Skocz do zawartości

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurde tak dobrze te Superluxy grają ? A sparował ktoś je z Sansą Sport, jeśli tak to jak to się razem zgrywa i czy Sansa w miare je napędza?

U mnie grały ze sportem. Jest lepiej niż dobrze. Z soniaczami dostają mega przestrzeni. Ale coś za coś - za a15 kupisz pięć clipów :)

Polecam połączenie w tej kasie.

 

Dzięki za odpowiedź :) W takim razie trzeba będzie je zamówić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzedają gdzieś luzem te alcantarowe pady? :D

 

 

#tapatalknięte

Oj, chyba trudno będzie je dorwać, tym bardziej że Amperiory wyszły z produkcji.

 

 

Kurde tak dobrze te Superluxy grają ? A sparował ktoś je z Sansą Sport, jeśli tak to jak to się razem zgrywa i czy Sansa w miare je napędza?

U mnie grały ze sportem. Jest lepiej niż dobrze. Z soniaczami dostają mega przestrzeni. Ale coś za coś - za a15 kupisz pięć clipów :)

Polecam połączenie w tej kasie.

 

Dzięki za odpowiedź :) W takim razie trzeba będzie je zamówić :P

 

Za taki hajs jak w MALL.pl nie masz się nad czym zastanawiać. Wygoda może kontrowersyjna ale jaki dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,ze to niespodziewany "powrót" hajpu na SL HD 562. Ich pierwsze egzemplarze kupowaliśmy w Thomannie w zbiorówce. Ja miałem czerwone.

 

Grały nieźle jak pamiętam, wykonanie nieco tandetne (jak to Superluxy), plastikowe, imadło okrutne. A tu taki "renesans" przeżywają. Kolega gregdezet miał je przecież w 2015 i sprzedał ;). Talk wynika z wyszukiwajki.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,ze to niespodziewany "powrót" hajpu na SL HD 562. Ich pierwsze egzemplarze kupowaliśmy w Thomannie w zbiorówce. Ja miałem czerwone.

 

Grały nieźle jak pamiętam, wykonanie nieco tandetne (jak to Superluxy), plastikowe, imadło okrutne. A tu taki "renesans" przeżywają. Kolega gregdezet miał je przecież w 2015 i sprzedał ;). Talk wynika z wyszukiwajki.

Lordzie, kumam dystans ale,,, wytłumacz mi czym sie różnią Superluxy od takich HD 25-1 II? Toż to taki sam tandetny plastik, oczywiście jest imadło(trochę większe od takich Amperiorów) ale dźwiękowo są świetne - weź pod uwagę cenę Luxów i Hd25 czy też Amperiorów i powiedz mi czy Superluxy są tak upośledzone żeby wykładać 700 zł na HD25 czy też kafla na Amperiory, kiedy możesz wydać 70 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amperiory tu leżały za 500 zł. Ktoś kupił....

 

http://forum.mp3store.pl/topic/122572-kolejne-dziecko-superluxa-hd562/?hl=%2Bsl+%2Bhd+%2B562#entry1137529

 

Znając mnie, jakbym podgrzewał i rozginał toby pękły.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/122572-kolejne-dziecko-superluxa-hd562/?p=1202717

 

Jak wynika z wątku bywały i po 72 zł .

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale o czym to świadczy... dla mnie o niczym. Ani to argumet przeciw Luxom, ani plus dla HD 25 czy Amperiorów.

Przeca cała ta dyskusja, to gadanie o gustach - wielu pierdzieli o wyższości Sennków, bo przecież słuchawki za 70 zł nie moga dobrze grać, problem w tym że jednak grają.

 

Może i chodziły wcześniej za 70 zł ale co z tego, audio to niekończąca się podróż - kiedyś nie spojrzałbym na HD25/Amperiory, bo wyglądały jak doopa zza krzaka, a ja spoglądałem na coś wyglądającego na "przestiżowy" sprzęt(oczywiśćie granie też się liczyło). Moje spojrzenie na słuchawki trochę się zmieniło, dostrzegłem bezsens tej pogoni i potrafię zaakceptować i polubić coś z "teoretycznie" niższej półki i tyle.

 

Nie będę nikogo przekonywał, że HD562 to mega wyje... sprzęt. Dla mnie grają kozacko, dla kogoś innego będą z doopy wzięte, ot kwestia zapatrywań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux to dla mnie w dwóch przypadkach fenomen:

668B i 562. One bardzo dobrze udają słuchawki z wyższej półki, a po złapaniu synergii robią to jeszcze lepiej. Jest to udawanie, ale ja to bym sobie życzył żeby wszyscy mnie tak pięknie oszukiwali. W przypadku hd562 jest jeszcze tak, że wyjątkowo lubią się z playerami sony. Z A15 gra to tak, że w portable można sobie dać na luz. Jeśli brać pod uwagę tylko balans tonalny, to przez to, że nie brakuje subbasu, są uniwersalniejsze od hd25/amperior - więcej muzyki zagrają poprawnie. Hd25 z dubstepem, gdzie mruki schodzą nisko, nie dają rady. Na A15 superluxy wibrują, że niemało ze łba zlecą, a do tego ma to przestrzeń, co iest dla mnie zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,ze to niespodziewany "powrót" hajpu na SL HD 562. Ich pierwsze egzemplarze kupowaliśmy w Thomannie w zbiorówce. Ja miałem czerwone.

 

Grały nieźle jak pamiętam, wykonanie nieco tandetne (jak to Superluxy), plastikowe, imadło okrutne. A tu taki "renesans" przeżywają. Kolega gregdezet miał je przecież w 2015 i sprzedał ;). Talk wynika z wyszukiwajki.

Ano miałem, wziąłem od FeXa na próbę i rzeczywiście sprzedałem po czasie. Głownie dlatego, że miałem w tamtym czasie dużo różnych, innych sprzętów, a Luxy leżały przez większość czasu. Teraz jak była ta "promocja" to stwierdziłem, że wezmę jeszcze raz i może spędzę z nimi więcej czasu. No i teraz mam czarne, a nie te czerwone brzydale jak wcześniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie "basojebstwo" (w sensie ilościowym) HD562 przeszkadzało, ale nie wiem na ile modyfikacje Perula zmieniły dźwięk.

 

Dla mnie brzmieniowo M50x wygrywa i z Suowrluxami i Amperiorami, ale to wielkie byki są :D

 

Mobilnie pisane

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ... bardzo nad nim myślałem pasuje nie mal super po za ceną ... jest teraz promo z 96 na 73$ + ship 30$ :/

http://store.jaben.com/products/hippo-cricri

 

A sam a15 mocno zyskuje przez LO

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo ... ja bym szukał coś pod wymiary A15 ... a nie szerokie i krótkie...

 

Znalazłem coś takiego przypadkiem.

Tylko po zdjęciach też dość szerokie ...

 

Music Hall Nobsound NS-01E TPA6120+LME49860 Pure Class A Portable Hifi DIY MINI Headphone amplifier
99$

http://www.aliexpress.com/item/Music-Hall-Nobsound-NS-01E-TPA6120-LME49860-Pure-Class-A-Portable-Hifi-DIY-MINI-Headphone-amplifier/32361567254.html?spm=2114.40010308.4.121.Z6pjGp

TB2ZrJqapXXXXXAXXXXXXXXXXXX_!!88221699.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo ... ja bym szukał coś pod wymiary A15 ... a nie szerokie i krótkie...

 

Znalazłem coś takiego przypadkiem.

Tylko po zdjęciach też dość szerokie ...

 

Music Hall Nobsound NS-01E TPA6120+LME49860 Pure Class A Portable Hifi DIY MINI Headphone amplifier

99$

 

http://www.aliexpress.com/item/Music-Hall-Nobsound-NS-01E-TPA6120-LME49860-Pure-Class-A-Portable-Hifi-DIY-MINI-Headphone-amplifier/32361567254.html?spm=2114.40010308.4.121.Z6pjGp

 

wygląda fajnie, tylko ciekawe jak gra. jacyś wolontariusze do przetestowania? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez myślałem o nx3 :P jednak za duże wymiary.

Ja tam bardzo sobie cenie rozmiary A15 bo jest nie odczuwalny w kieszeni nawet z C5 jest okej, ale docelowo jednak coś mniejszego.

 

Teraz patrzyłem ibasso T5 bo był bardzo cienki, tylko ta cena 160$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności