Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SONY NW-ZX1 i synergiczne połączenia ze słuchawkami


surround

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jest kilka tematów odnośnie tego grajka, lecz ciężko doszukać się informacji, z którymi słuchawkami zgrywa się idealnie wg Was, a z którymi lepiej go nie łączyć.

Temat skierowany jest głównie do obecnych użytkowników lub osób, które miały styczność z flagowcem Sony... aczkolwiek skorzystają też z pewnością wszyscy, którzy planują jego zakup :)

Oprócz propozycji konkretnego modelu słuchawek, dopisujcie również czy dane połączenie potrzebuje dodatkowo użycia zewnętrznego wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Jest kilka tematów odnośnie tego grajka, lecz ciężko doszukać się informacji, z którymi słuchawkami zgrywa się idealnie wg Was, a z którymi lepiej go nie łączyć.

Temat skierowany jest głównie do obecnych użytkowników lub osób, które miały styczność z flagowcem Sony... aczkolwiek skorzystają też z pewnością wszyscy, którzy planują jego zakup :)

Oprócz propozycji konkretnego modelu słuchawek, dopisujcie również czy dane połączenie potrzebuje dodatkowo użycia zewnętrznego wzmacniacza.

Mr Sheep coś wie w temacie. Pisał o tym, że dobrze zgrywa się z mdr ex-600. Jak coś, to jego pytaj, albo poczekaj, aż tu się wypowie :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reckę Fatso czytałem, chciałbym poznać jeszcze inne opinie, przecież na rynku jest tyle dobrych słuchawek, które również mogą zagrać wybitnie z tym playerem :)

Ciekawy jestem połączenia z ER-4S, czy dobrze się zgrywają, ZX1 ma wystarczająco dużo mocy dla nich?

Co do serii A, to jest oddzielny temat, sam wklejałem link do polskiej strony Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serii A10 to ma mieć ponoć 10 mW na kanał czyli tyle co seria F880 . Co ciekawe ma mniejsze wymiary a co za tym idzie pewnie mniejszą baterie

a mimo to znacznie dłuższy podany czas działania na jednym ładowaniu. Jednak ten Andek jest pradożerny ;p.

A tam na marginesie, zdjęcie rozbebeszonych F880 i ZX1 :

zx11.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś ZX-1 ?

Tak się złożyło, że zrobiłem sobie taki skromny prezent na urodziny, które miałem niedawno;) Aczkolwiek przesyłka z soniakiem cały czas czeka na rozpakowanie, jak tylko wrócę z wojaży biorę się za słuchanie i oczywiście dopiszę swoje "typy" w tym temacie.

 

@Nemrod:

Niższe zapotrzebowanie na energię bierze się nie tylko z braku andka, ale również z braku dotyku, mniejszej mocy i o wiele mniejszego ekranu. Poza tym brak w nim "funkcji sieciowych"... co nie zmienia faktu, że może być całkiem przyzwoitym grajkiem, a długie działanie na baterii to duży plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lat dla Surrounda i pomyślności z nowym DAPem ;) !!!!

Ty masz KEFy, będziemy mogli np. u Kuropa podłączyć moje Momentum i MOE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawindyk używa ZX-1 i ma rozeznanie jak on gra z różnymi słuchawkami wspartymi wzmacniaczem lub nie. Ja słyszałem tak na szybko tylko kombinacje ZX-1 / Ear Stream Headonic / Beyerdynamic T90 lub T5p i było bardzo dobrze.

 

Dobrze brzmi z dowolnymi sluchawkami z mojej listy ale z Momentum i T5p brzmi swietnie. Bardzo dobrze zgrywa sie tez z W4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności