Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne do 200zł


Avenik

Pytanie

Witam

Prosiłbym bym o pomoc. Chce kupić nowe słuchawki bo te tak jakby coś przejechało ale nie wchodzmy w szczegóły będą one używane głownie do muzyki Rap/Hip hip/Disco Polo na pc z kartą dźwiękową Xonar DG.

 

 

PS:Prosiłbym bym bez odpowiedzi typu poczytaj tam i tam albo sprawdź cos tam coś tam chcę tu konkretnej odpowiedzi co będzie najlepsze w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To że ktoś ma podobny post do mnie nie oznacza ze to ja ... Widzę że chłop ma podobny gust do mnie i to wszystko więc... a post jest do pomocy z wybraniem słuchawek dla mnie a nie z porównywaniem tematów


Te AKG k518 wydaja się małe i nie wiem czy bedą wygodne na mnie a np Cresyn C590H albo Shure SRH 240 czy AKG bedą lepsze od nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kur... człowieku!!! Ile masz takich tematów?! Czy machanie myszką i scrollem to aż taki wysiłek?!

Zadajesz najpopularniejsze pytanie w dziale "co kupić" (wraz z dokami do 100 zł) i się dziwisz, że ludziom nie chce się odpowiadać? Nikt nie ma obowiązku tego robić, a skoro to Ty masz potrzebę kupić słuchawki, a nie my, to wysil się i poczytaj co polecano innym osobom takim jak Ty.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak można, prosząc obcych zupełnie ludzi o pomoc i poświęcenie ich własnego czasu, być jednocześnie tak bezczelnie roszczeniowym i leniwym, by nie zrobić nic ponad napisanie kilku ledwie słów w poście.

PS. Poczytaj to http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/ , sprawdź to link .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wow, jestem nowy na forum i aż strach coś napisać :)

 

Podepnę się w tym temacie ponieważ bez sensu zakładać nowy, zwłaszcza że ten jest świeży. Również poszukuję słuchawek do 200zł, z tą różnicą że słucham głównie Electro, Pop, Rock i jeszcze raz Electro :P

Wszędzie każdy poleca AKG 518. Tylko teraz ja mam ważne pytanie w tej kwestii. Kupiłem dokładnie wczoraj moje AKG 518 Neon Green w Saturnie za 99zł ( zniżka pracownicza) i jeśli mam być szczery to grają pięknie ale to wciąż nie to czego ja oczekuję od słuchawek. Dźwięk jest bardzo czysty przejrzysty, bas dość głęboki. Powiem więcej nie jestem jakoś strasznie wymagający, mój wcześniejszy sprzęt muzyczny to HTC One + Słuchawki dokanałowe HTC więc nie jest to sprzęt z górnej półki. Teraz telefon zmieniłem na LG G2 i będę słuchał muzyki jak i radia właśnie z niego. Na zakończenie chciałem się zapytać czy jak bym się zdecydował na te AKG 518 DJ to one się czymś różnią względem tych?

 

Z góry przepraszam za problem, bądź umieszczenie posta w nieodpowiednim miejscu.

Edytowane przez Po1nter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ujmując w telegraficznym skrócie słuchawki po wyjęciu z pudełka nie zawsze grają na miarę swoich możliwości. Daj im trochę pograć (tak około 100h), jeśli nadal nie będą Ci pasować to wtedy załóż odpowiedni temat i dokładnie opisz swój problem, a wtedy na pewno ktoś Ci pomoże:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli mówisz żeby dać im szansę tak? A jeszcze powiedz mi czy Neon a DJ to jakaś różnica poza ceną? Bo te które mam właśnie obok, jutro oddaję kumplowi bo mu obiecałem. I po prostu wrócę po drugie takie same dla Siebie, bądź jakieś inne w podobnej cenie. Z tym że w takiej kwocie patrz oryginalna 129zł w Saturnie ciężko znaleźć coś lepszego. Chociaż miałem subtelne wrażenie że te SONY MDRZX310APR.CE7 grały ładniej ale to może tylko mi się wydaje bo w sumie jak je założyłem i przesłuchałem z 1min podszedł pracownik z pomocą twierdząc że w cenie do 150zł najlepsze słuchawki trzymam w dłoni patrz AKG 518 Neon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli miałeś wrażenie, że Sony grały lepiej, nie słuchaj pracownika, tylko bierz Sony. I tak jak @loathe pisze, zawsze daj słuchawkom czas, nie wiem jak LG G2, ale HTC One gra bardzo przyzwoicie.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem HTC One gra a raczej grał przyjemnie bo go sprzedałem. A słuchawki były według mnie idealne, głośne z dużą ilością basu. Z tym że się rozpadły po 7 miesiącach a gwarancja była na 6 jak to na akcesoria. W każdym razie postaram się jeszcze pobawić tymi AKG bo jednak nie bez przyczyny wszędzie je polecają, a do tego są ładne. Bardziej podobają mi się tylko sony V55 ale są za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jak je założyłem i przesłuchałem z 1min podszedł pracownik z pomocą twierdząc że w cenie do 150zł najlepsze słuchawki trzymam w dłoni patrz AKG 518 Neon.

Srali muchy będzie wiosna ;) k518 trzymam z sentymentu i w razie "W"

AKG powoli odchodzą do lamusa jak już nie odeszły, a ja enty raz już (robi się już to nudne :D) polecę JVC HA-S400!!! kup je idź do tego pracownika co twierdzi, że k518 takie dobre, daj mu je i on niech słucha a ty obserwuj jego mine, powinno być coś takiego :o

 

A w kwestii czym się różnią te dwie pary AKG to tylko kolorem i długością kabla DJ mają 2,5 metra.

Edytowane przez Mulan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś własnie się nadziałem na te słuchawki i byłem ciekaw jak grają bo ich image bardzo mi przypadł do gustu. Ale jednak pracownik miał rację mówiąc do 150zł bo te JVC to już 150zł w górę a dokładnie 169zł w Saturnie. Przejdę się dziś i zobaczę czy mają na wystawie i przesłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na allegro są do 150 sprawdź, zresztą patrz tu 119zł! http://allegro.pl/sluchawki-jvc-ha-s400-carbon-nanotube-czarne-biale-i4538598020.html a porównań nie mam, miażdżą k518, a odsłuch w sklepie może Ci tego nie oddać gdyż muszą się podobno długo wygrzewać z racji ty karbonowych nano tubek, z pudła ponoć nie grają dobrze (ja nie wiem bo kupiłem używki z ciekawości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności