Jump to content
grubbby

Złoto dla Polski! Audeos Gold Reference!

Recommended Posts

Najpierw słuchawki / głośniki, potem wyciągające z nich co najlepsze źródło i wzmacniacz… a na koniec szlify kablami, które z kolei mają dać optymalną pracę elektronice – przede wszystkim nie bruździć. Tak moim zdaniem powinien wyglądać plan „złapania króliczka”.

Wzmacniaczy, źródeł, słuchawek słuchałem już wielu. Oczywiście nie mówię ostatniego słowa, acz z obecnego zestawu jestem bardzo zadowolony. Stąd pomyślałem sobie, że najwyższy czas dopieścić nieco moje klocki. Tak też jakiś czas temu zdecydowałem się nieco więcej uwagi poświęcić interkonektom RCA.

Zapraszam do lektury:

http://muzostajnia.wordpress.com/2014/09/15/zloto-dla-polski-audeos-gold-reference/

• Like 5

U mnie zostal... wiec to chyba odpowiada na pytanie :)
Zmiane w systemie dal co najmniej taka sama jak widze z doswiadczenia rekabling sluchawek. I to nie na byle jaki kabel a juz z polki najwyzszych np. od wlasnie audeos, forzy czy wielu innych sie tym zajmujacych... czy GrubaHybryda :P
Z reszta samo zestawienie go z red dawn bardzo pomoglo mo w podjeciu decyzji:)

Edited by grubbby

Zapewne przeczytam w wolnej chwili, teraz jestem niestety w pracy. Możesz podać cenę?

Za kable "katalogowo" jest jak ponizej. Audeos nie raz jednak robil i u nas na forum rozne akcje... takze pytac u zrodla, moze dla forumowiczow zawsze jest jakas mila niespodzianka :)

Audeos GR: 799pln

powolywany w recenzji RedDawn np. w tophifi: 2040pln

Edited by grubbby

To w sumie cena nie jest zła. Musze popytac o możliwość odsłuchu.

Póki co jeśli ktoś chce skorzystać "na już", to jest kupon rabatowy ode mnie. Przy takich zakupach już parę groszy w kieszeni zostaje.

PS. A nie mówiłem Grubbby że kabel jest świetny? ;) Niestety recenzja ukaże się u mnie dopiero po otrzymaniu nowej wersji z nowymi wtykami.

ano mowiles :)

nowe wtyki... naczy cos jeszcze nowszego? czy wlasnie te Neutrik Profi?

Powiem tak - cokolwiek by to nie było, z tego co wiem brzmienie ma się nie zmienić i ma to grać tak samo dobrze. Nie będzie dla mnie problemem zrobić testowe porównanie z własną, aktualnie oferowaną jego wersją.

A ja - częściowo w temacie - Twój (juz mój :) ) solid core 7n OCC (poniżej) - aktualnie grzeje ławę. Gra znów solid core 6n 24 awg gold plated Jimmiego Dragona. Kable mnie zdecydowanie przerastają. Czekam zatem na grubbbą hybrydę. Częściowo w temacie, bo kable te wystąpiły w teście jako układ odniesienia dla audeos gold reference.

image.jpg

Edited by manuelvetro
  • Like 1

Postaram sie jutro wyslac to ocenisz. Bo ja jako tworca zbyt zwiazany emocjonalnie jestem do GrubejHybrydy :)

• Like 1

Gold Reference zdecydowanie daje radę. U mnie jest podłączony między DAC i SP. Przyniosłem go raz na meet forumowy w Warszawie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Mayster
      Trochę średnio z czasem ostatnio u mnie było i minęło trochę od ostatniego spotkania, więc... trzeba to naprawić i kontynuować żywieckie meety!

Lokal się zmienił, będzie więcej miejsca i mniej problemów z parkowaniem.

Data: 07.09.2019 Godzina: 12:00-18:00 Miejsce:  Klub Śrubka, Grunwaldzka 13, 34-300 Żywiec https://goo.gl/maps/H7jYE8r9feEJjZoe6

Będą napoje, jakieś przekąski, zamówimy pizzę. Jest też na miejscu automat z kawą, herbata, batonami itp. Po meecie przewiduję jakiś wyskok np po Piwiarni Żywieckiej lub na rynek. 

Sprzęt, który się pojawi z mojej strony (może jeszcze coś dojdzie):

Aune: S6 Pro, S7 Pro, X8, X7s, B1s, E1
      Shanling: M0, M2x, M5s, ME100, ME500, UP2 + akcesoria (w tym kable)
      Empire Ears: Bravado, ESR, EVR, Nemesis, Vantage, Legend X, Valkyrie
      Ikko: OH1, OH10, Zerda
      Oriveti: OH300, OH500 + kable Affinity
      Lypertek Tevi
      Meze Empyrean
      Kennerton Magi
      Coś z LitteDota

Oczywiście można zabrać własne sprzęty. Proszę wpisywać się w tym temacie lub na PW, będę aktualizował listę na bieżąco:

1. ZebLong - SR15, EL-8, HP-V1
      2. crysis94 - HE-6, T5p-R10  i Flare Audio R2S
      3. Corvin74 - Słuchawki: Hifiman ARYA, Pionnier SE-Monitor5, AKG 712pro. Wzmacniacze: WBA Virtus-ORT, Massdrop CTH może któryś z Questyle.
      4. BitWolf - X3 II, DX120, HD540 Gold, DK 3001 Pro
      5. Espe0 - Hifiman Sundara, KEF space one wireless, fiio M5, Astell&Kern Billie Jean.
      6. kartonik +1 - HD600, NHC, Soloist SL MKII

• By majkel
      Zapraszam do dyskusji na temat produktów Ear Stream w niniejszym wątku. Linki do recenzji zebrane są tutaj. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i rozważę propozycje produktowe. Jeśli autorzy nie będą mieli nic przeciwko, to będę się starał cytować tutaj wypowiedzi na temat moich popełnień rozsiane w różnych miejscach internetu. Mam trochę korespondencji, w której klienci chwalili przeróbki sprzętu audio, kable analogowe, cyfrowe, słuchawkowe oraz USB, autorskie wzmacniacze słuchawkowe i zasilacze.
    • By johnys
      W tym wątku chciałbym się pochwalić kablami analogowymi mojej konstrukcji.
      Kablami analogowymi zajmuję się już od paru lat i opracowałem własny sprawdzony projekt interkonektu, który naprawdę robi różnicę w każdym przyzwoitym systemie audio. Zbudowany jest z trzech ekranowanych przewodów z których każdy ma 2 przewodniki więc łącznie z 6 przewodów na kanał a cała jego istota brzmienia bierze się z odpowiedniego połączenia ekranowanych kabli i ich geometrii.

Opracowałem również referencyjny kabel do połączenia mobilnych odtwarzaczy do stacjonarnego wzmacniacza słuchawkowego.
      Wykonany jest z miedzi litej OCC pokrytej 5 mikronami złota oraz niektóre przewodniki są pokryte 5 mikronami srebra. Każdy z przewodników jest emaliowany a potem zaopatrzony w izolację teflonową. Całość w oplocie techflex prezentuje się jak poniżej.

• By Swordfish_
      Aune E1 co prawa były już opisane chyba przez wszystkich, no ale nie przeze mnie, dlatego też tym razem proponuję Wam, jak to się ładnie mówi za wielką wodą "my take" w kwestii tych akurat dokanałówek:

" Tytułem wstępu do recenzji Aune E1 warto zwrócić na jedną cechę, która daje naprawdę dużo do myślenia. Otóż membrana tych – niedrogich w końcu – słuchawek jest wykonana z berylu. Materiał ten, dotychczas spotykany był najczęściej w głośnikach wysokotonowych wysokich modeli kolumn firm takich, jak chociażby Magico, czy Focal. "

https://hifizone.pl/recenzja-aune-e1/

Pozdrawiam!

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy