Skocz do zawartości

LCD-2 z Fazorem - wybór wzmacniacza


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie bylismy sobie przedstawieni Szanowny Panie, na drugie imie mam Grzegorz. Ja juz sie gubie w tych dwuznacznosciach, chcialem tylko zapytac o wzmacniacz, chyba wybot padl na zle forum. Skad ta agresja?

A gdzie jest agresja? Taki juz ten internet zły, że po kilku ****oburzach ludzie się podejrzliwi zrobili. Padłeś ofiarą. Ot i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się zacznie! Gdzie jest mój popcorn?!

nic się nie zacznie.

 

 

Po pierwsze -tak mam na nazwisko, dwa, -pisalem ze to cytat ze znajomych, przeprosilem bo nie wiedzialem ze to kogos dotknie na forum. Kurde o co tu chodzi, wyjasnie mi ktos?

Nie ma co wyjaśniać. Jak w każdej społeczności, tak i u nas zdarzają się scysje i kłótnie. Ich wynikiem zwiększa się do osób nieznanych nieufność. Tobie udało się w jednym poście poruszyć wszystkie struny wywołujące awanturę. Ot i historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze

-tak mam na nazwisko,

 

dwa,

-pisalem ze to cytat ze znajomych, przeprosilem bo nie wiedzialem ze to kogos dotknie na forum.

 

Kurde o co tu chodzi, wyjasnie mi ktos?

Januszu Cebulo, przyjmij moje najszczersze wyrazy przeprosin.

W ich ramach - kolejna nieczytelna - recenzja

Pech chciał, że w Twoim temacie...

http://muzostajnia.wordpress.com/2014/09/07/wojny-klonow-klon-lehmana-contra-fcl-ii/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Manuelu, ostrość Twojej ironii przeciela mnie w pol. Mam prawo wyrazac swoja opinie right? Czy widzisz gdzies zarzut do tresci zawartych na muzostajni? Przepraszam ale wpisujac ades muzostajni w przegladarce otwiera sie cos co jest kompletnie nieczytelne, nic na to nie poradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Januszu Cebulo :)

Masz prawo do swej opinii i wyrażania swego zdania.

Jest to prawo obywatelskie konstytucyjnie Ci przydane, choć niektórzy humaniści twierdzą, że jest ono Tobie dane z chwilą urodzin, co wyraża się krzykiem, a co bardziej światli dowodzą, że od chwili poczęcia.

Ale to proszę we właściwym wątku najuprzyjemiej.

Przyda sie nam trochę krytyki, a usłyszeć ją z ust Cebuli Janusza, to będzie sama rozkosz :)

D działa! http://forum.mp3store.pl/topic/119900-muzostajnia-reaktywacja/page-11

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu czemu klony lehmana są polecane do ortho? Ponoć ortho dają rade jak je podłączymy bezpośrednio pod wyjścia kolumnowe we wzmacniaczu zintegrowanym aby mieć po pare watów na kanał. Natomiast wedle danych technicznych klony lehmana przy 60ohmach dają raptem 400mW. Violectric którego podałem daje 2,7wata przy 50ohmach, a Lyr 2 aż 4 waty. Co wiecej, samo audeze do lcd-2 podaje optimal power 1-4W. Na klonach lehmana to te słuchawki nawet nie będą poprawnie napędzone.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja o ortho wiem tyle, ze mam t40rp i nic wiecej. Zatem mój wpis nie jest próba polecenia klona do ortho, tylko próbą powrotu do tematu :) a w temacie mowa było o tym, że FCL lekko ociepla, FCL II barwowo jest taki jak mój Rapture, neutralny, stad moje sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności