spłacą wreszczie rachunki za prąd

Powtarzasz się.

Po prostu mam nieodparte wrażenie, że skończyła im się gotowizna z Immersion/innych boxsetów, to trzeba wydać odrzuty z sesji TDB. Z ciekawości pewnie nawet sprawdzę, ale raczej jestem nastawiony dosyć zimno ;)

Edited by Filas