Jump to content

DX90 i softowanie - Rockbox, mody

Recommended Posts

• 2 weeks later...

iBasso DX50 & iBasso DX90 Port page The port for this two targets is hosted on android (without java) as standalone app [...]

To dlatego rockbox zużywa więcej baterii... De facto gdy pracuje RB pracuje również soft Lurker-a, RB pracuje jako gość na maszynie wirtualnej.

Edited by soulreaver

• 2 weeks later...

podobno tylko wyłączył zbędne usługi, jeśli tak to bateria powinna dłużej trzymać od niemodowanego.

sprawdzimy ile w tym prawdy

instalacja RB niczym się nie różni od instalacji oryginalnego obrazu.

Zmodowany przeze mnie FW 2.1.5 z dźwiękiem z 2.1.0. Poza tym stock. Dołożyłem wszelkich starań aby aby fw działał poprawnie (sprawdzałem na swoim DXie) ale wgrywacie na własną odpowiedzialność.

http://tinyurl.com/q34uea3

Daj prosze znac za pare dni o mozliwych usterkach, pradozernosci i stabilności Twojej hybrydy :-) Good Job.

jak na stoku jest ustwiony skalowanie procesora, dynamicznie czy stałe ?

jak dobrałeś się do obrazu?

Użyłem tego: http://vondroid.com/threads/rk3xxx-firmware-tools-by-sergiopoverony.14718/#.VFukzPl5PCs .Nie interesowałem się skalowaniem jeszcze...

Zmodowany przeze mnie FW 2.1.5 z dźwiękiem z 2.1.0. Poza tym stock. Dołożyłem wszelkich starań aby aby fw działał poprawnie (sprawdzałem na swoim DXie) ale wgrywacie na własną odpowiedzialność.

http://tinyurl.com/q34uea3

Daj prosze znac za pare dni o mozliwych usterkach, pradozernosci i stabilności Twojej hybrydy :-) Good Job.

Ok. Dziś słuchałem przez kilka godzin na tym modowanym FW i nie zauważyłem żadnych problemów.

Edited by soulreaver

Nosz kur..., ogłuchłem! Kto mądry wymyślił max na starcie!

Co do tematu to RB jednak zamiata wszystko pod względem dźwięku. Zabawy też jest bo trzeba poustawiać motyw, ale widzę jakieś dziwne są.

Poproszę o jakąś fajną skórkę czytelną dopasowaną pod dotyk. Wiem że można zmieniać rozmiar czcionek, trochę pomaga ale ciągle jakoś słabo.

Dotychczas CenterArt jest moim faworytem.

Edited by Mecin

Na HF też jest ostrzeżenie wielką czerwoną czcionką... Trzeba uważać bo naprawdę można sobie krzywdę zrobić.

co konkretnie podmnieniałeś?

dasz radę podmienić 2.1.5L z RB na standardowy 2.1.5 z RB?