Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Takstar pro 80 + pierdzenie = wzmacniacz?


Gareth

Rekomendowane odpowiedzi

Mam laptopa GT70 Dominator pro i niedawno kupiłem Takstary pro 80 żeby nie słyszeć szumu lapka (http://forum.mp3store.pl/topic/120188-sluchawki-zamkniete-wokol-uszne-do-400-zl/). Włączyłem je, posłuchałem jakieś mp3 z dysku, coś z YouTube(i dźwięk był ok) i chciałem zagrać w Dote2, ale okazało się że słuchawki pierdzą ;_;. W części gier jest tak samo, w innych np. jak chce ustawić dźwięk dość cicho to od np 20% nie słychać nic. Na innym komputerze jest ok. Sprawdzałem na innych słuchawkach (jakieś douszne Sony - nie pamiętam dokładnie jakie, a na nich nie jest napisane) i jest ok. Mam najnowsze sterowniki razem z Menedżerem Realtek HD Audio. I tu pytanie do was. Czy może integra wysyłać za mocny sygnał? Bo cały czas musze mieć słuchawki bardzo cicho na np. 8% bo odpadają mi uszy. I drugie pytanie czy wzmacniacz pomoże na coś takiego?

 

Takstar napisał w manualu, że moc powinna się mieścić w zakresie 250mW - 500mW.

Msi(producent laptopa) napisał w "specjalizacji" w skrócie, że dźwięk jest od Dynaudio. "Sound by Dynaudio with subwoofer, Support 7.1 channel S/PDIF output, Exclusive Audio Boost technology, Creative Sound Blaster Cinema"

Windows nie pokazuje w tych swoich ustawieniach dźwięku jakichkolwiek słuchawek, mimo że wysyła na nie dźwięk. Menedżer Realteka pokazuje, że coś jest podłączone do gniazda i zależnie co zaznacze to albo wyskakuje okineko do wybrania jaki sprzęt się podłączyło albo nie.

 

Jeżeli to zły dział to przepraszam.

Edytowane przez Gareth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem bez zasilacza i trzeszczy tak samo :(

 

Tak się zastanawiam czy da się podłączyć do wierzy komputer przez złącze aux(na obrazku). Może to odizoluje słuchawki bo poużywałem trochę więcej te słuchawki i trzeszczą bardziej np. kiedy np zmieniam ustawienia muszki(w oprogramowaniu z steelseries). Nie znam się ani odrobinę na zakłóceniach.

 

 

uTh49MNl.jpg

 

Wiecie napisałem ten temat bo sądziłem, że może pomóc na pierdzenie taki wzmacniacz i głównie chciałbym się dowiedzieć właśnie tego więc jak ktos wie to błbym wdzięczny gdyby się podzielił wiedzą

Edytowane przez Gareth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności