Skocz do zawartości

Nuda!


Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Postmani i Moderatorzy czy nie uwazacie, ze poprzez zawartosc w sklepie MIP tylko takich modeli sluchawek jestesmy w pewien sposob moderowani i zmuszani do zakopow w nim i dyskusji ograniczajacej sie do tam zawartych modeli sluchawek, a przeciez swiat jest taki wielki. Moze Ci Panowie ze sklepu MIP ruszyli by 4 litery i poszukali czegos innego, poszerzyli oferte dla fanow ich sprzetow. Nie mowie juz o specjalnych ofertach dla najbardziej aktywnych i pomagajacych im w ich zarabianiu pieniedzy. Co by im sie stalo gdyby rozdali-sprzedali po promocyjnych cenach kilka roznych modeli od Shura......do Beyerdynamic-a w zamian za scisla wspolprace i opisywanie bazstronne dzialania ww. sluchawek ze sprzetem iriver. Przeciez by im nie ubylo a moglo by przybyc. Tak robi Apple ze swoimi iPodami reklamujac je, ze najbardziej pasuja do BMW. Laczac sie ze sprzetam ww. marki bezprzewodowo. Podobnie jest z Car KIT-em sprzedawanym przez sklep, po wcale nie niskiej cenie(nawet nie wiadomo jakie ma parametry, tylko mamy zdjecie), a Apple do swojego nowego iPoda dodaje bezprzewodowe-radiowe urzadzenie laczace iPoda z radiem samochodowym itp. sprzetem nie kablowo a radiowo. Mozna, by sprowadzic i wprowadzic podobne urzadzenia opisane przez jednego z postmanow (Si-Link FM Transmitter), ale po co? Panowie moze zajzelibyscie na wskazana strone(http://www.thinkgeek.com/electronics/audio/64fb/) i ozywili to nudne forum. To nie jest nasza wina, ze wszscy zastanawiaja sie czy lepsze sa PORTA PRO a czy czasami nie Sennheiser PX 200. A tak to wieje nuda z forum i brakiem jakichkolwiek zachet do dalszej dyskusji. Siedza panowie-moderatorzy, czytaja od czasu do czasu jakies posty i nic nie robia, a wydaje im sie,ze robia bardzo duzo. Przydalo by im sie chyba troche swiezej krwi.....

 

 

:ph34r::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz :)

Tyle, ze to wymagaloby sporej inicjatywy ww. osob z MIP-a i wnikniecia w szczegoly techniczne wielu urzadzonek - musieliby sie znalezc ludzie z pasja. Albo musieliby znalezc takich ludzi wsrod nas!!! To moze byloby nawet latwiesze...

Najciekawiej robiony polski serwis recenzujacy interesujace nas sprzety to:

http://moya.toya.net.pl/skaner/

bardzo przyzwoita robota a i wymiana uwag na poziomie.

 

Ale poki co zaczelo sie gorace lato wiec nie wymagajmy zbyt wiele B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pomysłu to mogę tylko powiedzieć: "to Polska, nie elegancja Francja"

Na dzień dzisiejszy widzę małe prawdopodobieństwo zrealizowania takiego przedsiewzięcia, niemniej jednak jestem na tak. Apple jest większą i bardziej znaną firma niż iRiver, z większym kapisałem, dlatego może sobie pozwolić na takie cuś.

BTW iRiver ma teraz co innego na oku, mianowicie promowanie i sprzedarz nowych odtwarzaczy, zamiast praca (no może jakas tam jest, ale jeżeli utrzyma sie w takim tempie to nowy soft będzie wychodził raz, no góra dwa do roku; i to jeszcze niejest pewne :(:angry: ) na nowym firmwarem.

 

Ale z drugiej strony tutaj właściwie chodzi o dystrybutorów. Ale to sie nie przyjmie, zwłaszcza jak na poczatek będa takie wielkie wymogi (słuchawki, i to jeszcze marki Shure, Beyerdynamic). Było już coś podobnego na forum. I wówczas mowa była o takich małych gadgetach, typu plakaty, czapeczki, koszulki klamry do spodni bodaj że. Wszystkie te bajery rozdawali (a może nie, sam już niewiem :huh: ) w USA. Myśle, że na początkek to by wystarczyło, a co później to by czas pokazał ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

Gorąco mi i mózg mi się zlasował dlatego powiem krótko - moi przedmówcy mają rację - zgadzam się z nimi w całej rozciągłości. Nie mówię już nawet o gadżetach... ale nowy firmware to by się przydał - każdy się ze mną zgodzi prawda ???

 

PROMOCJI, WIĘCEJ FANTAZJI, WYJŚCIE DO KLIENTA I WIĘCEJ POMYSŁÓW RACJONALIZATORSKICH !!!

 

P.S. Albo mnie zatrudnijcie i będzie wtedy fajnie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Juz wypowiadalem sie na ten temat w prywatnym poscie od DARKA do mnie ale jeszcze raz oficjalnie powiem krotko ze jestm na TAK bo wydaje mi sie ze i tak ten temat przeminie bez echa chyba ze wszystcy razem wystosujemy jakiegos posta ze "wspolnym poparciem" i wyslemy linka tam gdzie trzeba bo innej mozliwosci dzialania nie widze.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

 

Wszystkie wasze uwagi są czytane i nie będą na pewno pominięte. Będziemy się starali aby uatrakcyjniać Naszą ofertę oraz przywiązywac więcej uwagi do uczestników forum. Będą pojawiać się różne możliwości dla Was oraz możliwosć współudziału w różnych inicjatywach MIP. Na niektóe rzeczy potrzeba jeszcze trochę czasu, ale o wszystkim będziecie informowani.

 

W razie uwag oraz propozycji, prosimy wysylac maile na adres: pr@mip.bz

 

Pozdrowienia

MIP Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem w sprawie "nudy" do MIP. Przeslalem im pare linkow do kilku naszych postow/tematow na ktore nie otrzymalismy odpowiedzi. Niech konkretnie sie ustosunkuja do tego ze nic sie nie dzieje. Znalazlem 8 tematow w ktorym poruszamy problematyke ich marketingu i dzialan wokol forum w porownaniu do innych krajow.

 

Czekam na odpowiedz, poinformuje tutaj co mi odpowiedzieli......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem 8 tematow w ktorym poruszamy problematyke ich marketingu i dzialan wokol forum w porownaniu do innych krajow.

 

Czekam na odpowiedz, poinformuje tutaj co mi odpowiedzieli......

No to może w końcu instrukcję po polsku dostanę :):D:lol::lol: Właściwie mogą się już nie fatygować :lol::lol::P A właściwie dlaczego nie? czekam nadal B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo,

Tobie odpowiadali... może jesteś Ten Wybrany spośród nas wszystkich hehehehehe. Ale tak zupełnie serio, to mnie się wydaje że Ci nasi MIP'owcy to ręce mają powiązane, bo to przecież chyba nie oni decydują o tym jak wychodzić do klienta, tylko decyzje zapadają na tym szczeblu najwyższym - koreańskim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności