Skocz do zawartości

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mi upadł z całym impetem na podłogę z gresu z wysokości ok 1m ......... Cały i zdrowy...... ;)

A wyobraź sobie, że to byłby ekran dotykowy na całą wielkośc playerka... :D

 

Btw. być może za chwilkę wygram licytację z Ole Ole na A15, opakowanie uszodzone przy transporcie i wystawili na licytację. NIE PODBIERAĆ MI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, że wystawiają na aukcji takie egzemplarze. No niestety przegrałem wyścig z czasem o jakieś 5 sekund :P

Też licytowałem...ale potem...zapomniałem . Z drugiej strony widocznie tak mi dzisiaj pisane było z A15.

Gdyby moje iaudio X5 czytało wszystkie flacki to jeszcze pewnie na jakiś czas by wystarczyło.

Może czas posłuchac fiio lub kawałek kanapki z ifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ktoś zamawiał ten kabelek, mam prośbę :) . Proszę wziąć i dla mnie. Teraz będę przez kilka godzin offline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dziwnego glitcha...

FLAC wyłka gładko niczym Sasha Grey nasienie. Natomiast jak wrzucam muzyke w formacie mp3, to za każdym razem gra, gra, a w ostatnich sekundach utworu przestaje odtwarzać na chwilę, wyświetla komunikat "Nie można odtworzyć. Plik jest uszkodzony. Odśwież lub przeslij plik ponownie."

Karta przełożona z Clipa, jedynie pliki przerzucone do folderu "MUSIC". Sformatowałem kartę w odtwarzaczu, wrzuciłem - ten sam efekt.

Miał ktoś z takim bugiem stycznosć?

P.S. Jakby ktoś miał na sprzedaż atui albo zamawiał jakieś na dniach, to bym się z taką osoba chętnie dogadał :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakby ktoś miał na sprzedaż atui albo zamawiał jakieś na dniach, to bym się z taką osoba chętnie dogadał"

Też jestem chętny.

 

Bachankas - może upgrade softwaru zrób ?

 

Ja niczego takiego nie zauważyłem, tylko mp3 u mnie jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakby ktoś miał na sprzedaż atui albo zamawiał jakieś na dniach, to bym się z taką osoba chętnie dogadał"

Też jestem chętny.

Poczekaj do przyszłego tygodnia, może będę miał na sprzedaż czarnego silikona... albo "skórkowe", zależnie które mi bardziej przypasi.

 

Co do wspomnianego glitcha - może z kartą coś nie teges? Ewentualnie zrób upgrade softu, jeżeli do tej pory tego nie zrobiłeś.

 

Ja mam trochę inny glitch - co jakiś czas, randomowo zmniejsza się głośnosć i wyświetla komunikat "Sprawdź poziom głośności". Pytanie czy jest to jakiś bug, czy może te przeklęte, europejskie ograniczenia głośności?

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprawdź poziom głośności". - U mnie coś takiego wystąpiło jeden raz.

 

Bachankas, czytałem gdzieś, że taki problem wystąpił jeśli karta pamięci była wcześniej używana w czytniku.

Dwukrotne sformatowanie karty w A15 zlikwidowało problem.

 

Możesz jeszcze, jeśli korzystasz z programu Sony Media Go wejść do kat. C:\Users\[username]\AppData\Local\Sony\Media Go i skasować plik zaczynający się na „FFCache”.

 

Mihu83 - Bachankas był pierwszy z tym pytaniem, tak więc etui dla niego, chyba, że zrezygnuje to wal do mnie na Priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"sprawdź poziom głośności" - miałem dziś po wyjęciu z teczki gdzie leżał sobie włączony razem z levelinkami na dużej głośności...... Podejrzewam, że działanie softu po długim czasie działania na dużej głośności związane z dyrektywą Unii Europejskiej....

 

PS. Na jakieś etui tez bym się chętnie załapał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"sprawdź poziom głośności" - miałem dziś po wyjęciu z teczki gdzie leżał sobie włączony razem z levelinkami na dużej głośności...... Podejrzewam, że działanie softu po długim czasie działania na dużej głośności związane z dyrektywą Unii Europejskiej....

 

PS. Na jakieś etui tez bym się chętnie załapał ;)

Też mi się wydaje, że to efekt dyrektywy Ch...jnii Europejskiej.

Niby taka drobnostka ale troszkę irytuje.

 

No to Panowie, zbierać chętnych i zróbcie zbiorówkę na etui - jakby co, mogę wam zamówić na ebay'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane to jest na stronie, wina dyrektyw, raz na bodajze 20 godzin jak się zwiększa poziom głośności to wyświetla się taki monit, zignorować i można zwiększać głośność.

Baj de łej, ficzerz przeglądaniem albumów zaczynających się na tę samą literęco odtwarzany (klawisze góra-dół) - cudowne :)

Upgrade softu nie pomógł, powalczę z formatowaniem karty jeszcze. Ale to pierwszy przypadek, kiedy playerek z FLAC nie ma problemu, a mp3 mu wadzi, zazwyczaj jest na odwrót :D

Mihu, masz mój głos na zbiorówkę!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zarówno z karty, jak i z pamięci wewnętrznej ten sam problem z mp3-kami" - zdziwko zupełne.

Muszę grajka przeszukać, czy jest jakaś płyta w mp3 i odpalę ...

 

Znalazłem na dysku płytę w mp3, ale 192, chodzi z karty bez problemu ...

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności