Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Zamknięte słuchawki do 250zł


numok

Pytanie

Witam
To mój pierwszy post na tym forum więc chcę zaznaczyć, że mało wiem co i jak. Niestety nie posiadam wiedzy na temat słuchawek jak i odtwarzaczów mp3/mp4. Kieruję więc moje pytanie do was czyli do osób obeznanych z tematem czyli potrafiących dobrze doradzić w wyborze.

Mam odłożone 250zł na słuchawki. Dotychczas posiadałam pchełki lub dokanałowe dorzucane do telefonów, dokanałowe Denony C260 (zawiodłam się na nich) oraz kilka par słuchawek nausznych za około 30zł kupowanych dlatego, bo były ładne (grały beznadziejnie, wszystkie się popsuły). Kocham słuchać muzykę, w drodze do pracy, na spacerach, przed snem... w każdej wolnej chwili. Chcę więc aby słuchawki były bardziej "portable". Przede wszystkim chodzi jednak o jakość dźwięku. Pragnę słyszeć dużo szczegółów. Słucham głównie indie rocka, synth popu. Używam telefonu (Nokia l920) i za jakiś czas mp4 (również proszę o pomoc w wyborze, jakaś do 300zł). Z góry dziękuję i życzę miłej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na walkę z głupotą i tępym marketingiem jeszcze mam trochę siły. Jak się sklepowi nie podoba to mogą mi wlepić bana ;) Najlepsze jest to, że taka spam-akcja razi nie tylko szarych (fioletowych) użytkowników jak Ty czy ja, ale także "wierchuszkę" (Moderatorów, Zasłużonych itp.)

 

A sklep dalej robi swoje obrzydzając stałym czytelnikom te słuchawki, bo ja np. nie zamierzam kupić już żadnych z marek tak usilne polecanych przez MP3store. Co więcej, takie zachowanie powoduje, że odechciewa się ogólnie kupowania w mp3store. Dlaczego? A no dlatego, że kiedyś człowiek myślał, że to jest inny sklep niż Media-Markt, Saturn czy jakiś Neonet, ale okazuje się, że i tutaj wciskają nam niekoniecznie najlepszy produkt do naszych oczekiwań, ale za to najlepszy ze względu na marżę sklepu...

 

@numok - pomyśl nad używanymi Shure SRH440. Genialnie brzmią z synth-popem. Wiem, bo trochę takiej muzyki zrobiłem i stare syntezatory analogowe dobrze zgrywają się z precyzyjnym stylem prezentacji "Szczurków 440" :)

Edytowane przez nismovsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności