Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najlepiej i najgorzej zrealizowane albumy z waszej kolekcji


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, saudio napisał:

Sprawdź sobie jeszcze Nosound trochę inne klimaty, ale też dobrze zrealizowane. Ogólnie Kscope Music ma fajne realizacje, choć nie wszystkie.

słuchałem jedynie Afterthoughts

Kscope - mają swoje składanki na spotify :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

******sty klip/muza, album niszczy system ..

 

tu pojechał  http://muzyka.onet.pl/recenzje/steven-wilson-to-the-bone-recenzja/e7xxyq

ech

 

 

Edytowane przez hibi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"To the Bone", to dobrze zrealizowana płyta, nawet fajna, ale to jest muzyka na pół gwizdka talentu Wilsona. Niestety od czasu genialnego "The Raven That Refused To Sing" (nota bene płyty również świetnie nagranej) widzę zjazd w dół niestety. Wilson mówi, że chciał tą płytą ("To The Bone) wkurzyć fanów i chyba mu się to coraz bardziej udaje. Chociaż i tam są perełki jak wyżej wskazana.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, westberg said:

"To the Bone", to dobrze zrealizowana płyta, nawet fajna, ale to jest muzyka na pół gwizdka talentu Wilsona. Niestety od czasu genialnego "The Raven That Refused To Sing" (nota bene płyty również świetnie nagranej) widzę zjazd w dół niestety. Wilson mówi, że chciał tą płytą ("To The Bone) wkurzyć fanów i chyba mu się to coraz bardziej udaje. Chociaż i tam są perełki jak wyżej wskazana.

tak chyba robią aby się za bardzo nie przemęczyć jak nie ma weny twórczej, oby nie kończył jak grupa Coldplay 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

http://dr.loudness-war.info/album/view/163132

http://dr.loudness-war.info/album/view/163057

Dwa remastery Rammstein dokonane w KronStudioLab , przepaść do wersji CD , dynamika na garach szczególnie wyczuwalna i mięcho na gitarach bez clippingu .

Edytowane przez Robert73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich słuchałem u kolegi na jego LG V30  , on pewnie je pobrał od ruskich ( łobuz) , bo nie mogę ich na stronie wytwórni namierzyć , może jeszcze nie ma jej w dystrybucji , ale różnica jest bardzo duża między wersją cd a tym remasterem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vonBaron napisał:

Też tylko znalazłem Muttera u ruskich, ściągnę na próbę i porównam z oryginalną płytą.

Brzmi bardziej jak vinyl , tylko bez trzasków , bas kopie pięknie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2019 o 11:47, vonBaron napisał:

Też tylko znalazłem Muttera u ruskich, ściągnę na próbę i porównam z oryginalną płytą.

Jak tam wrażenia , Mutter w tej wersji urywa banie jak dla mnie , stopa w końcu ma moc i przestrzeń z klawiszami w tle bardziej zaakcentowana, gitarki to już klasa , wersja Cd to klasa niżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert73 cóż nie mogę jednoznacznie stwierdzić że wydanie KSL bardziej mi się podoba, jest bardzo wyłuskane, chyba za bardzo perfekcyjne jak dla mnie.

Nie wszystkie utwory brzmią jednakowo dobrze jak dla mnie, choć Weit Weg brzmi kosmicznie!

Edytowane przez vonBaron
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności