Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jak amplituner kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od razu mówię ,że jestem zielony w tych sprawach .ostatnio padł mi amplituner pionieera do głośników i nie wiem jakiego zastępce kupić. Pokój ma wymiary 4x6m a sprzęt przeznaczony jest do oglądania filmów (więc jakiś dźwięk przestrzenny byłby by mile widziany) oraz do słuchania muzyki. Ważne aby odtwarzał radio (tak btw może ktoś wytłumaczyć o co chodzi że amlituder ma 3d ,4k itp jak do niego nawet żadnej płyty nie można wsadzić itp ? ,ale to już drugorzędny temat) . Głośniczki które będą do niego podpięte to :

amtech hts-001 oraz subwoofer Maudio Sub-8 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

 

nie chcę zakłądać nowego tematu więc podepnę się tu.

 

 

Czy moglibyście polecić mi amplituner 5.1 z wejściami HDMI i optycznym, do któego będę mógł podłączyć zestaw głośników 5.1 Geniusa. Zależy mi również na w miarę dobrym wejściu słucahwkowym, do obsługi moich CALi. Sprzęt używany do ok.500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mieszkam w bloku i raczej moc głośników jest dla mnie obojętna, zależy mi tylko na dźwięku przestrzennym w filmach, ale chciałbym żeby wyjście słuchawkowe juz jakiś poziom reprezentowało, nie mam jakiś super wygórowanych wymagań, chce poprawnego brzmienia

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko fajnie, ale w podanym budzecie na 99% nie dostaniesz porzadnego gniazdka sluchawkowego ;). Nawet klocki za pare tysiecy! nie maja nic sensownego do zaoferowania w tej materii.

Zdecydowanie lepiej dokupic jakis oddzielny wzmacniacz, chociazby O2 i po problemie ;).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

podczepię się pod ten temat z pytaniem, jestem laikiem.

Chciałem kupić wieże, kwota to około 1000-1500 zł do wydania, jednak zastanawiam się czy można złożyć z tego jakiś zestaw amplituner wzmacniacz glośniki, czy co tam jeszcze po drodze potrzeba, bo średnio się znam, mowie oczywiście o zakupie sprzętu używanego. Czy takie rozwiązanie jest opłacalne, mógłbym w takim wypadku po prostu zbierać i dokupywać, ale nie wiem czy to ma sens? Jak nie ma to ktoś może mi polecić jakąś wieże, co by najlepiej miała wejście do ipoda i usb, żeby ewentualnie do komputera dało się rade wpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mini, albo amplituner, sam musisz zdecydowac ;). Kilka postow wyzej polecilem amplituner Yamaha, koszt ok. 850zl, jakis blu-ray ok. 350zl, do tego kolumny (nie wiem jaki masz metraz)

i zestaw startowy 2.0 juz masz. Pozniej mozesz sobie dokupic reszte gratow, jak uzbierasz troche gotowki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności