Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Złoto dla Polski! Audeos Gold Reference!


grubbby

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw słuchawki / głośniki, potem wyciągające z nich co najlepsze źródło i wzmacniacz… a na koniec szlify kablami, które z kolei mają dać optymalną pracę elektronice – przede wszystkim nie bruździć. Tak moim zdaniem powinien wyglądać plan „złapania króliczka”.

Wzmacniaczy, źródeł, słuchawek słuchałem już wielu. Oczywiście nie mówię ostatniego słowa, acz z obecnego zestawu jestem bardzo zadowolony. Stąd pomyślałem sobie, że najwyższy czas dopieścić nieco moje klocki. Tak też jakiś czas temu zdecydowałem się nieco więcej uwagi poświęcić interkonektom RCA.

 

Zapraszam do lektury:

http://muzostajnia.wordpress.com/2014/09/15/zloto-dla-polski-audeos-gold-reference/

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zostal... wiec to chyba odpowiada na pytanie :)
Zmiane w systemie dal co najmniej taka sama jak widze z doswiadczenia rekabling sluchawek. I to nie na byle jaki kabel a juz z polki najwyzszych np. od wlasnie audeos, forzy czy wielu innych sie tym zajmujacych... czy GrubaHybryda :P
Z reszta samo zestawienie go z red dawn bardzo pomoglo mo w podjeciu decyzji:)

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kable "katalogowo" jest jak ponizej. Audeos nie raz jednak robil i u nas na forum rozne akcje... takze pytac u zrodla, moze dla forumowiczow zawsze jest jakas mila niespodzianka :)

Audeos GR: 799pln

 

powolywany w recenzji RedDawn np. w tophifi: 2040pln

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeśli ktoś chce skorzystać "na już", to jest kupon rabatowy ode mnie. Przy takich zakupach już parę groszy w kieszeni zostaje.


PS. A nie mówiłem Grubbby że kabel jest świetny? ;) Niestety recenzja ukaże się u mnie dopiero po otrzymaniu nowej wersji z nowymi wtykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja - częściowo w temacie - Twój (juz mój :) ) solid core 7n OCC (poniżej) - aktualnie grzeje ławę. Gra znów solid core 6n 24 awg gold plated Jimmiego Dragona. Kable mnie zdecydowanie przerastają. Czekam zatem na grubbbą hybrydę. Częściowo w temacie, bo kable te wystąpiły w teście jako układ odniesienia dla audeos gold reference.

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności