Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pink Floyd -The Endless River


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale lipa, tylko na iTunes widzę... Sprawdzę dziś w Empiku jeszcze, ale dopiero jest preorder...

na amazonie są:

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NPZJ05I/?_encoding=UTF8&camp=1634&creative=6738&linkCode=ur2&tag=rhinocouk-21&linkId=2MPTY65CVZFMQCS7

 

 

Gdybym chciał CD to na allegro bym zamówił, ale i tak premiera oficjalna była dopiero wczoraj, chodziło mi o kupno wersji elektronicznej... Jutro mi przyjdzie box, nie pytam skąd macie swoje skoro wszędzie wysyłka po 10 ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie pytam skąd macie swoje skoro wszędzie wysyłka po 10 ^^.

słucham z deezera :P

Tudzież z wimpa hifi ;)

 

właśnie leciała reklama w radio tego albumu z mediamarkt, coś ponad 50 pln

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wersję CD + DVD, bo na DVD jest podobno dodatkowo w Hi-Resie, plus jakieś inne dodatkowe materiały - więc myślę że warto, a cena w przedsprzedaży 111 zł chyba za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Sprawdzajcie płyty przy zakupie.Na forach są już głosy ,że sprzedają porysane CD... ;)

 

 


Koledzy w sprawie Pink Floyd "The Endless River" - natychmiast po powrocie z EMPIK informuję, że zamówiona w poniedziałek płyta dziś do odbioru, okazała się brakiem produkcyjnym, czy jak to zwał. Miałem już problemy z jakością odbieranych CD w EMPIK i poprosiłem o otwarcie pakunku. Pod folią krążek był zjechany rysami, jak bazarowy pirat. Świecące pod światłem przytarcia wielkości 1/4 krążka.
Moje szczęście polegało na miłej i wyrozumiałej obsłudze. Natychmiast pani przyniosła drugi egzemplarz z regału i sama otworzyła. Okazał się podobnie zniszczony. Przyniosła pozostałe 9 sztuk jakie miała i po kolei otwierała. Z 10 sztuk wybraliśmy jedną najmniej zniszczoną, czyli z lekką smużką przytarcia na jakieś 4 cm.
Wziąłem, bo zamawiałem w dniu promocji za 44,99 zł, a dziś ten CD kosztuje 69,99 zł, więc zaakceptowałem tą małą smugę, ale mam CD taniej o 25 zł.
Jeśli przywiązujecie wagę do jakości CD, to otwierajcie na miejscu zakupu i dokładnie sprawdzajcie powierzchnię krążka, czy nie ma przytarć i zarysowań.
Wciąż nie mogę pojąć jak tak wielki koncern Warner Bros., czy to Polska, czy EU, mógł sobie na taki wałek pozwolić. No, ale ktoś ostatnio pisał, że wytwórnie CD zeszły na psy, jak to mówi stare polskie powiedzenie.
Zerknijcie na swoje krążki i napiszcie jak jest u Was.

Edytowane przez daras66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie płyta jest... słaba. Ciężko się przez nią przebić, ale samo Division Bell też nie jest moim ulubionym krążkiem, więc jak odpadki z niego miałyby być?

 

A tu pojechane po całości:

 

http://artrock.pl/recenzje/53136/pink_floyd_the_endless_river.html

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ta płyta podoba się. Nie jestem fanem PF. Ale fakt, że jest instrumentalna, już mnie do niej zachęcił. I dla mnie to rzeczywiście ambient, trochę z wczesnego Tangerine Dream. Muzyka płynąca jak rzeka.

 

Ta recka z art rock jest pisana...hm..dość chamskim językiem. Recenzent poważnej strony, gada jak gość przy piwku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej płyty jak ,,The dark of the moon", to Oni już nie nagrają. To zdarza się raz na sto lat. :)

Trzeba cieszyć się tym co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia dobra płyta to Momentary L.O.R. Choć i Division B. ma niezłe fragmenty.A ta no cóż....słabizna

 

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ta płyta podoba się. Nie jestem fanem PF. Ale fakt, że jest instrumentalna, już mnie do niej zachęcił. I dla mnie to rzeczywiście ambient, trochę z wczesnego Tangerine Dream. Muzyka płynąca jak rzeka.

 

Ta recka z art rock jest pisana...hm..dość chamskim językiem. Recenzent poważnej strony, gada jak gość przy piwku.

 

Takiej płyty jak ,,The dark of the moon", to Oni już nie nagrają. To zdarza się raz na sto lat. :)

Trzeba cieszyć się tym co jest.

Obaj Panowie maja racje ;). Klimatyczna plytka, jak to swietnie ujal Lord "..Muzyka płynąca jak rzeka." A ze takich albumow, jak ciemna strona i Division bell, czy nawet Wish You Were Here juz nie dostaniemy, to jest rzecza oczywista. To byly najlepsze czasy dla muzyki, ale sie skonczyly, a przynajmniej ja tak uwazam :(.

 

Dla mnie takie jezdzenie, po co najmniej dobrych wydawnictwach, jak ten koles z Art Rock-a, to czyste pieniactwo i jakis chory fanatyzm. Kto powiedzial, ze wszystkie plyty danego zespolu, maja byc

na najwyzszym poziomie, i najlepiej jeszcze bic sukcesy poprzednich.

 

Sa upadki i wzloty, normalna kolej rzeczy. latwo jest jechac po kims, za cos, o czym nie ma sie pojecia. Skoro taki z niego kozak to prosze bardzo, do studia i niech pokaze, co potrafi, zobaczymy ile

sie utrzyma "na fali", o ile w ogole uda mu sie wystartowac w dzisiejszych czasach.

 

Edit.

Tak, smiertelnie powaznie, a co Ci nie pasuje, solowa? :D.

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kapały z artrock.pl to powiedziałbym po prostu, że sobie drwi i tyle. Chyba zresztą nie pierwszy raz. Niektórzy już tak mają. Inna sprawa, że na końcu (złej lub nie - tego nie oceniam ;) ) recenzji autor jasno zaznacza - pała za zagrywki na (tak jak pisałem wcześniej, hehe) zapłacenie za prąd, płyta na 4-5.

 

A ja na temat płyty też coś może napiszę, ale to potem.

 

Sa upadki i wzloty, normalna kolej rzeczy. latwo jest jechac po kims, za cos, o czym nie ma sie pojecia. Skoro taki z niego kozak to prosze bardzo, do studia i niech pokaze, co potrafi, zobaczymy ile

sie utrzyma "na fali", o ile w ogole uda mu sie wystartowac w dzisiejszych czasach.

Mówisz poważnie? Nigdy do mnie nie trafiały argumenty tego typu.

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w recenzji z AR nie chodzi o muzykę przecież, a to, że ta płyta była w sumie nie potrzebna, że tu raczej chodziło o zbicie kabzy.

 

Też uważam, że powinna być wydana jako bonusowa CD w rocznicowej edycji Division Bell, a nie jako pełnoprawne wydawnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w recenzji z AR nie chodzi o muzykę przecież, a to, że ta płyta była w sumie nie potrzebna, że tu raczej chodziło o zbicie kabzy.

 

 

 

W recenzji z AR poza uwidocznieniem materialistycznych predylekcji recenzenta, chodziło przede wszystkim o zaprezentowanie knajactwa na polu małych form publicystycznych. Wyszło całkiem nieźle na tym polu, czyli bardzo źle w znaczeniu ogólnym.

 

Poza tym: czy rzeczywiście osobnik recenzujący uważa, że członkowie PF są jeszcze na musiku odnośnie kabzy? Majątek byłych członków PF waha się w przedziale od 50 do 90 milionów funtów. Na rachuneczki z pewnością wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, znam dużo lepszy ambient. Czy to najgorsza płyta Floydów? Niewątpliwie tak. W ogóle nie powinni jej wydawać, nie ważne, czy to tribute dla Wrighta (czego zresztą za bardzo nie podkreślają), czy nie.

 

Plus dla kolegi wyżej za awatar z The Seer :D

Edytowane przez Keola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez rozapamiętywania.

Ile to razy drugi album czy następny z kolei okazał się kupą?

Tu mamy po paru latach comeback ludzi, którzy tworza historię.

Płyta sama w sobie, niezaleznie kto ją nagrał, jest na pewno warta uwagi. A że nagrali ją Pink Floyd, to już inna materia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności