Skocz do zawartości

"a-jays three" - uwalony wtyk. Wymiana, gdzie, na jaki?


black_jack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem ze słuchawkami A-Jays Three. Najczęstsza usterka, czyli brak styku na kablu przy wtyku.

 

Zna ktoś jakiś porządny serwis, który zająłby się tym za niekoniecznie wygórowane pieniądze? W Hi-fi Silesia całkiem wygadany gość stwierdził, że cena będzie zależeć od tego jaki rodzaj przewodów znajduje się w środku. Przy tych - jak to ujął - "włoskowych" (?), cena zbliży się do około 100zł. Co przy słuchawkach za 180zł nie jest opłacalne.

 

Ma ktoś informacje, jakie przewody znajdują się w środku? Jaki wtyk zamówić? Wtyki Neutrika (które też polecał mi ww. pan) będą pasować do tego spłaszczonego, szerokiego przewodu z a-jaysów? Czy nie ma to znaczenia?

 

- http://muzyczny.pl/116324_Neutrik-NTP3RC-zlacze-katowe-mini-Jack.html

- http://muzyczny.pl/115657_Neutrik-NTP3RCB-zlacze-katowe-mini-Jack.html

 

Zna ktoś jakiś dobry serwis na śląsku, który by się tego podjął? U mnie pan złota rączka z serwisu o prlowskim wyglądzie zażyczył sobie 20zł, ale jeśli ma mi tam dać chiński wtyk, który się rozleci po dwóch miesiącach to dziękuję. Opłaca się to w ogóle naprawiać? Może ktoś z forum się zaoferuje? Oczywiście opłace wszystko. Autoryzowany serwis (Horn Distribution) się wypiął, twierdząc, że to słuchawki nienaprawialne.

 

Słuchawki chciałem sprezentować dziewczynie, bo ja przesiadłem się na Brainwavzy M3 (przepaść). Szkoda, żeby się kurzyły, a dla kobity będą jak znalazł.

Edytowane przez black_jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się polutować tego samego tylko uciąć kabelek rozciąć wtyk na nowo polutować zakleić klejem +termokurczka są takie co zmiejszają obiętość 3krotnie i gotowe.

 

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności