Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Brainwavz Hm5 czy warte swojej ceny>?


Ejzo

Rekomendowane odpowiedzi

A bardzo mocno cisna? Boli cos od tego? Rozchodza sie?

 

Rozchodzą. Pady są miękkie, więc nacisk absorbują, ale pałąk jednak mocno dociska. Warto je na początku rozciągać na pudełku z zestawu, po prostu nałożyć po odsłuchu, potem już ustępują, ale jak się je na dłuższy czas zostawi, to może się sytuacja powtórzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej potwierdzam to, co Maciux napisał: cisną tylko na początku, ale jak zastosujesz patent z pudełkiem to są bardzo wygodne. No i brzmią super. Moim zdaniem są tylko lekko zaakcentowane na dole i ich brzmienie zależy od źródła.

Ja moim dokupiłem półotwarte obudowy oraz welurowe pady i zachwycają mnie każdego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie czaisz, że Twoja percepcja dźwiękowa jest inna od tej Evila i Tobie takie połączenie może nie wydać się najlepsze?

Przestań się więc upewniać u nas tylko sam sprawdź, bo nikt nie ma pojęcia jak słyszysz i co lubisz w dźwięku ani co uznajesz za niewygodę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Według mnie to słuchawki nie maja dużo basu - maja tyle ile trzeba. Graja powiedziałbym "sucho" co nie znaczy źle, wręcz przeciwnie. Ładnie odzwierciedlają zamysł realizatora.

Ale oczywiście może się różnic w zależności od źródla - i tutyaj w przypadku tych słuchawek jest bardzo istotne. Mógłbym rzec, że jak sie nie zgrają to już moze nie być tak pieknie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności