Skocz do zawartości

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

Może na HD800 więcej smaczków byłbym w stanie wyłapać ale słuchawek tej klasy nigdy mieć nie będę. Pewnie gdyby podłączyć ZX2 do PHA-3 zamiótłby moje combo pod dywan no ale to dodatkowe 3k. :) Jeśli ktoś potrzebuje multimedialnego kombajnu i ma pieniądze to jest to jest to świetny wybór - z tym się sprzeczać nie będę. Ale budżetowo też można znaleźć fajną synergię i mieć z tego radość.

 

Ten ZX2 jest z rynku japońskiego, ma dużo mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję właśnie ręka w rękę kanapkę A15+B1 z ZX2.

 

I jestem w szoku. SQ zbliżona. Może jestem głuchy. Może słuchawki (M50X, K181DJUE, MDR-1A, R70X) są niegodne grajka za prawie 5k ale naprawdę choć gra to może ciut inaczej, nie powiedziałbym że lepiej. A jeśli nawet lepiej, to porównując trzykrotną różnicę w cenie - IMO nadpłata absolutnie nie warta. Android, wifi i inne bajery szmery nic dla mnie nie znaczą. Chyba zacznę tak jak kolega Paratykus ubierać krawat przed odsłuchem z A15-tką. :D A głupi chciałem go wymienić...

No widzisz...

Tak jak wcześniej przewidywałem zataczasz koło i wracasz powolutku do portu wyjściowego ;)

W sumie to fajnie, że nawigujesz tam sam, zamiast kierować się opiniami innych :)

 

edit: "Android, wifi i inne bajery szmery" - mogą jednak być dla kogoś tak ważne, że za nie taką kasę zapłaci. Czemu nie ?

 

Natomiast w kwestii SQ ( jeśli wpisuje się oczywiście w nasze preferencje i upodobania ) kombajnik A15+B1 wcale nie klęka przed droższym grajkami.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na HD800 więcej smaczków byłbym w stanie wyłapać ale słuchawek tej klasy nigdy mieć nie będę. Pewnie gdyby podłączyć ZX2 do PHA-3 zamiótłby moje combo pod dywan no ale to dodatkowe 3k. :) Jeśli ktoś potrzebuje multimedialnego kombajnu i ma pieniądze to jest to jest to świetny wybór - z tym się sprzeczać nie będę. Ale budżetowo też można znaleźć fajną synergię i mieć z tego radość.

 

Ten ZX2 jest z rynku japońskiego, ma dużo mocy.

Akurat czy podłączyłbyś do PHA-3 ZX2 czy też A15 (oba cyfrowo) to nie byłoby żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - gdzie kupić teraz FiiO L5 ? Będę potrzebował... Chiny zostają ?

 

Da się zrobić coś takiego DIY ? To w dalszej perspektywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale jak tam kupić ? Ogarniasz to ? ile tam stoi wysyłka ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łódzkim Saturnie A25 został przeceniony z 1199,- na 999,- wartoro rozważyć zakup.

Chyba nie warto, bo to w sumie A15 do słuchawek ANC. Chyba, że ktoś jest fanem ANC, to czemu nie.

Menu ma bodajże w trzech miejscach zmienione, a porównując z A15, nie znalazłem różnic brzmieniowych na korzyść droższego A25 ...

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W łódzkim Saturnie A25 został przeceniony z 1199,- na 999,- wartoro rozważyć zakup.

Chyba nie warto, bo to w sumie A15 do słuchawek ANC. Chyba, że ktoś jest fanem ANC, to czemu nie.

Menu ma bodajże w trzech miejscach zmienione, a porównując z A15, nie znalazłem różnic brzmieniowych na korzyść droższego A25 ...

Właśnie chodzi o ANC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory najlepszy z testowanych zestawów z małym Soniaczkiem w roli głównej. Może już docelowy. :D

Heh, no i co ?

Złapałeś w końcu ten bas za rogi ?

;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, bez dotykania korektora - nie. :lol: Jednak dotarło do mnie, że w tej klasie słuchawek nie znajdę tego czego szukam, bo po prostu takich nie produkują. Absolutnie nie żałuję tej sprzętowej podróży którą odbyłem zanim wpłynąłem do portu "Zadowolenie". ;) Stopy chodzą w rytm muzyki, kobita znowu się do mnie uśmiecha - hollywoodzki happy end...

 

Paratykus, Lord Rayden, potwierdźcie (via PW), że w dalszym ciągu chcecie kabelek, jutro zamawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"że w tej klasie słuchawek nie znajdę tego czego szukam, bo po prostu takich nie produkują"

 

No, mówiłem przecież.: zrobić sobie odwyk od basu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nasz to prawdziwy "BassMacho" ! :D

 

"L5" - potwierdzam chęć zakupu !!!!!

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim powyłączaj wszystkie "uzdatniacze" w Ustawieniach Muzyki, bo one tylko kaleczą dźwięk. To samo VPT.

Jedyny, który można ewentualnie stosować to ClearAudio+ choć on też nie jest filtrem, który coś Ci doda nie zabierając jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności