Skocz do zawartości

Pink Floyd -The Endless River


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek, spoko :-) Tak jak FunGD pisze - płyta daje radę, idź i kup. Co się będziesz katował :P

 

Mnie tylko jedno zadziwia : co oni kombinowali jak robili "Division Bell", w kontekście, że to niby w większości materiał co tam nie wszedł, a to przecież dwie ( imo ) zupełnie różne płyty.

Natomiast tak jak "Division Bell" jest dla mnie spójna, tak i "Rzeka" też jest.

 

Oczywiście, nie mogłem się pohamować i łyknąłem od razu całość i było mi za dużo, przytłoczyła mnie.

Może dlatego, że zacząłem słuchać o 2 w nocy i byłem kompletnie wykończony.

 

Teraz na spokojnie będę sobie dawkował, zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, spoko :-) Tak jak FunGD pisze - płyta daje radę, idź i kup. Co się będziesz katował :P

 

Mnie tylko jedno zadziwia : co oni kombinowali jak robili "Division Bell", w kontekście, że to niby w większości materiał co tam nie wszedł, a to przecież dwie ( imo ) zupełnie różne płyty.

Natomiast tak jak "Division Bell" jest dla mnie spójna, tak i "Rzeka" też jest.

 

Oczywiście, nie mogłem się pohamować i łyknąłem od razu całość i było mi za dużo, przytłoczyła mnie.

Może dlatego, że zacząłem słuchać o 2 w nocy i byłem kompletnie wykończony.

 

Teraz na spokojnie będę sobie dawkował, zobaczymy jak będzie.

 

Ale jej się nie da słuchać "na raty"...tak jak pisałeś, jest cholernie spójna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale jej się nie da słuchać "na raty"...tak jak pisałeś, jest cholernie spójna".

 

No wiem, źle się wyraziłem, dawkował wskoczyło niefortunnie.

Chodziło o jedną dawkę, ale jak "biorca" jest w dobrej formie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pulse dorastałem pół roku. Potem odłożyłem ją na kolejne pół. Teraz daje rade.

 

No, ale do czego tu dorastać? Pszeeesz to koncertówka - same hity. Nadto muzyka PF, pomijając pierwszą płytę i różne experymenty np. z Ummagumma, to w sumie muzyczka łatwa i przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygaszone światło, ak120II do jednej ręki, do drugiej duży kufel piwa, na głowę hd600, wygodna kanapa i włączam play - Pink Floyd -

The Endless River.

Hmmm...tylko żebyś się "deko" nie zawiódł zawartością...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, powtórka w nocy, w zupełnej ciemności. Już kopiuje na portable.

Druga część albumu lepsza, tak na pierwsze odsłuchanie. Ale to normalne u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa, tylko na iTunes widzę... Sprawdzę dziś w Empiku jeszcze, ale dopiero jest preorder...

na amazonie są:

http://www.amazon.co.uk/dp/B00NPZJ05I/?_encoding=UTF8&camp=1634&creative=6738&linkCode=ur2&tag=rhinocouk-21&linkId=2MPTY65CVZFMQCS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności