Skocz do zawartości

Miras18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Beats by Dr. Dre Tour słuchawki dostałem w prezencie na spontanie (nie ma oryginalnego pudełka ani gwarancji) domyślam się, że są oryginalne ale pewności nie mam (załączam zdjęcia) słuchawki mam od 2 tyg lecz problem w tym że podczas krótkiego okresu użytkowania padła mi słuchawka lewa (słaba jakoś dźwięku : brak basu, cicho grają) ze słuchawkami obchodziłem się delikatnie co najwyżej wczoraj w pośpiechu szybko je spakowałem w etui ale nie sądzę aby to była przyczyna tego, starałem się delikatnie znaleźć gdzieś w kablu przyczynę ale nie udało mi się więc nie wiem, a i już nie pierwszy raz pada mi lewa słuchawka ProAlpha także już były na serwisie i mi wymienili na nowe no nie wiem co przyczyną podpinam pod LG L7 znacie jakieś dobre serwisy lub ktoś z użytkowników jest wstanie podjąć się tego :) ??.

pozdrawiam Marcin.

IMG_20140811_164130.jpg

IMG_20140811_164302.jpg

IMG_20140811_164320.jpg

IMG_20140811_164736.jpg

Edytowane przez Miras18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam że po raz kolejny poruszam ten temat ale do furii mnie za chwilę doprowadzą te słuchawki wciąż ten sam problem co z tego że przeczyszczę że po 2 dniach problem powraca fakt faktem kanał trochę mi się poci podczas słuchania i to tylko lewy, nie miałem takich problemów z ProAlpha niby patrząc to czysto ale nie wiem jak to od środka wygląda, ogólnie gdyby to nie prezent to bym za chiny nie kupił :angry: wie ktoś jak to się trzyma kupy na klej to poskładali zapewne co nie ??

Edytowane przez Miras18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno to się trzyma. Kiedyś próbowałem rozebrać, ale w końcu do Forzy trafiły. W moim egzemplarzu jeden kanał raz grał a raz nie - dużo częściej nie. Przetwornik sprawny, grał po wybebeszeniu a po złożeniu po jakimś czasie przestawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co Perul chyba możesz mieć rację próbowałem czyścić nawet spirytusem delikatnie czyścić siateczkę i mocząc przyniosło to korzyści na krótką chwilę, taka to firma znana i z prestiżem :D a takie ****o produkują hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności