Skocz do zawartości

House i podgatunki (bez progressive i electro)


Dawid06

Rekomendowane odpowiedzi

CIekawe czy znaleźli by się oprócz nas jacyś amatorzy starego dobrego klubowego brzmienia prosto z uk :P Brombo, Michalel świetne wrzuty. Golden Girl ten kawałek to jeden z najlepszych utworów tego gatunku :) Masters At Work jak zwykle można brać w ciemno. Brombo jak masz coś więcej w stylu Night Lines to dawaj śmiało.

 

 

No jak już tak się wymieniamy junglami to też coś dam :D

 

Edytowane przez Dawid06
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid06: Generalnie mało osób słucha takiej muzyki, ja generalnie bardziej z USA. Zresztą wtedy też cudów nie było, bo królowały Ace of Basy, Mr. Presidenty i inne wytwory co się mają tak do House jak ABBA do Disco. A dzisiaj to może prawdziwi zapaleńcy i kilku hipsterów :)

 

Latherette super, Makoto faktycznie genialny.

 

Jamiroquai - Space Cowboy (Makoto Remix):

 

Rosie Gaines - Closer Than Close [Frankie Knuckles Classic Club Mix] (1997):

Edytowane przez Michael1986
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brombo jak masz coś więcej w stylu Night Lines to dawaj śmiało.

 

 

chodzi Ci o kawalki d&b przechodzaca w house i na odwrot? no troche tego bylo jak sobie przypomne to zaraz zapodam

tymczasem proponuje posluchanie mojego ulubionego kawalka d&b tego roku jak dotad;)

a jesli chodzi o zeszly rok to pokochalem bardzo plytke tej pani

R-7405264-1440989246-1847.jpeg.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kojazycie dosc syfiarska wloska wytwornie irma? maja niezlych grafikow i ogromny katalog w ktorym zadko ale jednak udaje sie znalesc niezla petarde;) panie i panowie przed wami Lago$ - nie mam pojecia kto to jest ale juz podbil moje serce;)

 


:D

mam dzis wolne przedpoludnie - chyba troche tu przyspamuje rzeczami ktore lubie - puki mi sie komp nie wykrzani hehe

 







  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow sporo naprawdę świetnych utworów wrzuciliście, trzeba je dodać do kolekcji. Dobra jest już weekend i w spokoju mogę powrócić do tematu :P

 

 

Czasami się zastanawiam się ile by mnie wyniosła moja kolekcja na vinylach :P Pewnie szybko poszedł bym z torbami albo musiał bym kupić jakiś garaż żeby to gdzieś magazynować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Dzisiaj jeszcze wrzucę trochę nowości bo tak cały czas podróżujemy w czasie :). Ehh coraz mniej czasu dla siebie i muzyki :/

 

Edit:

 

Jak obiecałem tak też i czynię :) Przedstawiam wam Pana Kyle Hall być może część z was już go zna ale warto sobie przypomnieć kilka utworów.

 

Dwa świetne kawałki z jego pierwszego Albumu The boat party

 

Oraz jedna epka

 

 

Jak się podoba to mogę wrzucić więcej lub przedstawić innych wykonawców :)

Edytowane przez Dawid06
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to mogę wrzucić więcej lub przedstawić innych wykonawców :)

 

dawaj dawaj nie przestawaj!;) brawa za Luv music! luv detroit vibe a ten gosciu to absolutny geniusz - pamietam co on wyrabial 15 lat temu na scenie (jako ibex) a kawalek ktory wrzuciles jest jeszcze starszy:D

apropo detroit polecam nowosc ze stajni theo parrisha http://www.juno.co.uk/products/sound-signature-presents-these-songs-that/617132-01/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności