Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SoundMAGIC Hp150


BarteqW

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, retter napisał:

...Dziwne rzeczy działy się z basem w hp150...

Co takiego działo się z tym basem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Perul napisał:

Co takiego działo się z tym basem?

Echo pogłosy generalnie nić z czym poradzić sobie nie można.

Ale brak średnicy, góra szpilkami sypie lekko no i z hybrydami brawianz nie chciało to grać.

 

Immo hd6000 bardziej wpasowały do wymagań dźwiękowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hp150 dużo szybciej zaczynaj sybilować niż Dt770. I graja głownie niskim basem, podczas gdy 770 maja naprawde walniecie troche wyzej.

HD6000 naprwde rowny srodek fajny ciemny,miesisty bas i gora bardzo fajna. Jedne z lepszych slucahwek w tej cenie GDYBY nie komfort.

Opaska ma słaby profil i bez dodatkowej warsty pianki dla mnie to max kilkanascie minut. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kuman napisał:

Hp150 dużo szybciej zaczynaj sybilować niż Dt770. I graja głownie niskim basem, podczas gdy 770 maja naprawde walniecie troche wyzej.

HD6000 naprwde rowny srodek fajny ciemny,miesisty bas i gora bardzo fajna. Jedne z lepszych slucahwek w tej cenie GDYBY nie komfort.

Opaska ma słaby profil i bez dodatkowej warsty pianki dla mnie to max kilkanascie minut. 

Zgadzam się co do słowa, hp150 dziwne V nie naturalne ... dt770 znacznie lepsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
6 godzin temu, SSling napisał:

Zagląda tu ktoś jeszcze? Spróbuję zapytać przed ewentualnym dalszym zaśmiecaniem forum.

 

Czy ktoś może podejmował się operacji wymiany obicia pałąka w HP150/151? Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny.

Nie wykluczone, że będzie pasować obicie od Beyerów DT770/880/990 https://www.thomann.de/gb/beyerdynamic_dt770_prodt880_pro_kopfgurt.htm

Z racji tego, że jest zapinane na zatrzaski wystarczy je po prostu założyć na istniejące.

Oczywiście nie kupuj w ciemno, bo tego nie sprawdziłem, ale tak "na oko" powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, Perul said:

Nie wykluczone, że będzie pasować obicie od Beyerów DT770/880/990 https://www.thomann.de/gb/beyerdynamic_dt770_prodt880_pro_kopfgurt.htm

Z racji tego, że jest zapinane na zatrzaski wystarczy je po prostu założyć na istniejące.

Oczywiście nie kupuj w ciemno, bo tego nie sprawdziłem, ale tak "na oko" powinno być OK.

 

No właśnie tak myślałem o tych od beyerów, tylko właśnie w ciemno nie chciałem brać. Myślałem, że może ktoś już próbował. W ostateczności może wezmę z allegro i zwrócę jak nie będzie pasować :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zaczęły mi się kruszyć nauszniki od SoundMagików HP151, więc je wymieniłem na zamienniki z Custom One Pro od Beyerdynamic, wymiana odbyła się bez problemu.

Sęk w tym, że materiał na pałąku również zaczął się kruszyć, a zamienników do materiału na pałąku już znaleźć nie mogę.

 

Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio swoje HP100 wyciągnąłem z etui. Pady nie nadają się do niczego. Nie wiem czy będę ich jeszcze kiedyś używał, ale jakby miał wymieniać, to jakieś fajne zamienniki czy szukać oryginałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności