Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@asmagus. Co do Twojego pomysłu przypomina mi się, jak miałem niektóre podręczniki szkolne, które na końcu miały tabelę, do której wpisywali się kolejni właściciele.

Myślę, że Majkel wie, gdzie (przynajmniej niektóre) jego wzmaki teraz są. Warto utrzymywać kontakt z Konstruktorem, bo wtedy zawsze można załapać się na upgrade. Ja z mojego egzemplarza jestem bardzo zadowolony i jestem przekonany, że nie zmieni on już właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś takiego,Asmagus jest na forum... :)

 

Tak zajrzałem tu w poszukiwaniu informacji o sprzęcie bardziej przenośnym niż "u konkurencji" się omawia :-)

 

Ma być coś w tym tygodniu na http://www.oldnewsound.es/

 

W razie nieznajomości hiszpańskiego można użyć translatora Google. Ja na pewno użyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być i jest. Wrzucam tłumaczenie na angielski, bo po polsku wychodzi lekko komediowo. Oryginał po hiszpańsku, jeśli ktoś habla.

 

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.oldnewsound.es%2Famplificadores%2Fearstream-headonic-2-0%2F

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być i jest. Wrzucam tłumaczenie na angielski, bo po polsku wychodzi lekko komediowo. Oryginał po hiszpańsku, jeśli ktoś habla.

 

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.oldnewsound.es%2Famplificadores%2Fearstream-headonic-2-0%2F

 

Całkiem pochlebnie, gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzięki Majkelowi mam teraz na odsłuchu Balatine i się zgadzam z tym co napisał audionanik o rozdzielczości, wzmacniacz ma jedną z najlepszych rozdzielczości jaki dało mi słyszeć i do tego jeszcze w połączeniu ze szczegółowością sprawił to że myślę czy nie wymienić swojego wzmacniacza właśnie na Balantine. Napiszę znacznie więcej jak on gra jakoś jutro wieczorem albo w poniedziałek.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonic Pearl to ja słyszałem dawno temu na meetcie warszawskim, wtedy co Gryf przyniósł i nie wiem która to była wersja i też inny DAC oraz słuchawki, chociaż że podłączałem do niego YH100 z tego co pamiętam, ale nie moje oraz inny kabel. Więć niestety nie porównam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafiło w moje ręce, a właściwie na moje uszy Ballantines z wyjściem symetrycznym.

 

Załamałem się.... tak dobrego wzmacniacza w życiu jeszcze nie słyszałem - chyba najbardziej koherentne brzmienie EVER... Nie wiem jak to Majkel zrobił, ale jest to absolutnie świetna synergia z HE-4, a przecież (chyba) nie stroił tego wzmaka pod Hifimany!

 

Jest:

- rozdzielczość

- głębia

- holografia

- stereofonia (wbrew pozorom to nie zawsze jest takie proste uzyskanie dobrego efektu)

- góra pnie się wysoko, ale nie ma mowy o sybilantach

- świetny, dobrze kontrolowany bas

- i najważniejsze - POWIETRZE - to jest TO!!!

 

Malkontenci powiedzą, że średnica nie jest zbyt słodka i pełna syropu, ale ja tego nie lubię. Moim zdaniem brzmienie jest bardzo dobrze zbalansowane i koherentne - NIC BYM NIE ZMIENIAŁ!

 

Jest świetny wgląd w nagranie, dobre wybrzmiewanie instrumentów, które (co ważne) nie ciągnie się jak flaki z olejem.

 

Kapitalny wzmak! Niestety zdystansował mojego Yulonga, i to dosyć wyraźnie.

 

Panowie! to już jest Hi-End pełną gębą

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, no co Ty, przecież waży tylko parę deko i się nie grzeje ;)

 

A tak serio, to SQ balantine zadziwia. Chętnie porównałbym kiedyś bezpośrednio ze świetnym bursonem cv2.

Ja czekam aż Majkel przerobi mojego na wersję z wej rca, wyj bal i wiekszym wzmocnieniem (wtedy jest bardzo stabilny).

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kapitalne to maleństwo! HE-4 tak prowadzi, że aż trudno w to uwierzyć. Posłuchaj sobie Joe Cockera "One", a jeszcze lepiej "I who have nothing" to absolutna masakra. Nic się nie zlewa, a przecież tam się tyle dzieje, jest tyle instrumentów, a Cocker jest przed tuż przed Tobą. Niesamowita sprawa.

 

Wielki szacun dla Majkela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Jarku i pisałem Ci że Ci się spodoba on. Ja tylko muszę skończyć recenzję jego, a nie chcę jej zrobić, tak żeby była. Mnie też zauroczył rozdzielczością i wysokimi tonami, które mają wyśmienitą fakturę i tak jak napisałeś pnie się wysoko, ale bez sybilantów. No i jestem trochę malkontentem, gdyż jest jedna rzecz, która w średnicy mi się nie podoba, ale to że względu na moje gusta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • majkel promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności