Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do gier do ok. 150 zł


Pasive

Pytanie

Witam,

prosiłbym o poradę. Jakie słuchawki wokółuszne kupić do 150/180 (jeśli będzie warto mogę dopłacić z 50 zł) zł do gier FPS (głównie CS:GO). Headsety odpadają. Przydałoby się gdyby słuchawki miały regulator głośności. Głównie chodzi o to, żeby było dobre pozycjonowanie (np. skąd idą przeciwnicy) itd... Czasami będą wykorzystywane do filmów. Nie muszą mieć jakiegoś dobrego tłumienia, zazwyczaj nie ma hałasów :). Muszą być dosyć wygodne, tak żebym mógł na spokojnie z 4 godzinki w nich przesiedzieć bez bólu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Takstar HI 2050?

Podobają mi się, poczytałem parę recek, ale nigdzie nie ma nic o tym, jak się sprawdzają w grach, szczególnie FPS, zależy mi na tym, żeby dokładnie słyszeć skąd nadchodzi przeciwnik. Wiecie coś o tym? Jeszcze jakieś propozycje?

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ktoś bardziej oblatany je tu właśnie polecał do gier, ja tam ich nie słuchałem a co do konstrukcji pod gry myślę, że półotwarte były by w sam raz, np. takie hd681, nie raz się zlęknę przy filmie a to kogoś drącego się za mną bądź helikoptera lecącego nad głową.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takstary można dorwać dosyć tanio tutaj:

http://forum.mp3store.pl/topic/35465-okazje-z-allegro/?p=1110423

Dzięki, jeśli zdecyduję się na zakup Takstarów to kupię od nich :). Czyli te Takstary są lepsze od Superluxów? Jeszcze jakieś propozycje?

PS Siberia V2 to przereklamowany szit czy mi się wydaje?

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest mały problem... Ogólnie to nie korzystałem ze słuchawek do kompa do tej pory i okazało się, że przednie wejście na słuchawki jest zepsute... Musiałbym podłączać je z tyłu co byłoby uciążliwe. Wiecie może czy jest jakieś urządzonko, które można podpiąć do kompa postawić na biurku i podłączyć do tego słuchawki (z regulatorem dźwięku)? Z 8 lat temu widziałem coś takiego u kuzyna xD Jeśli coś takiego jeszcze jest, to czy pogorszy jakość dźwięku ze słuchawek?

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest coś takiego zrobionego przez sprytnych chińczyków, chociaż służy bardziej do podłączania kilku słuchawek i cena do twojego zastosowania zbytnio nie zachęca, FiiO HS2

http://forum.mp3store.pl/topic/104681-fiio-hs2/

 

Nic zewnętrznego w tym budżecie nie kupisz, inna sprawa że w zależności od jakości zintegrowanej, zwykły SB Audigy 2 ZS może zmienić dźwięk znacząco i wtedy używany jest w twoim zasięgu. Nawet w forumowym komisie teraz jest.

 

I na koniec najtaniej i najprościej. Pociągnąć kable przedłużające jack 3,5mm (wtyk-gniazdo) od tylnych gniazd karty dźwiękowej do biurka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest coś takiego zrobionego przez sprytnych chińczyków, chociaż służy bardziej do podłączania kilku słuchawek i cena do twojego zastosowania zbytnio nie zachęca, FiiO HS2

http://forum.mp3store.pl/topic/104681-fiio-hs2/

 

Nic zewnętrznego w tym budżecie nie kupisz, inna sprawa że w zależności od jakości zintegrowanej, zwykły SB Audigy 2 ZS może zmienić dźwięk znacząco i wtedy używany jest w twoim zasięgu. Nawet w forumowym komisie teraz jest.

 

I na koniec najtaniej i najprościej. Pociągnąć kable przedłużające jack 3,5mm (wtyk-gniazdo) od tylnych gniazd karty dźwiękowej do biurka.

Co do najtańszej i najprostszej opcji, zrobiłbym tak już dawno, ale jestem posiadaczem kota z zamiłowaniem do "zabawy" tudzież przegryzania w miarę cienkich kabli. Słuchawki wtedy musiałbym trzymać na biurku, a wolę nie wywalać do kosza 140 zł :/. Co do płyty głównej z integrą to mam taką http://www.ceneo.pl/12482855 co o niej powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Audigy 2 ZS, ewentualnie droższe X-Fi Extreme Music/Gamer.

 

Nic ciekawego za małe pieniądze nie kupisz, żeby mieć zewnętrzne źródło dźwięku na biurku. Powyższe pozycje aczkolwiek używane są według mnie bardzo opłacalne. Najlepiej kup przedłużkę jack 3,5mm, tak jak było mówione wcześniej, a nie dziwne kombinacje. Kot i tak w sumie może wszystko przegryźć więc, co za różnica?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Audigy 2 ZS, ewentualnie droższe X-Fi Extreme Music/Gamer.

 

Nic ciekawego za małe pieniądze nie kupisz, żeby mieć zewnętrzne źródło dźwięku na biurku. Powyższe pozycje aczkolwiek używane są według mnie bardzo opłacalne. Najlepiej kup przedłużkę jack 3,5mm, tak jak było mówione wcześniej, a nie dziwne kombinacje. Kot i tak w sumie może wszystko przegryźć więc, co za różnica?

Ok, więc zrobię z najtańszą opcją, zaproponujcie jakąś tanią, ale dobrej jakośći przedłużkę jack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do Audigy 2 ZS używam czegoś takiego http://allegro.pl/przedluzacz-sluchawek-mini-jack-1-5m-vitalco-i4528578914.html

 

Może znajdziesz taniej, nie sugeruj się aukcją.

 

Różnic w dźwięku nie odnotowałem między słuchawkami bezpośrednio wpiętymi do dźwiękówki a z tym kabelkiem. Choć teraz wolałbym sam sobie IC z Canarka/Sommera i Neutrików polutować, wtedy nie miałem takich zapędów :)

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do Audigy 2 ZS używam czegoś takiego http://allegro.pl/przedluzacz-sluchawek-mini-jack-1-5m-vitalco-i4528578914.html

 

Może znajdziesz taniej, nie sugeruj się aukcją.

 

Różnic w dźwięku nie odnotowałem między słuchawkami bezpośrednio wpiętymi do dźwiękówki a z tym kabelkiem. Choć teraz wolałbym sam sobie IC z Canarka/Sommera i Neutrików polutować, wtedy nie miałem takich zapędów :)

Ogólnie to zależałoby mi na tym, żeby kupić tę przedłużkę w jakimś sklepie we Wrocławiu na miejscu, żebym nie musiał płacić 20 zł za przesyłkę, co powiecie o tym? http://www.komputronik.pl/product/229875/Akcesoria/Kable_i_adaptery/Hama_przed%C5%82u%C5%BCacz_Jack_3_5_gn_Jack_3_5_wt_1_5m.html jakiś szit czy będzie ok? albo to http://www.morele.net/kabel-inline-przedluzacz-mini-jack-3-5mm-stereo-1m-99934-552381/

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hama z komputronika - chyba możesz brać spokojnie. Ja wiem, że może niektórzy mnie tutaj zlinczują, ale nawet jak łączyłem UAE23 z O2 kablem za 6,5zł (1,5m jack-jack 3,5mm) nie wyczułem większych różnic względem IC z sygnatury, tylko, że miałem niezbyt wymagające słuchawki jeszcze wtedy. Dla mnie to ciągle zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj przyszły Takstary. Coś pięknego, jestem w 100% zadowolony z zakupu. Okazało się, że w komplecie jest przedłużka i nie muszę nic więcej kupować!!! :D

Panowie, dziękuję za pomoc. Jak zwykle mp3store.forum - głos rozsądku i pomocy, dzięki Wam!!!!!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jasna cholera, przecież ja miałem te słuchawki i rzeczywiście tam jest przedłużka. Tylko ona mnie w ogóle nie interesowała i szybko wyleciała mi z pamięci. Na szczęście nic nie zamówiłeś :) nie przykładam uwagi do takich dodatków, a najwidoczniej się przydają :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności