Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

House i podgatunki (bez progressive i electro)


Dawid06

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za aktywność! Nasz temat ma już ponad 2 lata, ale ten czas szybko leci :P Tymczasem podsyłam trochę tracków w fantastycznym klasycznym stylu lat 90. Mam nadzieje, że wam podejdą a osoby obserwujące temat zapraszam do udziału w dyskusji. Nie wierzę, że tylko trzy osoby na forum wiedzą co to House.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za aktywność! Nasz temat ma już ponad 2 lata, ale ten czas szybko leci :P Tymczasem podsyłam trochę tracków w fantastycznym klasycznym stylu lat 90. Mam nadzieje, że wam podejdą a osoby obserwujące temat zapraszam do udziału w dyskusji. Nie wierzę, że tylko trzy osoby na forum wiedzą co to House.

 

 

no house ogolnie jest cudowny ale nie jedno ma oblicze;) dla odmiany dzis zapodam cos co ma szanse spodobac sie wielbicielom eleganckiej elektroniki a jednoczesnie nie ma watpliwosci ze to house;) napewno znacie te serie

 

R-8378440-1460457943-2549.jpeg.jpg

R-8624713-1465391212-6827.jpeg.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Uwielbiam disco house z lat 90 :P

 

jakbys cos mial dobrego to zapodawaj - najlepiej cos undergoundowego;) szukam takiego jednego numeru ze smyczkami

to pewnie znasz, przyzwoita komercha;)

 

apropo house z lat 90 sprawdz to

this is deeeep disco shit;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid06: Loius Botella świetne.

Brombo; Soulsearcher uwielbiam. Spook też genialne.

 

Brombo:

szukam takiego jednego numeru ze smyczkami

 

Dawid06:

Uwielbiam disco house z lat 90 :P

 

Jak wiecie na punkcie smyczków i disco house to mam bzika:) Oto i on:

 

Sly Spinners - It Looks Like Love (2005): to jest super: "It Looks Like Love, Feels Good!" - przegenialne

 

Julien Jabre - Swimming Places [Full Length] (2006):

 

Dirty Freek - Good Old Days [Original Mix] (2013):

Edytowane przez Michael1986
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie na punkcie smyczków i disco house to mam bzika:) Oto i on:

 

Sly Spinners - It Looks Like Love (2005): to jest super: "It Looks Like Love, Feels Good!" - przegenialne

 

no ja tez kocham ten motyw, wczesniej GU wzielo go na warsztat (chociaz moze ktos jeszcze przed nimi sie zabawial;)

 

niestety to nie ten numer ktorego szukam - tamten to byl brudny, ordynarny i o wiele bardziej prymitywny;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dawid06: Co do Back Magic przypominałeś mi, że mieli jeden arcyzarąbisty numer i nawet miałem go tu dać ale mi wyleciano z gowy:

Black Magic - Freedom (Make It Funky) (Color 1-On And On Strong Vocal Mix) (1997):

 

Sorry, że tak długo mnie nie było

Edytowane przez Michael1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności