Skocz do zawartości

Karta MicroSD do Playera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Więc mam problem otóż jakiej karty microSD szukać do sansy clip zip? Dokładniej mówiąc chodzi mi o prędkość odczytu i zapisu. Wiem, że do kręcenia filmów w FullHD wypada kupić szybką kartę, a do 4k tym bardziej. Jak sprawa się ma z muzyką? Do mp3 aac pewnie najwolniejsze karty wystarczą, a jak to jest z flac/ wav? Proszę o konkretną odpowiedź w oparciu o dane, a nie odczucia i mistycyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no, dla świętego spokoju możesz kupić 6 class albo i nawet 8 class. ja sobie 10 kupiłem, żeby mi się szybciej zgrywała muzyka, a WMA czy flac odtwarzało mi na lumii czy wcześniej na innych grajkach na class 4 bezproblemowo

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma problemu ze słuchaniem muzyki wysokiej jakości i zapychaniem bufora? W mp3 320kbps to nie dużo dla karty, ale FLAC nie mam pojęcia jak wygląda przeliczeniena kb/s.

3 razy wiecej. To i tak za malo, zeby spocic klase 4.

 

Nabazgrane wirtualnie

Wystrzegaj sie wynalazków marki GoodRAM. Transfer okrutnie wolny, a same nośniki często wadliwe. Natomiast od siebie polecam SanDiski klasy 10 ;)

Transfer taki za jaki placimy. Kupisz klase 10, to taka dostaniesz. A pamietaj, ze i w 10 klasie transfer moze byc rozny.

 

Nie jestem zwiazany z GoodRAMem w jakikolwiek sposob, ale zdaje sie maja gwarancje dosc dluga, wiec wadliwymi sztukami bym sie nie przejmowal. Mam dwie microsd, kilka sd, ram do notebooka, tej wlasnie firmy i nie mialem z nimi zadnego problemu.

 

Dlaczego pisze pozytyw dla tej firmy- bo jest polska, nawet jesli bazuja na kosciach samsunga, czy toshiby. Jak bedziemy tak kupowali wszystko co zagraniczne, a ma polski odpowiednik wcale nie gorszej jakosci i nie drozszy, to wszyscy wyemigryjemy z tego kraju.

 

A sandiski dosc czesto sa podrabiane. Sam jakis czas temu na alledrogo w bardzo dobrej cenie kupilem sztuke microsd 10 klasy 64 gb. Po dwoch dniach sprzedawca zadzwonil i powiedzial, ze chinski dostawca zawalil a on odda mi kase. Po tym kupilem za 20 pln wiecej goodrama, poszedlem do sklepu i odebralem. Sprzedawca na chinskiego dostawce sie nie uskarzal.

Edytowane przez hafis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności