Skocz do zawartości

Zapach słuchawek.


CirCir

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Weekend spędzam poza mieszkaniem w którym jestem na codzień, a tam są te słuchawki.

 

 

 

 

Kupiles sluchawki i nie pamietasz ich nazwy !?

Czasem model moze byc lekko skomplikowany ale producent tez ?

 

Miałem kilka modeli kilku producentów na liście, zakupy robiłem na szybko jak i na szybko sprawdzałem je potem czy działają.

 

 

One akurat mają dość mocny, uderzający zapach jak uderzający jest zapach np. alkoholu albo świeżego tuszu.

W takim razie nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją w jakichkolwiek słuchawkach.

 

Dzięki, o tego typu odpowiedzi chodziło.

Edytowane przez CirCir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Art-S

 

Oczywiście, że nie ja go używam, ale moja kobieta. Faktycznie zapach dość dominuje ale nie znam nikogo, komu by się nie podobał, za to Angel rzeczywiście jest beznadziejny. Zarówno dla mojej kobiety jak i dla mnie.

 

Ja używam od ponad dwudziestu lat, w zasadzie jednego zapachu, Jill Sander.

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, to już coś wiadomo a jakąś nazwę jednak mają czy "nołnejm"?

Jeszcze nie mam ich przy sobie, porównywałem z innym materiałem. Widzę w sygnaturce, że masz sporo sprzętu, czy pady w Twoich słuchawakch także czuć ?

 

Dobra - było sarakstycznie, teraz merytorycznie - moje customy czuć silikonem, bo zrobione je z .............silikonu.

 

Pozdrawiam

Ekskluzywne pantofle męskie, hit sezonu, z najwyższej jakości... bla bla bla. Cena 39zł. - Spodziewałem się, że takie rzeczy moga być wykonane z materiału jaki sugeruje cena. Od słuchawek, nie pamiętam jakiej firmy, ale którejś z topowych, spodziewałem się czegoś lepszego. Nie każdą eko-skórę czuć, a wpisy w necie sugerują, że ;tanie' wyroby mają tendencję do upachniania otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"którejś z topowych" - wspaniale, że kupujesz słuchawki NIE MAJĄC O NICH POJĘCIA.

Nie żeruj na uczynności użytkowników tego forum, którzy chcą Ci pomóc. Napisz dopiero jak już będziesz wiedział jakie masz słuchawki.

Zastanawiam się, czy na tym forum nie ma jakiegoś wrednego trolla chochlika.

 

Swoją drogą, odtwarzaczem który ma najlepszy zapach jest ipod - ale tylko jeżeli zostanie zmodowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pięknie, to już coś wiadomo a jakąś nazwę jednak mają czy "nołnejm"?

Jeszcze nie mam ich przy sobie, porównywałem z innym materiałem. Widzę w sygnaturce, że masz sporo sprzętu, czy pady w Twoich słuchawakch także czuć ?

 

Dobra - było sarakstycznie, teraz merytorycznie - moje customy czuć silikonem, bo zrobione je z .............silikonu.

 

Pozdrawiam

Ekskluzywne pantofle męskie, hit sezonu, z najwyższej jakości... bla bla bla. Cena 39zł. - Spodziewałem się, że takie rzeczy moga być wykonane z materiału jaki sugeruje cena. Od słuchawek, nie pamiętam jakiej firmy, ale którejś z topowych, spodziewałem się czegoś lepszego. Nie każdą eko-skórę czuć, a wpisy w necie sugerują, że ;tanie' wyroby mają tendencję do upachniania otoczenia.

 

 

No nie wiem...znaczy, że powinienem być zawiedziony, bo te customy trochę jednak kosztują...dla pocieszenia (ale tylko siebie) dodam, że ten zapaszek wietrzeje po jakimś czasie - życzę Ci żeby stało się tak i w Twoim przypadku :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"którejś z topowych" - wspaniale, że kupujesz słuchawki NIE MAJĄC O NICH POJĘCIA.

Nie żeruj na uczynności użytkowników tego forum, którzy chcą Ci pomóc. Napisz dopiero jak już będziesz wiedział jakie masz słuchawki.

Zastanawiam się, czy na tym forum nie ma jakiegoś wrednego trolla chochlika.

 

Swoją drogą, odtwarzaczem który ma najlepszy zapach jest ipod - ale tylko jeżeli zostanie zmodowany :)

Słuchawki wybierałem z wczęśniej przygotowanej listy, na której znalazły się pozycje o których miałem jakieś pojęcie, choć tylko z tego co przeczytałem w necie. Nie chce pisać jaki to model bo nie chcę, żeby przez moją pomyłkę ktoś miał negatywne nastawienie do niego.

Gdybym miał sklep 'pod ręką' poszedłbym i sprawdził jak jest z innymi eko padami, a że nie mam to pytam tu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało, śmiało - podaj model. Tutaj ludzie mają jednak tendencję do słuchania muzyki na słuchawkach, a nie do "delektowania" się ich zapachem.

Tzn. nie że nie chce podać modelu, ja go nie pamiętam a nie chce strzelać.

 

"wczęśniej przygotowanej listy" - to może Nam ją wyślesz? :)

Nie mam jej już, ale pamiętam, że była tam jedna Audio Technica, kilka Akg i Seenheisery. Przedział cenowy to 260 - 350. Modele nauszne i wokółuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przedział cenowy to 260 - 350." - to nie nazywaj tego najwyższą jakością... :)

Powiem tak, na 5 tysięcy modeli, które wpisują się w podany przez Ciebie zakres należy pomnożyć przez ilość partii, lata produkcji i bla bla bla.

 

Innymi słowy... Na miliony owoców trafi się jeden, który smakuej jak jak gó... guma.

Fajnie, że nie wiemy nawet w jakich owocach szukamy.

 

18485898.JPG?itok=Nx3o3Gvu

Edytowane przez truskawkowetango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przedział cenowy to 260 - 350." - to nie nazywaj tego najwyższą jakością... :)

Powiem tak, na 5 tysięcy modeli, które wpisują się w podany przez Ciebie zakres należy pomnożyć przez ilość partii, lata produkcji i bla bla bla.

 

Innymi słowy... Na miliony owoców trafi się jeden, który smakuej jak jak gó... guma.

Fajnie, że nie wiemy nawet w jakich owocach szukamy.

Nigdzie nie pisałem o najwyższej jakości. Wydaje mi się, że słuchawki w tym przedziale to przyzwoita jakość dla domowego uzytkownika.

Pytanie brzmiało czy wasze pady w słuchawkach też czuć. Nie otrzymałem odpowiedzi i jak widać poza kilkoma osobami, które wypowiedziały się do rzeczy, reszta ma jakiś inny interes w pisaniu tu. Drążę temat bo nie otrzymałem odpowiedzi. Czy ktoś widzi odpowiedzi ? Nie, są porady jak zmienić zapach, jak zneutralizować go i gadanie o niczym.

Jeżeli podejrzewasz mnie o bycie chochlikiem to wskaż dlaczego, bo jak widzę nie masz złych intencji, a nie wiem gdzie leży błąd z którego wynikają kłopoty z porozumiewaniem się.

Edytowane przez CirCir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz uważnie - pisałem przecież, że moje pachną truskawkami. Co w tym temacie jest dla Ciebie nie jasne?

 

" to wskaż dlaczego" - ponieważ to forum dla osób dla których istotną muzyki i sprzętu audio jest ich SŁUCHANIE, a nie WĄCHANIE.

Właśnie dlatego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pięknie, to już coś wiadomo a jakąś nazwę jednak mają czy "nołnejm"?

Jeszcze nie mam ich przy sobie, porównywałem z innym materiałem. Widzę w sygnaturce, że masz sporo sprzętu, czy pady w Twoich słuchawakch także czuć ?

To odpowiem Tobie tak: w moich słuchawkach nie czuć i nigdy się z problemem nie spotkałem.

(BTW nie wiem czy bawisz się w "chochlika", czy może nudzisz się bo nie ma szkoły, wakacje, ale w każdym razie takie dyskusje nie mają sensu jeśli nie wiemy o jakich słuchawkach rozmawiamy). Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności