Skocz do zawartości

ZERO AUDIO


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od JVC? Mają o wiele mniej basu. KX100, to takie trochę basowe potworki, gdzie w Tenorach V jest delikatne.

Zgadzam sie, ale.

Wszystko zależy od aplikacji.

Jak za głęboko, to ilośc basu rośnie.

Ale gorzej grają.

Czyli dobrze napisałem

 

Wszystkie za głęboko włożone grają gorzej :D To trochę tak, jakby w wokółusznych zapchać watą pady od strony ucha ;)

? Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, niemniej za głęboko włożone tenore grają gorzej, ze zbyt duża iloscią basu,co sam przyznawaleś a tego właśnie mój post dotyczył

U mnie te różnice są znikome. Jakbym ich nie aplikował jest subwoofer. To nie znaczy, że jest źle:) Dziś w podróży słuchałem ich około 6h i juz wszystko wiem, to jest tańsza, lepsza wersja Momentum IE. Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawda, niemniej za głęboko włożone tenore grają gorzej, ze zbyt duża iloscią basu,co sam przyznawaleś a tego właśnie mój post dotyczył

U mnie te różnice są znikome. Jakbym ich nie aplikował jest subwoofer. To nie znaczy, że jest źle:) Dziś w podróży słuchałem ich około 6h i juz wszystko wiem, to jest tańsza, lepsza wersja Momentum IE.

Szczynsciorz. Tyle to ja ich jeszcze nie słuchałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie za głęboko włożone grają gorzej :D To trochę tak, jakby w wokółusznych zapchać watą pady od strony ucha ;)

 

bo to soczyste w graniu słuchawki i wtedy pokazują swój charakter

co do głębokiej aplikacji to nie zgodzę się

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 - to Ty chyba jeszcze nie miałeś doków walących na dole jak sub ;) I jak najbardziej niskiego basu jest więcej w Tenore. Różnica jest taka, że w przeciwieństwie do JVC nie leją midbasem i trochę wyżej.

 

 

 

Od JVC? Mają o wiele mniej basu. KX100, to takie trochę basowe potworki, gdzie w Tenorach V jest delikatne.

Zgadzam sie, ale.
Wszystko zależy od aplikacji.
Jak za głęboko, to ilośc basu rośnie.
Ale gorzej grają.
Czyli dobrze napisałem

Wszystkie za głęboko włożone grają gorzej :D To trochę tak, jakby w wokółusznych zapchać watą pady od strony ucha ;)

?

 

Niby tak, ale wisi u Ciebie takie pewne niedopowiedzenie i dobrze było sprecyzować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 - to Ty chyba jeszcze nie miałeś doków walących na dole jak sub ;) I jak najbardziej niskiego basu jest więcej w Tenore. Różnica jest taka, że w przeciwieństwie do JVC nie leją midbasem i trochę wyżej.

 

Zgadza się, doświadczenie w dokach mam bardzo małe, ale ja jestem trebleheadem :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trebleheadem to ja byłem :P teraz bym nie zdzierżył hd681 i ich żyletek ... leveliny mały trochę za dużo piskliwej góry której w audeo i kx100(już prawie) mi brakuje. Ale znowu kx to chyba nie to fajne i nie wiem ... brak mi pilota w tenorkach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak konwersujemy, to czy takie shure se215 są dużo bardziej basowe od kx100 czy tenorków. Po za tym się tak zastanawiam, jak duży wpływ może mieć budowa ucha na brzmienie doków, bo jakbym kx-ów nie układał to i tak dla mnie są takie syczące.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś słyszał flagowce - Carbo Doppio?

No wlasnie, po moim oczarowaniu Tenore-ami, szybko zerknalem, co tam maja na stanie z flagowcow, ale ja z kolei jestem zainteresowany modelem Duoza, tylko wygladaja na duze i niewygodne ;).
982479635caa7bbe5812da4cdfe14c3e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu takie wrażenie zrobiły bo wydaje mi się, że nie wsunął słuchacz do kanału za głęboko tych doków. Faktem jest jednak, że małe nie są bo to konstrukcja dwuprzetwornikowa, nie może być zatem wielkości tenorków ;)

 

Na xda są recki tych flagowców, dla leniwych podrzucam linki:

 

http://forum.xda-developers.com/general/accessories/review-zero-audio-duoza-dual-dynamic-t3010313

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2774986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż się boję myśleć, jak trzeba rozumieć nazwę Schiit Audio :)


Tak teraz sobie pomyślałem, że mogłaby powstać spółka do oprawy audiowizualnej imprez - Schiit&Osr@m

Edytowane przez belesiu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To ja się podpisuję pod hasłem hype na zero audio... Mam tenorki posłuchałem trochę, nawet dałem posłuchać znajomemu, który ma triple.fi i ha-frd80. Chciał odkupić ode mnie tenory :D

 

Dam im czas, dam sobie czas i porównam z e50 i kx100 na chłodno. Póki co jaram się jak przy pierwszych dokach. Z S5 grają bardzo fajnie, ale to co robi z nimi AK junior...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności