Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zajrzeć jeszcze raz do salonu, bo to już ponad miesiąc temu byłem. Dokładnie nie pamiętam i nie chcę pisać byle czego, ale na pewno po włożeniu 64 GB SanDiska do nowego A15 nie szło po folderach i obsługa w Sony też była zdziwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło tak być, możliwe że Soniakowi nie podszedł Twój sposób formatowania karty.

Miałem coś takiego jak próbowałem mu "wetknąć" kartę z plikami, która była wcześniej formatowana na Fiio x5, niby FAT 32 (więc kompatybilny format ze wszystkim) , ale okazało się, że właśnie "niby". Musiałem całość materiału przerzucić na kompa, a kartę sformatować Soniakiem, wtedy poszło, bo inaczej był ślepy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdziwą synergię słyszałem na tym Soniaczu z dokami XBA-H3, jednak Sony kocha się z Sony. :)

Uderzyła mnie muzykalność, typowy grajek do słuchania, nie do rozkładania muzyki na czynniki pierwsze.

Mi mocy trochę jednak brakowało, 25-27 na 30 kresek na skali to trochę mało.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja prawdziwą synergię słyszałem na tym Soniaczu z dokami XBA-H3" - doki to mój dramat :( . Błędnik mi wariuje, nie ma na to rady :o


O, Media Go zgłasza, że jest nowa wersja oprogramowania do A15, A17 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nowa wersja? Bo ja ogólnie nawet go nie podpiąłem pod kompa jeszcze. Daj znać co z tym softem, chociaż ja nie mam żadnych obiekcji na temat aktualnego.

 

Co do błędnika, też miałem podobnie, przez pierwsze kilka dni po zakupie CIEM jakoś się źle czułem, zawroty miałem, jak na kacu :), po kilku dniach wszystko wróciło do normy :).

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecin, weź i nie kuś :P

Podepnij sobie w końcu tego garjdoła pod kompa ;)

Zmiany kosmetyczne, to nie wgrywałem na razie, zrobią coś fajnego to może wgram :

 

"Skrócenie czasu reakcji odtwarzacza w trakcie pomijania utworu przy odtwarzaniu pliku muzycznego FLAC w przypadku co najmniej jednej okładki płyty"

 

Jak podepniesz i zainstalujesz Media Go - fajny programik, nota bene też jest aktualizacja to on Ci sam zaproponuje zmiany.

 

http://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-dwnl/prd-dna/sony-nwza15-firmware-update-ver101-win/NWZ-A15


A, Mecin - gdybyś jakieś upgrade zakupowe pod A15 robił typu kabelki, etui czy co tam wymyślisz, daj znać, OK ?

Może zrobimy "podwójny strzał " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO L5 - ale już nie jest produkowany, dlatego w Polsce go nie można dostać. Zamawiałem z UK na eBay.

 

Nawet nie wiem czy będzie działał, jeszcze go nie mam, zamówiłem w ciemno. Na HF chyba potwierdzali że działa.

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kabel, ale niestety nie jestem w stanie przetestować ze wzmacniaczem (obroniłem inżyniera :D!)

 

Jak go wpinam to HO przestaje grać, więc domniemam że coś działa, ciekawe na ile to prawdziwy sygnał LO.

 

Po niedzieli jak się ogarnę i przyjdą kolejne klocki to sprawdzę ze wzmacniaczem.

 

l5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecin, linkowałem ten kabelek do wątku gdzie ludzie szukali czegoś żeby sygnał z sony wypuścić :

 

http://forum.mp3store.pl/topic/125139-sygnal-cyfrowy-z-odtwarzaczy-serii-walkman/#entry1179160

 

ale jakoś nikt się specjalnie nie zainteresował.

 

Zlinkowali mi to :

 

http://www.ebay.pl/itm/New-SONY-Hi-Res-Audio-Output-for-USB-Conversion-Cable-WMC-NWH10-for-UDA-1-Japan-/221541230681?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3394e2e859

 

W każdym razie ciekaw jeste czy Ci odpali, bo dla mnie drożej nie znaczy lepiej - zwłaszcza w kabelkach audio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności